Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Kalmito

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

01 Nov 2009, 13:32

No ja som obyčajný človek jako všetci iný...bývam v Puchove- je to celkom dobré mesto.....chodím na Lesnícku školu do Lip.Hrádku...hiphopu som sa začal venovať v 12 rokoch a ma to držalo dva roky, lebo mi to kamaráti znechutili, ktorý tvrdili, že správny hiphoper húli marihuanu a robi grázlovstvá....tak som ich poslal do piče...potom som prešiel pomaly všetky štýli....nakoniec som sa dostal do party hiphoperov, ktorý mi ukazali čo je správny hiphop a za to hlavne vďačí Podymu a Danovi...začal som sa venovať tancu učím sa pomaly, ale konečne ma niečo chytio za srdce...rozmýšlam že by som aj začal tvoriť niake tie texty, ale newiem....možno keby sa v okolí púchova niekto tiež ozval tak by sme mohli pokecať.....ináč môj nick na pokeci je Striker06
Obrázok užívateľa
Skaut268
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
1
Registrovaný:
11.12.2008

01 Nov 2009, 15:46

tak vitaj :wink:
Obrázok užívateľa
El_Koberec
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
403
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2009
Bydlisko:
Moskva

01 Nov 2009, 17:15

thak witaj a ked ta bavia texti ta chitili thak tu je wela takich sa skus spitat inak sewas:))
Obrázok užívateľa
NuRs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2009
Bydlisko:
Trenčín

04 Nov 2009, 19:19

Vitaj :wink:
Obrázok užívateľa
ExtremeSTRESS
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1119
Poďakovania:
1
Registrovaný:
02.05.2009
Bydlisko:
Dubové city :D


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron