Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Čistychov a.k.a DJ Perrito - Selección De Lo Viejo - Reggae

SK- albumy zo slovenskej scény

29 Apr 2010, 11:47


Čistychov a.k.a DJ Perrito - Selección De Lo Viejo - Reggaeton Mixtape


Obrázok
Obrázok


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

10 Apr 2011, 21:04

ObrázokObrázok

Kvalita: 320 kbp/s
Veľkosť: 71 MB

Info:
Na viac, ako 30 minútovom reggaetonovom „Selección De Lo Viejo“ mixtape-e Čistychov „makal“ viac, ako rok. Ako mi sám prezradil: „Robil som 2 dni mixáže, asi 2 týždne som do toho dával všelijaké zvuky a pičoviny a potom rok nič. Potom som nahral do toho hlášky a dva dni som ich tam ukladal a celé to balancoval.“. Nápad spraviť takýto MXTP vznikol, keď ho na obdobný projekt namotal jeden nemenovaný chalan, s ktorým to mali dať fifty-fifty, no keď už mal Čisty svoju polovicu hotovú, tak ten chalan cukol a Čisty sa ho teda rozhodol spraviť sám. “Tým, že mi to ležalo v šuflíku mi toho bolo lúto a teraz, odkedy nehúlim mi proste funguje hlava a povedal som si kokot okamžite to dokonči a vyjeb to von .”. Aj preto sa dneškom medzi vás dostáva stopa, ktorú autor servíruje pod alteregom DJ Perrito.

Ako už názov napovedá, je to MXTP pre ľudí, čo majú radi reggaeton a ten obsahuje songy, ktoré Čisty považuje za jeho klasiky. “Akože ja sa nepovažujem za nejakého DJa, ale tie veci som tam robil fakt že ces serato, cez gramofóny, s manipuláciou rýchlosti… Proste neni to, že sadnem si do Cubase-u, najebem tam 15 mp3-jek, dám do toho tri výbuchy a tvárim sa, že je to....”.

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
K4Ri
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
310
Poďakovania:
254
Registrovaný:
16.06.2009


Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], romant666, Seznam [Bot]