Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Khomator - Silezja unja (2008)

03 Máj 2009, 13:18

Obrázok
Khomátor:
Bio
Můj příběh není o nic jiný, než příběhy dalších x lidí. Základka, první kazety, texty, mladistvé nadšení, kryplení na dvouhlavém kaze?áku, atd. To nikoho nezajímá a všichni ví, jak to chodí, že?:) Co už ale zmíním rád jsou počátky, kdy už je o čem mluvit. V roce 2001-2002 jsem se začínal objevovat na parties a v klubech, kde jsem se ztrapňoval svým dětským Freestyle, který jsem piloval a piluju dodnes. První kontakty, kámoši, známí. V ten čas také zakládáme kapelu ,,Vysoké komíny,, s mým nejlepším kámošem ze základky, s Milionerem. Od roku 2002 hrajeme koncerty a pilujeme tracky. Navštívili města jako Opava, Ostrava, Přerov, Olomouc atd. Naše snažení vyústilo v demo ,,zvuk města,, jenž vyšlo v květnu 2004. I přes dobré ohlasy se ke konci roku 2004 rozcházíme, v dobrém. Každý viděl svou budoucnost trošku jinak a každý měl zápal pro jiné věci. Naše tvůrčí pauza se protáhla až do dnešních dnů, kdy zůstáváme stále bros, každý však už má svůj svět. Já se vydal na sólo dráhu a v Listopadu 2006 jsem, po více než roce a půl příprav vydal sólo album ,,Khomator – tři x Čtyři,,. V současné době jezdím koncerty a připravuju nový projekt o kterém brzy uslyšíte. Mezi demem z roku 2004 a dneškem jsem nahrál i několik featuringů. Moji předností je i freestyle, který dělám od chvíle kdy jsem s rapem začal a který vždy rád zapojím do svých shows, nebo k baru v ranních hodináchJ Jaming must go on. Po pečlivé sebereflexi už battly nejezdím.

Link:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Zde video se songem Silezja unja,kde ma hosty z polske skupiny HIRS sklad
Link:


Jeste neumim vkladat do fora,tak Vam musi stacit pouze link
Naposledy upravil PejMej dňa 28 Jan 2015, 20:13, celkovo upravené 2
Dôvod: pridaný cover
Obrázok užívateľa
SAtori
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.10.2008
Bydlisko:
Czech

Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]