Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Iluminati a hudba?..

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

03 Máj 2012, 07:34

myslim ze kludne ich mozme nazvat bohatí podnikatelia.
inak to oko je od egyptského Boha Ra.
Hovorí sa že rodina Rothschildových komunikuje s diablom, neviem co je natom pravdy ale tato rodina vlastný dosť, dosť veľké bohactvo... inak vsetky banky co my tu máme vlastnia práve oni.
ak ma niekto zaujem pozret kratke video zo STV1 tu je :
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

03 Máj 2012, 14:05

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

symbolika drbnuta do ksichtu celej amerike.my urcujeme na ktoru stetku sa budete pozerat a vy sa budete pozerat radi a dobrovolne kludne aj 50rokov na tu istu.mame za sebou moc(vojsko,policiu).nas velknaz, ktory je nad vami povyseny na podstavci, si ruka v ruke spieva s vasim krestanskym knazom.prave vy krestania ste nam mali byt opoziciou, teraz ste s nami i ked si to neuvedomujete.ako bonus k tomu bombarderi,ktore vyraba nas americky priemysel, roznasaju svetovy mier.
toto nie su iluminati(osvietenci) ale satanisti.ciste zlo,ktore sa pod nalepkou zapadnej "demokracie" a kulturi snazi vytorit svetovy unipolarny system,riadeny niekym na trone.a ludia to cez media zeru,a vobec im nevadi,ze pocas najvacsieho sviatku v USA ide na najpozeranejsom kanaly satanisticky ritual v priamom prenose.
dlho som tomu nechcel verit,ze je to az take okate,ale ked vidim, rihannu,beyonce,gagu,minaj ako uz male deti zmotavaju na mamon,zvrateny sex,vyzor tak mi to doslo.z generacie, ktora vyrasta na dnesnej kulture vyrastu egoisticky jedinci zamerany len na uspokojovanie svojich primitivnych potrieb,koli ktorim su ochotny obetovat zivoty inych ludi na druhom konci sveta.sodoma gomora sa stava realitou
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

03 Máj 2012, 14:35

Že komunikujú s diablom.. :roll: Myslím, že by bolo užitočnejšie, keby viac času venujete pravopisu, ako týmto konšpiračným teóriám..:)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

07 Máj 2012, 00:41

prograss píše:to vies odkial ze su iluminati?lebo v klipe najdes trojuholnik?ked pocitam pytagorovu vetu tak vyznavam iluminatov? :D
inac keby si cital seriozne zdroje a trochu sa venoval historii,tak by si vedel,ze iluminati nemaju ziadneho boha(zleho ani dobreho).never kazdej konspiracnej teorii aj ked je vierohodne podana.ziskavaj informacie a sam si vytvor vlastny nazor.



keby si ty trosku studoval historiu, tak nenapises taku debilinu, ze iluminati nemaju ziadneho boha. keby si mal o tom aspon trosku vedomost, tak vies ze latinske slovo iluminatio znamena osvieteny, co je aj iny nazov pre lucifera (lucifer - svetlonos) iluminati su silne veriaci ludia, ktori veria boha ale dobrovolne sa ho zriekaju. ich bohom je satan

iluminati su tu uz velmi dlho. ich cielom bolo a je ovladnut svet prostrednictvom penazi, nerastnych surovin a premyslenych krokov, cinov a opatreni a vytvorit superstat - NEW WORLD ORDER (novy svetovy poriadok) s jednou menou, jednym jazykom, jednou vladou, jednou ustavou, jednym nabozenstvom atd... v podstate ide o formu diktatury, nieco ako komunizmus alebo fasizmus v ktorej ludia budu mat potlacene svoje ludske prava. kapitalizmus a vsetko co s nim suvisi a "kvazy" demokracia su nastrojom ako to dosiahnut. skutocna pointa je vsak taka, ze ked sa toto udeje, bude to vyhra satana nad bohom. potom by mal podla biblie prist boh a sudit vsetkych na zemi...

ako som pisal, iluminati sa uz dlhe storocia snazia naplnit tento plan. postupnymi krokmi to maju dosiahnut. nic co sa deje vo svete nie je nahoda. je to silna skupina, ktora ma pod palcom vsetky strategicke oblasti na svete, komplet cely financny a bankarsky sektor, vacsinu mienkotvornych medii okrem internetu, jednotlive vlady krajin (hovori sa ze uz len poslednych 10 krajin na svete nie su pod ich nadvladou - je tam aj Iran a bola donedavna aj Libia a Iraq... nahoda? ) vzdelavanie, vedu a vyskum, zdravotnictvo a farmaciu, potravinarstvo, hudobny a filmovy priemysel, velky pocet svetovych spolocnosti (napr. Coca Cola, MC Donald, IBM .... - mimochodom, ktore vas nepriamo ovplyvnuju ani o tom neviete) atd... Najnebezpecnejsie su vsak media, PC hry, filmy, hudba ktore vam 24 hodin denne vymyvaju mozog a demoralizuju spolocnost ale k tomu sa dostanem.

Media, showbiznis, filmy, pocitacovy priemysel, hudba.... 24 hodinove pumpovanie nepravd a polopravd do vasich hlav. 24 hodinove vymyvanie mozgov a demoralizacia spolocnosti. nechcu aby ste videli pravdu. potrebuju sprosty narod, ktory bude slepo suhlasit so vsetkym co povedia a prikazu. preto je vzdelavaci system USA nastaveny tak aby vychovaval "tupcov" (vseobecne znama vec - nahoda? ) ked ste zmagoreny, tak suhlasite uz so vsetkym. jedine co vas zaujma ste vy a ako sa budete zabavat. ked bude spolocnost dostatocne pripravena, pridu so svojim planom a dokoncia co dlhe storocia planuju. kym vsak toto nenastalo, nemozu si dovolit vyskakovat, ludia by si nedali siahnut na svoje slobody a prava a zacali by sa burit a prenasledovat ich. cela ich snaha by vysla na zmar a to si nemozu dovolit. su trpezlivi....

internet. jedine slobodne medium v sucasnosti. v podstate dnes uz len na internete sa dostanete ku roznym informaciam, ku ktorym by ste sa inak nikdy nedostali. a to im vadi. ze na nete sa da slobodne publikovat cokolvek bez toho aby s tym nieco vedeli spravit. aj ja som sa o iluminatoch dozvedel z netu. interntet je posledne medium, kde sa mozete dozvediet pravdu o iluminatoch, o tom, co v skutocnosti planuju a chcu dosiahnut. je toho plny net. a to potrebuju zastavit. iste vsetci poznate ACTA... zavedenie kontroly a cenzury na internete. ak toto prejde, bud vsetky tieto clanky zmiznu alebo publikovatelia a navstevnici tychto stranok budu najskor pozorovani, neskor prenasledovani. proste budu mat absolutnu kontrolu nad tym co na nete pozerate. desive?

hudobny a filmovy priemysel... cital som tu nazory, ze pouzivat iluminatsku symboliku v pesnickach, v klipoch, v knihach a vo filmoch je moderne. bullshit. tento typ symboliky je tu uz velmi dloho (led zeppelin a pod skupiny....) iluminati sa vyzivaju v symbolike. prostrednictvom symbolov nam ukazuju ich pritomnost, ake maju plany. da sa povedat ze sa vysmievaju bohu, ale aj nam priamo do tvare. a zaroven filmovy a hudobny priemysel ukazuje ze dnes je sex, drogy, alkohol, party, zabava to dobre a uplne normalne a moderne. ale nie je. je to demoralizacia spolocnosti a obycajne vymyvanie mozgov. rodina, slusnost je prezentovana ako prezitok...

davajte si pozor na to co jete a ake lieky beriete. farmacia a potravinarstvo je dnes prepojene. do potravin davaju vselijake sracky, ecka, chemiu a neviem co este. tieto sracky vam maju vyvolat (az neskor) nejaku chorobu a vy si potom pojdete kupit na to lieky. najhorisie je, ze dane lieky vam mozno zaberu (farmaceuticke firmy zarobia) ale obsahuju dalsie latky, ktore vam pdnietia dalsiu chorobu (opat neskor), na ktoru budete musiet brat zas ine lieky. toto je charakteristicke pre vakciny. zoberiete vakcinu napr. na chripku, ale ta ma v sebe uz virus ja neviem napr. vtacej chripky, ktora sa prejavi az o x rokov. zacarovany kruh.

a pokial ste si v poslednej dobe na nieco spravili nazor, a ste presvedceni, ze to je VAS nazor tak sa zamyslite ci to je skutocne tak. lahko sa dnes moze stat to, ze vam ten VAS nazor niekto vtlkol do hlavy bez toho aby ste o tom vedeli. ovplivnovanie mienky, bez toho aby ste o tom vedeli je ich specialitka :)


je toho este dost ale podstatu som povedal. staci si najst info na nete, informovat kamaratov a znamych a sirit dalej. youtube je plny videi a google plny clankov. staci studovat.

ja sa obavam, ze to nie je konspiracia ale realita. mozno cielene vypustaju a podporuju tieto konspiracne teorie aby si ludia povedali ze je to blbost a neuverili tomu. neviem.
Obrázok užívateľa
Biest
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.05.2012

07 Máj 2012, 14:14

Nemôžem sa zbaviť pocitu, že toto čo píšeš je založené na "počul som, hovorí sa, čítal som na nete.." :) ale kde sú fakty, alebo niečo čo by ma malo presvedčiť? To, že napíšeš siahodlhý príspevok je pekné, ale všetko sú to pre mňa teórie.. To, že to do seba pekne zapadá a dáva to zmysel, ešte neznamená, že to je pravda ;) Nehovorím, že na tom nie je aj kus pravdy, ale podaktoré veci mi prídu pritiahnuté za vlasy. Minimálne všetko zlo vo svete spájať s Illuminátmi je smiešne.. To že USA rozsieva "demokraciu", za to môžu Illumináti, to že sa farmaceutické spoločnosti snažia zarobiť, za to môžu Illumináti, to že mi sused opichá frajerku zatiaľ čo ja hrám Illuminátmi vytvorenú PC hru, za to môžu asi tiež oni.. :) Sorry, ale celá táto vec s Illuminátmi mi naozaj príde ako módna záležitosť, tak to všetci riešia..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

07 Máj 2012, 16:41

pojem iluminati sa zacal na verejnosti pouzivat az po vydani Anjelov a Demonov od Dana Browna. Z toho ci si napisal, je vela pravdy,ale nezabudaj, ze zopar ludi ovlada media.vela konspiracnych teorii vznika na dezorientaciu ludi, ktori sa snazia patrat.takisto ako falosne spravy od anonymous.ich cielom je zdiskreditovat ludi, kt. sa snazia ostatnym otvorit oci. Pojem iluminati si mozes z latinciny vysvetlit dvoma sposobmi.bud sluhovia svetlonosa(lucifera) alebo osvietenci.faktom je,ze osvietenci naozaj existovali a pripisuje sa im aj konkretne historicke obdobie.o iluminatoch nie su(aspon zatial som nenasiel) ziadne konkretne faktami podlozene dokumenty. preto mi pride cely ten humbuk okolo iluminatov len divadlo pre tych,kt. maju potencial menit tento system.
Biest,ja som chcel len naznacit,ze ludia namiesto toho aby sa venovali faktom(zmluvy,vypisi z bank,suvahy,financne transfery,zakony)a z nich vyvodili zodpovednost pre politikov a bankarov, upriamuju svoju pozornost na trojuholniky a podobne picoviny.typicky priklad je slovensko.kolko oviec vykrikovalo gorily(svk iluminati) za mreze,a kolko percent dokopy ziskal smer s sdku?v takychto vaznych veciach je symbolizmus nastroj dezorientacie
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

08 Máj 2012, 22:29

to PROGRAS a pejmej:

zle si sa vyjadril. pojem iluminati je tu uz od dob ich vzniku. na verejnosti sa uz velmi dloho pouziva, koniec koncov netaja sa tym ako sa volaju. to co ty spominas myslis pravdepodobne ze v sucasnosti si nasa spolocnost zacala vsimat iluminatov po vydani knih Anjeli a demoni, Da Vinciho kod a Bod klamu od Dana Browna (ktory je tiez iluminat btw). ani to vsak nie je tak uplne pravda. iluminatov si mozno ludia zacali viac vsimat po vydani tychto knih u nas na slovensku. vo svete su uz dlhodobo riesenom problematikou. to je tym, ze my sme tu vo vsetkom 100 rokov za opicami. cele to vsak s upriamenim pozornosti na iluminatov inak. vydanie knih a natocenie filmov malo iny zamer. iluminati sa dlhe starocia snazili zit v uzadi, nechceli vzbudzovat vela pozornosti. da sa povedat, ze boli tajna "organizacia" v poslednej dobe sa vsak ich tlak stupnuje a tym padom sa zacinaju v spolocnosti aj viac riesit. to ich donutilo vyjst z utajenia a priznat ze naozaj existuju. ale! spravili to velmi rafinovane. priznali ze existovali a dodnes existuju ale v tychto dielach boli prezentovani ako v podstate neskodna organizacia, ktora nebola povoli cirkvi a ktora si chcela riesit len to svoje bez akehokolvek vplyvu na svet. dokazom su diela samotne. cirkev z nich spravila akoze tych zlych. v podstate v anjeloch a demonoch boli "pouziti", cize boli prezentovani ako nejaka konspiracna teoria. a o to im ide. aby si ludia precitali knihy, pozreli tie filmy a povedali si: kedysi existovali ale dnes uz nie su a vsetko su konspiracne neorie, ktorym neverim alebo ze oni asi fakt existuju ale su neskodni, tak preco ich riesit.

progras presne ako si napisal. vela konspiracnych teorii, clankov, filmov, dokumentov, diel, informacii ohladne iluminatoch je vymyslenych. netreba hned vsetkemu verit. castokrat su informacie tak ako aj diela Dana Browna umyselne podsuvane aby ovplivnili mienku ludi. aby im v podstate podsunuli to, ze to je vymysel a nemaju sa tym zaoberat. cim blaznivejsie konspiracne teorie su vypustene, tym menej ludi tomu veri. proste treba to studovat a nie si spravit mienku len z jedneho zdroja. treba spajat suvislosti.

krasny priklad film zeitgeist the movie a zeitgeist addendum. prvy diel krasne ukazane ako funguje americky penazny system, kto zhodil dvojicky (ze to bola vlada USA, ktora je mimochodom ovladana iluminatmi) a pod. v podstate ti krasne podsunu, ze nas svet ovlada nejaka skupina ludi (uz to, ze to je ta ista skupina, ktora dala vytvorit tento film je druhorade:) ty sa namotas ze ake pravdive je to (co aj v podstate je) a potom pride druhy diel na ktoreho konci, ked uz si zmagoreny a ohureny, ti zacnu prezentovat tie svoje kydy a myslienky. a ty si potom strasne husty, ze si videl peckovy dokument, ktory ti ukazuje ako to vo svete v skutocnosti funguje. ale neuvedomujes si, ze ti ho schvalne podsunuli a nepriamo ti vymyli mozog. proste zeitgeist je typicky priklad dokumentu, ktory bol vytvoreny iluminatmi za ucelom zavadzania, zmiatnutia a zmagorenia spolocnosti. ale najlepsia na tom je pointa toho celeho :) iluminati chcu zmenu, chcu svetovladu. a ty si pozries tento dokument, povies si ze aky je svet prehnili a ze by sme tu zmenu potrebovali. a hla, tu ti iluminati ponukaju uz priamo v tom dokumente. :) proste vysmech najhrubsieho kalibru.

cize zhrniem. vela sprav je falosnych a zavadzajucich ale vela je pravdivych. treba to len spravne vyhodnotit, selektovat a pospajat si fakty. netreba sa orientovat na jeden zdroj. ja to sledujem uz niekolko rokov, myslim si, ze mam o tom dostatocne vedomosti a som presvedceny, ze to cele nie je len konspiracna teoria. je to pravda a realne sa to deje. ono ked sa tomu clovek rozumie a "zije v tom" tak mu potom vsetko zrazu zacne davat zmysel a zacne to vsetko do seba zapadat. zacnete vidiet suvislosti a poviem vam pravdu. nie je to prijemny pocit, ked viete, ze sa deje a blizi nieco velmi zle ale nemozete s tym nic spravit. mozno to nebude zajtra, mozno ani za 10 rokov. iste vsak je ze to zacina naberat tempo a cochvila sa to udeje. najprv vsak treba vymyt mozgy este niekolkym generaciam :)

este by som reagoval na toto: "Pojem iluminati si mozes z latinciny vysvetlit dvoma sposobmi.bud sluhovia svetlonosa(lucifera) alebo osvietenci.faktom je,ze osvietenci naozaj existovali a pripisuje sa im aj konkretne historicke obdobie."

.... ano existovali, pripisuje sa im. ALE. aj cirkev verejne vyhlasila ze prave toto obdobie povazuje za temnu dobu, v ktorej bol vyrazny odklon od boha. osvietenstvo = volnomyslienkarstvo a volnomyslienkarstvo = luciferianstvo ako jedna z troch odnozi satanizmu. tiez je vseobecne zname, ze prave vela osvietencov volnomyslienkarov patrilo medzi najvyssie postavenych iluminatov. to ze su neni o nich ziadne fakty a dokazy je somarina, pretoze uz samotna symbolika, ktoru praktizuju cele storocia je dokazom toho, ze existuju. a zaznamov o ich existencii je vela, staci patrat. to ze symbolizmus je nastrojom dezorientacie je mozno pravda, ale nic to nemeni na fakte ze to je vysmech ludom a symbolizmus je pritomny, pravdivy a neni to otazkou toho, ze to je moderne. proste oni si na symbolike strasne zakladaju a preto sa ju aj vsade snazia pretlacit.

priklad: daky ceremonial pocas vyrocia padu WTC. vsimajte si aky obrazec vytvoria vojaci. oko! pricom vsevidiace oko je hlavny symbol iluminatov. kks to je uz proste drzost na ntu!



a pejmej: nehovorim, ze vsetko zlo rozosievaju iluminati. tvrdim, ze musia posobit v kazdej oblasti, pretoze to vsetko spolu suvisi.

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

este jeden link aby ste nepovedali, ze to je modrne pouzivat iluminatsku symboliku. v reklame kde je jedno c to je alebo nie je moderne :)

Naposledy upravil anonymous dňa 27 Máj 2012, 10:38, celkovo upravené 1
Dôvod: videá z youtube do youtube
Obrázok užívateľa
Biest
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.05.2012

08 Máj 2012, 23:03

Biest, ja som otvorený všakovakým názorom, ale zatiaľ si nenapísal žiaden fakt, len výmysly, ktoré môžu aj nemusia byť pravdivé. Dan Brown je iluminát? Ako to vieš? Ako vieš, že je to pravda? Ako si na to prišiel? Za to, že napísal zopár kníh o nich? Čo ak sa snažil len na tom zarobiť, pretože je to práve v móde? Aj ja môžem napísať knihu o iluminátoch a neznamená to, že ním som. Myslím, že v tejto problematike vidíš len to čo chceš, všade samé iluminátske symboly... Neviem, ja si proste nedokážem predstaviť, že by svet riadila jedna, nazvime to, dokonale organizovaná spoločnosť. Veď predsa každý kope sám za seba a snaží sa čo najviac zarobiť. To je v ľudskej náture odjakživa. A vo vrcholnej politike dvojnásobne. Skrátka si myslím, že myšlienka hentakej organizácie je veľmi utopistická a myslím si, že banda ľudí vzývajúca lucifera a vyžívajúca sa v symbolike mohla existovať pár sto rokov dozadu, nie dnes. Príde mi to strašne nereálne..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

10 Máj 2012, 22:37

pejmej je to tvoj nazor, neberiem ti ho. mozno mi das raz za pravdu, mozno ja priznam, ze som sa mylil, trpel som paranojou a mal si pravdu ty. ja tomu proste verim, vlastne nie verim, som presvedceny. vsetko dava zmysel a do seba zapada ale to je jedno. nemam v umysle ta presviedcat. nazor si spravis sam. :)

len jednu vec ti vyvratim. je vseobecne zname ez satanizmus (podla tvojich slov banda ludi vzyvajuca lucifera) a jeho formy dnes existuju a verejne sa k nemu priznava vela ludi. potom su taki, ktori sa k nemu nepriznavaju ale len nepriamo davaju najavo.

ale k tomu Danovi Brownovi .... staci si dat do googlu dan brown a iluminati, dan brown a new age, dan brown a slobodomurari a vyhodi ti kopec linkov kde priamo alebo nepriamo naznacuje za koho kope. len sa treba pohrabat.

tu je napriklad dobre rozobrata recenzia diela da vinciho kod.
Obrázok užívateľa
Biest
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.05.2012

11 Máj 2012, 12:38

Áno jasné satanisti existujú, no neriadia svet. Ale máš pravdu, každý máme svoj názor, ja som presvedčený o opaku ako ty. Časom sa snáď ukáže kto má pravdu.. :-)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

11 Máj 2012, 22:27

biest k tym dokumentom si to pekne zhrnul(Zeitgeist, Kony atd.) v tomto s tebou suhlasim..ale co sa tyka toho osvietenstva.obdobie temna je datovane do ranneho stredoveku,a nie koli nejakym satanistom,alekoli cirkvi samotnej, ktora mala vtedy svetsku moc a potlacala akekolvek vzdelanie a vedecky pokrok.toto je obodbie temna.osvietenci vznikli ako vedecka opozicia, ktora skumala veci, ktore boli vtedy ilegalne(galileo atd.).to ze skupina mocnych si dedi svetovu moc je fakt.ci su to satanisti je dost pravdepodobne(vid. symbolika v top mediach a na oficialnych vladnych dokumentoch),ale je dost mozne,ze len sluzi na zmiatenie ludi tak ako tie vyssie spominane dokumenty.

a pre pejmej,ktory zije asi mimo internetu:

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Obrázok
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

12 Máj 2012, 11:02

Prograss: K tomu článku z osla.cz, ako to vyvracia moje tvrdenia? Veď to hovorí iba o obrovskej ekonomickej sile niekoľkých organizácii... áno je znepokojivé, že toľké bohatstvo je v rukách "zopár ľudí", ale čo to má s illuminátmi? Prečítaj si ešte raz posledný odstavec z toho článku..;) Myslím, že im ide len o čo najväčší zisk, veď sú to pre boha ekonomické subjekty, ktorých základným cieľom je zarobiť. Je to úplne pochopiteľné. Nemali by sme za tým hľadať nejakých satanistov..:)

A nežijem mimo internetu, len mám aj iné veci na robote, ako konšpiračné teórie... Naopak sa mi zdá, že podaktorí žijú mimo reality (nenarážam na teba :D )...
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

12 Máj 2012, 13:04

ja som odpovedal na to,ze sa ti zdalo nepravdepodobne,ze svet riadi jedna vyborne organizovana spolocnost.majitelia tychto firiem sa pravidelne stretavaju a ano pracuju na spolocnych zaujmoch(vid. napr. ACTA,CISPA,regulacie na podnikatelov EU atd.).tak neviem ci sme sa nepochopili alebo co...btw ja tiez nezeriem konspiracne teorie ale zujima ma ekonomika a politika.a s iluminatmi to ma spolocne to,ze ludi zaujimaju pyramidy a podobne picoviny viac ako koncentracia moci ako si napisal.ak si to myslel takto tak sa ospravedlnujem
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

12 Máj 2012, 13:35

Presne tak som to myslel.. :)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

27 Máj 2012, 10:31

Naposledy upravil anonymous dňa 27 Máj 2012, 10:37, celkovo upravené 1
Dôvod: videá z youtube do youtube
Obrázok užívateľa
NeoDarkShadow
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2012

30 Apr 2013, 20:18

Zdravim, uz dlhsiu dobu sa zaujimam sa o taketo "veci". Postupom som narazil na tuto FB stranku
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Vsimnite si jej titulnu fotku (obrazok). Konkretna stranka zastava nazor ze Suvereno, Revolta, VLADIS, Strapo, dokonca aj Separ (co mi prislo prijebane) a im podobny rapperi su pod zastierkou iluminatov. Ak mate chvilku casu prezrite si rozne fotky a prispevky na tej stranke. Osobne sa tohto nazoru nezastavam, s casti verim ze to tak nie je, ale rad by som vedel Vase nazory.

A este nieco, prosim naozaj ak si niekto mysli ze je to picovina, ze ziadny iluminati nejestvuju aspon to napiste slusne. Ak je tu niekto s normalnym nazorom rad si ho vypocujem.



Cau :joint:
Naposledy upravil anonymous dňa 01 Máj 2013, 12:27, celkovo upravené 2
Dôvod: link do code, témy zlúčené
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

05 Máj 2013, 03:41




:P


K teme: Je to trolling.
Ziadne debilne illuminati.
Samozrejme velke korporacie pletu na nas bic, politici su len konmi, media su kupene a manipuluju,
ale ziadne satanisticke spolky tvoriac historiu 1000 rokov neexistuju.

U nas by interpreti mali "oslavovat" J&T a Pentu,
v Rusku zas oligarchov :D

A inak ti slobodomurari ani neovladaju cely svet.
Maju sev. Ameriku, zapadnu EU, vychod (my) sice otroci ale ide si svoje + Rusi sem znova prichadzaju (myslim ekonomicky),
Rusko sa zacina zobudzat, Cina sa tiez neneha, Brazilia sa k zapadu neprida,
takze celosvetovy stat je este poriadne daleko,
za nasho zivota bude stale rovnovaha...

Jedine co sa najblizsie udeje bude federalizacia EU
Obrázok užívateľa
vred
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
7
Registrovaný:
22.12.2008

12 Máj 2013, 11:04

ono sa vám to bude zdať prehnané ale illuminati ovládajú svet. je to pravda len staci vediet trochu viac ako ovce ktoré si vymývaju mozgy pozeraním tv a podobne ... ale nejde len to tv- ich najmocnejšou zbraňou sú peniaze. vygooglite si NEW WORLD ORDER a podobné stránky na facebooku napríklad ANTi illuminati

peace
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

12 Máj 2013, 11:46

hej, to sú teda hodnoverné zdroje informácii..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

12 Máj 2013, 12:19

sledujem túto tému už dlhšiu dobu a nie len v hudbe, poznám ľudí, ktorí sa o to tiež zaujímajú a info máme z Rôznych zdrojov a súhlasím s HipHopCrew
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]