Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



JACK MAGIC-Čo je to Hudba

Vaše nahrávky

16 Mar 2013, 00:25

Tákže posledná vec z mixtejpu...vypočujte si čo pre mna znamena hudba. :afro:

Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

16 Mar 2013, 08:06

pekna vec, tema sa mi paci, refren je asi najlepsi z tracku
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

16 Mar 2013, 19:11

Diki moc energy cením si to =D
Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

16 Mar 2013, 19:28

Veľmi dobré to je páči sa mi to. Dobré sa to počúva.
Obrázok užívateľa
MODEST
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
286
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2012

16 Mar 2013, 22:40

Thanks a lot MODEST =D cením
Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

16 Mar 2013, 22:48

Aj keď som to počul ešte v Decembri :) ..rád si to pustím aj dnes :) ..text skvelý :) ..refrén gút.. na beat sa to akurát hodí :)
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

16 Mar 2013, 23:48

tak kde začať :D , nemám rád Budha rap nie sme moslimovia do prdele, a teraz každy druhý od kedy suve a spirit s tým začali..., príde mi to troška povedomé ako jedna vec od spirita, ale podanie... sa mi to celkom páči... , ale refrén ma chytilll... :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

srry za spam, ale nevedel som presne ktorý track mi to pripomína od spirita, ale asi najviac niektoré pasáže mi pripomínali "Hviezdy"
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

17 Mar 2013, 00:18

Paradox :D budha rap :D :D. mne sa to páči ale častami si neistý a ako keby netrafíš beat.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

17 Mar 2013, 11:49

neviem ..Magic má aj budha repy...ale toto nieje podla mňa budha rap ..toto je normálny trek ( nehladaj budhu tam kde neni :D ) zo všetkých trekov od teba sa mi lúbi najviac (tým som chcel povedať že ostatné ma nebavili) ..vychytaj to erko a má to nádeje :)
Obrázok užívateľa
Eter98
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
74
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2013

17 Mar 2013, 13:08

taakže ideme postupne
Faith:diki moc bratku cením si
Paradox:diki som rad ze sa ti to aspon trocha páči..no jo je to podobné tracku hviezdy možno v tom že tiez hovorim o jednotlivých ludoch až nato že trošku v inom význame ale podoba tam je máš pravdu =D a určite toto nemal byt a ani si nemyslím že je BUdha rap je tam síce budha spomenutý ale ten text som písal ešte volakedy v auguste 2012 a dost ma bral vtedy album Nový Človek(bere ma aj teraz =D)takže ma to trošku ovplyvnilo...a ano spirita tam može byt trošku citit lebo sa mi pači jeho štýl ale určite ho nechcem kopírovat....len potom už aby sme si to nenahovárali že tam počujeme spirita aj ked tam neni =D toť vše odomňa pre teba

Pausal269-diki som rad že sa ti to páči a ano je to možne že oobčas som nesitý ešte je totiž stále čo zlepšovat =D
Eter-no jo eter si vychytal je možne že song verím vo svoje sny je mierne nakolnený ktomu ale nehovorme si že je nejaka vec budha rap zato že v jednej slohe ho spomenem...diki som rad ze sa ti lubil a ostatne sa ti nelubili? =D no to sa zase neteší ale budem sa snažit to vylepšit....no a nad erkom som už rozmýšlal ale už je asi neskoro na logopedičku...ale tak musím byt niečím originálny no nie? =D
Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

17 Mar 2013, 13:28

možno sa mi nové veci budú lúbiť táto sa mi lúbila..a s erkom originálny asi ťažko máš konkurenciu fatiha ...:D
Obrázok užívateľa
Eter98
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
74
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2013

17 Mar 2013, 13:52

Paradox ..neviem prečo furt pri jeho skladbach spomínaš Budha Rap :D ..šak je to normálna vec :D ..a Meter ..nauč sa moje meno,potom dačo kecaj :P

a Peťo :) ..na logopedičku není nikdy neskoro ;) ..ale tebe to tam tak neprekáža.. tvoje R je v pohode :)
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

17 Mar 2013, 13:54

No dúfam že nové veci sa budú lúbit chcel by som zapracovat s dezertom na niečom vačšiom takže uvidíš =D..a pohoda faitha neberem ako konkurenciu ale ako kolegu =D na scene neni ziadny znamy raper čo renga...a ja myslim ze to moje R to až tak nekazí
Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot], vrn1v