Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



KajO - Rozhovor - Prečo Rytmus klame?

09 Máj 2013, 11:26

konecne kajo nahlas a popravde ..



este doplnim otazku s odpovedou som zabudol ..

Čo sa udialo medzi tebou a Kaidžasom a aký mate teraz vzťah?

Chcel sa dostať medzi nás (to sa mu podarilo). Chcel, aby sme ho dávali ako predkapelu (to sa mu podarilo). Chcel byť s nami na albume Kontrafakt 2007 (to sa mu nepodarilo). Chcel, aby sme mu vydali album (to sa mu nepodarilo). Chcel od nás zadarmo veci na oblečenie (to sa mu podarilo). Chcel chodiť za nami do štúdia, aby videl patent ako sa to nahráva a ako sa vlastne tvorí úspešný album (to sa mu podarilo, má skladbu aj s Egom). No a jedného dňa zavolal jak zmyslov zbavený a rozprával nám pičoviny o konci sveta. Bol totálne nevďačný, pičoval Anysovi, mne a nám všetkým, že sme ho ojebali, atď. Dva dni na to sme sa dozvedeli, že ho odviezli na psychiatrickú liečebňu. Potom hneď jak vyšiel von na nás urobil nejaké skladby a utekal s mojimi smskami uloženými v jeho telefóne do novín. Odvtedy som opatrný a darí sa mi ešte viac. Dúfam, že je ok.
Obrázok užívateľa
5ržalsky
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2324
Poďakovania:
366
Registrovaný:
07.05.2011
Bydlisko:
Petržalka

Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], DreaDee I, Google [Bot], Seznam [Bot]