Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Itchiboy - Where do I belong

Vaša producentská tvorba

18 Jan 2015, 17:20

Niečo málo z toho, čo stihnem popri škole...
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Dlho som nič nesamploval, tak ma to potešilo, že som si našiel čas :) počúvaj to a napíš mi čo je tam NAPIČU!
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

19 Jan 2015, 17:55

na piču je to, že je to kratke ale v pohode, a čo ti vytknem ten hlas by tam nemal byt podla mna, na to je tu rap
Obrázok užívateľaRuka HoreTV

19 Jan 2015, 19:10

Možno že len trocha iný druh snare by som dal ja osobne... , + mohlo to byť dlhšie to hej inak palce hore ;)
Obrázok užívateľaMartin Kinch

20 Jan 2015, 14:49

Snar je od LIFEandDEATH production, nejaké 2/3 dokopy, takže tak to aj znie (skôr do hraných vecí ako takýchto samplov)...lahodil mi celkom a vlastne som ani iné neskúšal, ale určite by sa lepší hodil...mne vždy :)

Krátke, pretože to bola celkom rychlovka, viac som nesamploval, len jednu 8čku a trebalo aj nejaký úvod, tak som to nechal samplované
čo sa týka hlasov, s rapom by to asi nesedelo...mal som beat, ktorý som kvôli hlasom prerábal...čisto beat bez akapely to bolo ako tak v poho, ale s akapelou sa to už prekrývalo...keď nebudem lenivý, dosamplujem to, ale to asi až vtedy, keď niekto bude mať záujem o beat :D

ĎALŠIE NAPIČU veci? (ale ani chválam a ospevom sa nebudem brániť)
dikes obaja
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Beaty, podmazy, beatbox



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], smejt