Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Jay Diesel - Víc než Rap

Texty českých interpretov

18 Aug 2012, 16:48

Je to víc než rap...
je to zbraň, je to dar.

Je to víc než rap, víc než Beat a Clap, už to chápeš?
Máme zbraň, dar, mluvit k lidem.
Je to víc než směr, jsem poslem se vzkazem.
S každým osudem a příběhem sem magnet.
Zlomený lidský srdce, jejich bolest, jejich prohry.
Jsem hlasem tyhle doby,jejich filtr zkrze sloky.
Jestli se ptáš, jak to vnímám, beru to zodpovědně.
Všechno co řeknu má svou váhu , každý slovo na svým místě.
Mluvím s generací, co na tom vyrostla s námi.
Někteří se topí-jiní to dali.
Pozitivní bytí, jsem ten co jim hojí jízvy, oni vidí jak to myslim, cejti že v tom nejsou sami.
Kolik lidi postavil na nohy track "tvůj boj"
je to silný jak hovado, každym trackem hážu lano.
Připravene brát to, zničit to jak tornádo, přišlo to s věkem a ja zistil že jsem lékem pro to!

2X
Je to víc než Rap, víc než Beat a clap, tvý srdce, tvůj tep, tvoje cesta, tvůj svět!

Všechno se to skládá a já jsem ten, kdo pomáhá, dává předem, nečeká. Kalkul návrat
Mám to víš kde? jsem hrdej jako scarface Tony.
Mám poslání co dokáže tvojí silou zbořit domy.
Jsem lék co se snaží aby tvoje oči viděli, vstal z vozejku, začal chodit, užívat si zdraví. Zmizí tvoje bolest, strach, tvý depky z dětství, moje hudba staví zpátky tvoje polamaný nohy.
Kdo ví, třeba tvoje činy jednou zachrání mně- nikdy nevíš, a tak to všechno ladim směrem ven.
Musím to pořád dělat, studovat tento směr, kaskadér, co vše riskuje, takhle je mi nejlíp Man,
Pokud jsem ti tím, co sám cejtim něčemu pomoh, je to nejvíc extra diesel motor. Nemusím to lámat, přes kolena dělat silou, jde to samo, moje slova cejtíš jak tebou plynou.

Je to víc než Rap, víc než Beat a clap, tvý srdce, tvůj tep, tvoje cesta, tvůj svět!
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, kingpin8888, revolutzer, Seznam [Bot], wirer