Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



KadetRap - Rok a 4

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

26 Apr 2014, 18:23

Niesom moc na takéto texty, ale moja priateľka mi povedala, aby som pre ňu niečo napísal, tak som jak správny frajer poslúchol a napísal :D nie z donútenia, ale z toho že jej spravím radosť. Každý kto má priateľku a naozaj ju ľúbi, tak to pochopí :) Poprosím vás zdržte sa komentárov typu " láska tamto, láska hentam " a tak ... chcel by som názor človeka, ktorý za niečo stojí :)

Našiel som ju a starám sa o ňu jak o poslednú ženu na svete,
spravil by som čokoľvek pre ňu, za ňu by som šiel od juhu na sever,
či to dáme a prekonáme je na nás, ne na mne ani na tebe,
problémy tú boli, sú a už nebudú lebo my všetko spolu zvládneme.

tvoje hnedé oči, ktoré nemá žiadna iná,
tvoje hnede oči do ktorých sa chcem dívať
navždy, nie som ako každý, nepotrebujem
sa chváliť tým že mi vlastníš.

mne len jednoducho stačí ten pocit lásky, ten pocit šťastia
keď si s holkou preto lebo je krásna, tak to vôbec neznamená že si šťastný,
pre mňa si nádherná aj keď si obuješ šľapky a oblečieš tepláky,
pre mňa si jediná skutočná jeba, ostatné sa len hrajú na jebačky.

viem, že raz sa postavím pred oltár a poviem to áno žene,
ktorú ľúbim, ktorú chcem a viem že poviem to áno tebe.
v chorobe, v šťastí, v bohatstve, chudobe, počas slnka a či počas dážďa,
nie si ako každá a preto mi bude každá jedna minúta toľko vzácna ...
Naposledy upravil Sw33t dňa 27 Apr 2014, 10:40, celkovo upravené 1
Dôvod: názov upravený, podľa pravidiel
Obrázok užívateľa
KadetRap
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2014
Bydlisko:
Topoľčany

26 Apr 2014, 20:52

Si robíš srandu nie s tými rýmami ? A ešte ich aj označíš, nepoviem keby tam máš 6 slabičné rýmy, ale hento je hrôza...
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

26 Apr 2014, 21:11

Obrázok
Obrázok užívateľa
Rob1n
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2014

26 Apr 2014, 21:26

jedna vec mi je nejasná: načo potrebuješ naše názory, ak si to písal pre ňu? ked si to pôvodne ani nechcel robiť, ale dá sa povedať že ťa prinútila :-) nie na rovinu, ale je to tá istá vec. za druhé: načo si vyznačoval rýmy? tie by videl každý aj úplny nevyznalec, čiže to je druhá watafak vec. načo si dal do názvu smajla? su snad 2 vecí na zemi čo ma vedia poriadne nasrať: buzíci čo sa tvária ako najväčší heteráci a smiles úplne niekde, kam ani nepatria a nikdy patriť nebudú.
kto je pre teba človek, čo za niečo stojí? to znie dosť povýšenecky. sorry brah, ale týmto si stratil u mňa rešpekt. a ked už chceš aby ti komentovali texty, tak skús komentovať aj ty niekedy, čo ty nato? :-)
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

27 Apr 2014, 07:42

robil som to isté ,ale vulgarizmy do love song-u nepatria , ako už bolo spomínané načo to označovanie dvoj/troj slabičných rýmov? celé to označovanie je zbytočné,sám som to skúšal ale proste kto sa vyzná tie rýmy si všimne aj bez označenia a kto sa naopak nevyzná bude na tie rýmy kukať ,že čo ti ebe,čo je to vlastne označené :)) tolko k tomu
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

27 Apr 2014, 08:50

veľmi doležitý názor od vás, označovanie rýmov a dvoj-trojslabičné rýmy a smajlíky :D budem písať smajlíky jak sa mi lubi a kde chcem :D chcel som počuť názor na text, nie na to, čo je natom označené a kde sú smajlíky. Kde je to staré Hip-Hop Fórum kde ludia hodnotili obsah a nie formu chlapci. Mimochodom písal som to priamo do beatu, všetko mi sedí jak má, tak nehrá žiadnu rolu dvoj troj slabičný rým :) Ovečky zo stáda, keby Pausal napísal že je to v poho, tak už by to bolo pre každého pohode :) nehovorte že nie, lebo viem jak to tu funguje a jak to tu nefungovalo :) aj tak veľmi ďakujem, že ste povedali vás názor :) Okoartik, už vieš prečo som chcel názor ktorý za niečo stojí ? Mne je na nič vedieť, že mám označené rýmy, keby ich aj vyfarbím a zmením veľkosť tak aj to by vám nebolo po chuti?
Obrázok užívateľa
KadetRap
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2014
Bydlisko:
Topoľčany

27 Apr 2014, 10:36

je to cele zle, dost veci sa ti tam nerymuje, cele to straca vyznam, jednoducho fail

p.s. do instrumentalky ti bude sediet vsetko, ked budes natahovat alebo robit sekundove pauzy jak dement
p.p.s. naco to sem davas ked nevis zozrat kritiku?
Obrázok užívateľa
Rob1n
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2014

27 Apr 2014, 14:47

lahko viem uniesť kritiku, viem si z nej dačo zobrať a učiť sa, ale čo sa mám učiť z toho že mi vyprávate že mám označené rýmy ? alebo že píšem smajlíkov ? ... Rob1n vidieť že ešte envieš, ten kto rapuje už dlhšie pochopí, že je to o flowe o podaní, degeš a prestávky nebudú ... presnejšie ktoré rýmy sa nerýmujú ?
Obrázok užívateľa
KadetRap
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2014
Bydlisko:
Topoľčany

27 Apr 2014, 14:58

Oznacovanie rymov je dobre, lebo najmudresi kukaju len na koniec riadku a rymy na zaciatku , no a rymu v strede riadku ani napostrehnu, najskor by ste sa mali naucit citat a hodnotit obsah. A celkovo chodte do prdele s hodnotenim rymov, ked mas slaby flow, tak ti nepomoze ani text, ked ti ho napise psycholog so sociologom...

mozes mat akokolvek silne rymy, pokial nemas v dvojriadku zachiteny v obsahu epigram, vysledok ma nulovu hodnotu, a mozes tam mat aj rymy rovno z latinciny :D
Obrázok užívateľa
Perun
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.01.2014
Bydlisko:
GB

27 Apr 2014, 19:47

Perun veelmi dobrý komentár...úplne stebou súhlasím :D
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

27 Apr 2014, 20:38

to si snad robis srandu, mi chces povedat ze ked ti napisem nejaku sracku bez jedineho rymu a dam to zarapovat niekomu kto ma dobry flow tak to bude dobre? ci ako?
Obrázok užívateľa
Rob1n
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2014

27 Apr 2014, 20:49

nič také som nepovedal, tvrdím že pokiaľ máš dobrý flow a dobrú techniku tak nemusíš, jak ty hovoríš "natahovat alebo robit sekundove pauzy jak dement". Tým si chcel povedať že tento text je bez jediného rýmu ? Haha, prepáč musel som sa zasmiať. Nevravím že moje rýmy sú špičkové, ani najlepšie, ale rýmujú sa. Ide o to jak to podáš na beat, ak si sa ty niekedy pokusil rapovať, vieš o čom hovorím. Koľko špičkových raperov na SK scéne, nedá dokonalý rým, ale pri tom podaní to vyznie tak ako má. Toľko k tomu odomňa :)
Obrázok užívateľa
KadetRap
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2014
Bydlisko:
Topoľčany

27 Apr 2014, 21:22

Ako to tu čítam tie vaše komenty...som ostal normálne šokovaný...koľkým z vás treba vycentrovat hlavy aby ste pochopili o čom je toto vlastne a o čom je rap...toto fórum sa dosť zmenilo ako vidím...ked sem niekto dá text, čaká sa že, ľudia budú hodnotiť text...ako môžete riešiť to, že ma oznacene rymi a to kde dáva smajlov...ale pokiaľ viem k samotnému textu sa tu vyjadrilo zopar ľudí aj to nwm či neboli tak max 2-3...keby sem napise koment niekto, kto je tu veľmi ceneny všetci by ste drzali huby lebo sak to povedal on :D a oznacovanie rymov je dobre suhlasim s predchádzajúcimi komentami :) a k samotnému textu: text je fajn v pohode :) a flow a podanie do beatu ma každý iný :) a pokiaľ to autorovi všetko sedi ako ma nieje o čom :) takže toľko odomna :)
Obrázok užívateľa
Pacient_NV
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.07.2013


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]