Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



just the ordinery song

Vaša producentská tvorba

06 Feb 2013, 00:00

Novy song zatial surovy, ziadny HipHop ani electro necakajte. Mozno sa to tu nehodi ale tak zase kde inde:) tak snad to prezijete. Diks za komenty

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

06 Feb 2013, 18:18

presne taketo tony mam rad...myslim ten zvuk a pod. ta trubka alebo co to je...samplovane, ze? ...inac, nemohol by si skusit hodit nejake hip-hopovo orientovane bicie? myslim, ze by sa z toho dal spravit dobry podmaz
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

06 Feb 2013, 18:46

neviem, viaceri mi radili hodit hip hopove bicie, len ci by to tam uz nebolo take nasilu kedze to ma taky starsi sound, samozrejme vyskusat to mozem a ked to bude zniet onicom tak to necham pekne tak.. Ta trubka je saxofon a nie je samplovany ale zahrany na klavesoch, ako aj ostatne nastroje. Zaujimavostou je ze aj bicie su nahrane realtime na klavesoch ako jedna stopa (teda zvlast verzia, zvlast refren, zvlast prerefren). Som rad ze sa paci.
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

06 Feb 2013, 19:43

urcite by som to tak spravil, ten saxik je ppci...podobny mam vysamplovany, neviem si zatial velmi predstavit davat na tom niekoho, ale ako samotny beat mi to usiam lahodi :) ...ale nepaci sa mi ta sloha...tam by som neviem co dal, ale takto je to na ten styl nie hip-hopovy ak rozumies...
klasicke kicky, snare + hajtky, nemas co pokazit =)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

06 Feb 2013, 20:04

nie ze by som nedaval na rady ale ked na niecom dlhsie robis a ides po nejakom zvuku tak sa ti mozno stalo to ze vsetko ine ti pripada horsie:) ale keby sa niekto chcel realizovat a spravit si z toho hip hop tak kludne poslem stopy:)
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011


Späť na Beaty, podmazy, beatbox



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]

cron