Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Jackie - Novinky

Vaše nahrávky

03 Jún 2012, 16:56

Už je to pár měsíců, co sem naposled udělal něco novýho, tak bych se rád pochlubil se dvěma novinkama. ;)


Obrázok užívateľa
Frozen
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011
Bydlisko:
Olomouc

03 Jún 2012, 20:42

no k prvému tracku: moc to sekáš ... a niekde blbe slova pouzivas ... :/ ze kus viac porozmyslaj ze by sa tam mozno nieco aj vac hodilo ... :) hehe ale rapovat vie ...

druhý track:beat sa mi velmi pác :D, heh nabuduce skus si lepsie nacvicit text a skusat :D ... hehe zase niekde si to kus sekal, a niekde by si to mohol aj rýchlejsie ako dat ... :) ;) ale ionač v pohode :D ...

ale celkovo je to v pohode ... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

03 Jún 2012, 21:23

Diky ;) zamakáme, mám ještě několik dalších věcí, tak to poladim ;)
Obrázok užívateľa
Frozen
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011
Bydlisko:
Olomouc

04 Jún 2012, 07:50

nazdar, hej aj ja suhlasim s tomasilom, s tim sekanim, to skus nabuduce bez toho, cize upravit text a bez sekania, ale zasa ak to bol tvoj zamer aby tam bola ta pauza, tak ok. Ale v prvom treku v druhej slohe si uz nedaval tie pauzy a hned to malo take lepsie tempo :) a ktomu druhemu, tiez sa mi zdal ze do tej hudby by sa dalo aj rychlejsie, ale fajn, to sa mi pacilo ako to bolo :D :) drz sa
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], BUBACIK94, Google [Bot], romant666, Seznam [Bot]