Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Kadet - Rap ako móda

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

13 Júl 2013, 14:57

Hip hop práve šlape tak jak zaplňujem papier,
a ver mi že keď dokončím tento text tak píšem ďaľšie,
chápeš že som ten, ktorý píše jak len vládze,
dúfam že raz príde deň, keď váš umelý rap padne.

Zase počuť rapy pravé, ktoré za peňáze niesu pojebané,
s takým choďte do piče ! tak stručne povedané,
moja pamäť pamätá si rapy nehrávané
v rádiach, v médiach, ale nie kurva také, s ktorými sa teraz denne stretávame,

meniť sa ? nemám v pláne, nechcem byť len ďaľšia ovca v stáde,
ktorá robí veci pánom prikázané o to starec fakt ja nemám zájem,
ja som iný, ja som z tade z kade ,
nejebe ku sláve ale skôr ku kvalitnej skladbe,

na ramene zaslúžené hodnosti a rýmy ako zbrane,
takže prosím teba, vojak rapu, oslovuj ma pane,
rapy typu Bacil&Rakby, Machetty a Gamby,
piesne geya Leva tak na také pálim už ako samopaly.
Obrázok užívateľa
Kadet_NV
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

13 Júl 2013, 15:44

Beat ma chytil a to dost...k textu:
Myslienka je dobra, ale chce to vecsie ci mensie upravy ("nedas dobry text, ked nechas prve, co ti napadne")...

*
-prvy vers, tam nemam co dodat, je to fajn...snad len to, ze takuto vec a este do takeho beatu treba davat so sebavedomim, nebat sa, ist nekompromisne... (za veršom obyčajná - nie príliž dlhá pauza)

-v druhom tam mas po kkt slabik a aj sa mi to blbo cita...mne to mensimi upravami lepsie sedi napriklad takto:
ver, že keď dopíšem/dokončím tento text, napíšem ďalšie (v riadku si ideš plynulo, bez medzier a na konci opet taka stredna pauzicka)

-tu by som to ja nejak pozmenil, myslim skor tu prvu polku vety ale fajn, nechajme to tak...len daj pauzu tam, kde mas ciarku

-opet vela slabik a konkretne o 1 viac...daj tam: ked umely rap padne/ked vas umely padne... (keby si dal druhu varianut, bolo by dobre, keby si riadok pred tym niekde spomenul slovo rap, nech kazdemu hned dopne, ze hovoris o nom)...

tolko k prvej strofe, v podstate celu by si isiel plynulo a medzery by boli tam kde som ti napisal...na konci riadku stale rovnaka, takisto aj v polverší...

Nebudem ti to tu rozpisovat vsetky 4, sak kto by si to cital :D ...ale paci sa mi "piesne geya Leva" :D :D :D ...toooo si vychytal
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

13 Júl 2013, 15:49

ďakujem ti za názor Soy ... je to písané priamo do beatu, sedí mi to tak jak je to napísané :) ale jasné že niektoré riadky viac či menej ešte pozmením :)
Obrázok užívateľa
Kadet_NV
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

13 Júl 2013, 16:10

daj si povedat...
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

13 Júl 2013, 16:38

jasné, ved ja si kritiku cením :) učím sa od nej ... ale mám aj vlastnu hlavu :)
Obrázok užívateľa
Kadet_NV
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

13 Júl 2013, 17:57

nadupanýý beat :) skús ešte pomeniť niektoré riadky a nahraj tooo :D pekný text :))
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
2

13 Júl 2013, 18:32

Jediné, čo je dobré je ten beat. Rýmy slabé. Obsah ma nudil. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
141

14 Júl 2013, 19:03

rými sa dajú akurát ,dosť je slabé, "pojebané-povedané" inak sa to dá ... obsah ma moc nezaujal :/
Obrázok užívateľaBrachohraj

14 Júl 2013, 23:25

Toto sa mi to nepaci toto.. ja by som to zmenil ale je to tvoj pohlad....

dúfam že raz príde deň, keď váš umelý rap padne. - tuto vetu si mohol podat drsnejsie.... dufat v nadej je pre slabochov... ja by som zajebal daco,...
brusim hrot naj cepel rychlejsie do vas vklzne ( cvicenim sa vycibrujem aby som mohol dat diss)
odrazam kapitulaciu bodanim dehonestujucej luzne (odrazam prehru podjebovanim/dissom do kuriev ktore spinia rap)
( bo umely rap nikdy nepadne a furt tu budu parazity a tie znicis len dissom)

meniť sa ? nemám v pláne,( nechcem byť len ďaľšia ovca v stáde,), kriste ludia uz dajte pokoj tym ovcam v stade.... verim ze ak by si porozmyslal nad -- nechcem byt len dalsia ovca v stade ---- napadlo by ta lepsie prirovnanie...

moj nazor ktory je furt len o mne , ako aj kazdy vas
Obrázok užívateľa
Chors
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

18 Júl 2013, 05:50

Čo ti vypichol Chors s tými ovcami. Veľmi súhlasím s ním. Ľudia často chcú použiť v texte nejaké prirovnanie, ale keď ho tam vložia, tak je to veľmi otrepané prirovnanie a pri tom je ich toľko že až až. Stačí si len k tomu sadnúť a dlhšie sa snažiť písať text. Napíšeš text za jeden týždeň ? Nie, to nie je hanba. Čím dlhšie rozmýšľaš, tým lepšie. Ale aj ty máš vlastnú šálku kávy a takisto aj ostatný... :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
2

21 Júl 2013, 00:41

Ja ked romyšľam tak tri štvorveršia napišem tak cca za 3 a pol hodky, a popritom skušam flow .... a o štvrtej rano chodzim spac :D ale ňe každy tyšdzeň.
Obrázok užívateľa
Chors
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

Späť na Vlastné texty

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Dos Chainz, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, harakiri001, iamkosto, killerK610i, lamka555, liter17, rdrzyo, Seznam [Bot], silenoz5, Thx456, Vafino5, Yahoo [Bot]