Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ignasio - Ako sa rodia sny (prod.Ignasio)

Vaše nahrávky

19 Aug 2015, 18:38

Obrázok užívateľa
TWISTERTTRAP
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
27
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2013

28 Aug 2015, 08:21

Nepomylil si si zaner? Toto nie je Cmorik...nehovorim, ze to neni prijemne, a ze by sa to nepacilo mojej mame (nie v zlom), ale toto a rap...ee...dufam, ze tu nezacnu ludia postovat POP, lebo sa to bude musiet cistit

som rad za aktivitu, ale s tymto chod do radia (tak toto by som uz ako urazku bral)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

28 Aug 2015, 16:31

haha čo to ma spoločne s rapom? ha ? a ja že si konečne niečo vypočujem a stale nič to zas a znova vam musi ukazat niekto( nemenujem kto) ako sa ma rapovat aj ked si dost mimo rapu ty ako ti hovorili, pre ma taketo tracky nič neznamenaju no nič dneska každy chce robit hudbu ked ho škola nebavi
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

06 Nov 2015, 09:48

neverím ti v tej nič príde mi to už len preto že tvoju napr vec s uplna pecka aj album toto je niečo uplne mimo toho ...niečo zlé ... ja viem že robiť a o tom istom ale aj ty sám musíš vedieť že toto nie je ten správny krok ku zmene
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]

cron