Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



jaké hip hop weby sledujete?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

22 Jan 2011, 10:50

Jaké hip hopové weby sledujete pokud si chcete udržet přehled a kde získáváte informace z cz/sk scény (webové stránky, rádio, sociální sítě...).

Já odebírám rss z hip-hop.sk, metancity.com, cream.cz a pár youtube kanálů několika interpretů a pár jich sleduji na twitteru. Bylo toho kdysi víc, ale musel jsem to nějak promazat, jinak bych to nestíhal.
Rádia neposlouchám, nebo jsem aspoň na žádné zajímavé nenarazil...
No a vlastně taky sleduji toto fórum, kde se teky něco dovím...

P.S.: doufám že to není blbá otázka a doufám, že zde již něco takového není :roll:
Možná to zní trochu ujetě, ale baví mě to, baví mě sledovat scénu, co nového vychází a miluji když narazím na něco co mě úplně posadí na *** a donutí koupit originál ze kterého budu mít radost z kvalitní koupě...
P.S.2.: moje otázka se týká především cz/sk scény, ale není problém se zmínit i o jiných...
Obrázok užívateľa
návštěvník
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
117
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.02.2009

22 Jan 2011, 11:38

ja z našich webov len 90bpm a hiphop.sk

P.S. ujeté to určite nie je, mňa to tiež baví sledovať ale skôr USA (na Slovensku sa nič nedeje...) :wink:
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

22 Jan 2011, 13:42

sledujem hiphop.sk a hiphop.at :)
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

22 Jan 2011, 21:03

US weby pravidelne, SVK raz týždenne a to 90bpm a hh.sk
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

27 Jan 2011, 20:30

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Super si to popsal... kdyby čekovali scenu všichni fanoušci, tak jsme ted někde uplně jinde. :-)
Ja kukam převažně na: hiphop.sk a 90bpm.sk ale taky se sem tam kouknu na hiphop.at.
Rádio poslouchám jen jedno: hiphopstage, to pokud jsem někde na jinem PC, nebo když nemám chut vybírat hudbu... :-)
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

08 Jan 2014, 21:48

Sledujem to hlavne cez Facebook,fanpage (Rytmus,Ego,KF,Separ,Strapo,Čistychov,DNA,Gramo Rokkaz,Zverina,Moja reč,Názov Stavby,Dj Wich a Hip-Hop Reality) títo sa mi objavujú na domovskej stránke.Sem tam zájdem pozrieť k Molochovy a Majkovi Spiritovi.

Pokiaľ ma zaujíma nie čo iné zájdem pozrieť na stránky:

refresher.sk a Hip-Hop.sk

Rádia nepočúvam.(ja mám rád pohodlie a nerád počúvam to čo a mi nepáči a na rádiu k tomu určite príde)

Samozrejme tiež odoberám youtube kanály Donfantastickýpess,Gramo Rokkaz,Momo Sám,Dj Wich a Ruka Hore.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

09 Jan 2014, 00:45

kedysi som denne cucal na hip-hop.sk a utokumenia.sk, ale teraz iba na ten artattack raz tyzdenne, h-h.sk ma zacalo prestavat bavit ked skoncili ako label a skoro som ho prestal sledovat po tom ako odisiel lumir, ale najvacsi dovod bol asi to ze tam malo uverejnovali graffiti. a momentalne facebook, mam "lajky" na tom co chcem a so stastim to zachytim ked to tam napisu... je to trosku smutne ked nad tim tak uvazjem, ale casy sa menia
Obrázok užívateľaCOREsix

08 Mar 2014, 19:19

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľaHuzy

26 Mar 2014, 11:41

Ja takisto to čekujem väčšinou na facebooku,mám obľúbených MCs a keď tam niečo chodia tak si to kuknem :-) Ďalej sledujem toto fórum,lebo sú tu takmer všetky info o pripravovaných veciach :-) Niekedy ešte refresher.sk
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]