Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Koho považujete za Mumiu v Slovenskom Hip Hope?

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

24 Okt 2014, 13:26

Včera som si len tak prezeral stránku českého Bbaráku a velmi ma zaujal jeden článok Mumie česke scény
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Zaujímalo by ma koho vy považujete za mumiu tej slovenskej scény intepréta ktorý silou mocou drží na scéne aj keď mu už chýba kvalita (alebo ju ani nikdy nemal) a jeho tvorbu namaju zájem ani poslucháči?
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

24 Okt 2014, 14:07

V prvom rade si myslím,že z CZ scény určite do hrobu nepatrí Indy,ale budiš.
Čo sa týka Slovenska... Hmm... No,ťažko povedať,ale vidím to takto:

Otecko - Myslím si,že je predceňovaný. Myslí si o sebe,že je neviem aký punchliner a podobné sračky,ale väčšina už nestojí za nič. Necenil som ho ani v starej H16,ale to,čo robí dnes je podľa mňa fakt zlé.

Korytnák - Sorry,ale nikdy nevedel rapovať a stále ani nevie. Mal by sa na to vysrať.

Delik - Viem,že neni starý,je uznávaný jak fanúšikmi,tak scénou,ale ak má naďalej pokračovať v trackoch,ako bola polovica albumu [/b]Sloboda[/b] a napríklad skladbami ako WTF so Sameyom,tak radšej nech nerobí nič.

Peace.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

25 Okt 2014, 14:52

separ hlavn, ptm druhá strana a podobné pičovinky
mosignor: delik a otis? vážne? dvaja top punchlineri na scéne? deliková sloboda bola top album 2013, ep rozlúčka bude top album 2014 ak supa zase sa vyjeeb nato :D otis teraz moc nevydáva, čoskoro album, uvidíme čo bude tam. delikové veci aj so sameyom a vobec aj na dalybove beaty su super egotripy, plynár sa má čo učiť :-)
druhaá strana: snažili sa o cumback, nevydalo. nasrali si pekne do papuliek s beatmi od producentov jednašestky, k tomu salbo na nich dali.. iba hluchí alebo momentálne zaostalý ich može ceniť a zaradovať do top skupín x albumov
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

25 Okt 2014, 16:42

Bacil - Myslím že toto meno asi najviac pasuje k tomu článku na Bbaráku.Clovek ktorý bol na prelome milénii členom kultového Názvu Stavby a dá sa povedať že bol vzorom pre práve začínajucu generáciu no potom to sním šlo dolu vodou a dnes je už skôr na smiech pre začinajucích raperov ale aj pretých čo už niečo znamenaju.

Miky Mora - Ja som už trochu starší a pamätám si časi ked Miky patril medzi najuspešnejších slovenských raperov ale potom to šlo rýchlo dolu vodou aj sním začal to beef s H16,potom rozpad Druhej Strany a neuspech jeho druhého solového albumu.Dnes už málo kto vie kto je to Miky Mora a čo sa týka cambacku Druhej Strany,no myslím že Miky sa moc nepredviedol (v živote by ma nenapadlo že Moloch bude lepší a ono to tak je).
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

25 Okt 2014, 17:12

okoartik : Separ :D Dovoľ mi sa zasmiať :D Chlapec,ktorý vydal 2 albumy,ktoré majú nenormálny úspech a kvalitu. Chlapec,ktorý je momentálne aai najviac uznávaný raper na Slovenaku. Ten jw teda "múmia" :D
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

25 Okt 2014, 18:08

mosignor to že je uznávaný fanušikmy je síce pekne ale jeho momentálny vekový priemer fanúšikov je 12 až 15 rokov a jeho starý fanúšikovia ktorý poznajú aj niečo viac jak Pirát tak ho prestávaju počúvať a nerešpektujú ho tak ako volakedy ( medzi ktorých patrím aj ja )A ty si tiež napísal Delika ktorého počúva vela ludi .....
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

25 Okt 2014, 21:36

No tak ja Separa sledujem už takisto dosť dlho a nie len album Pirát... A vôbec si nemyslím,že má 12-15 ročných fans :D Má aj takých,ale to má každý. A to,že som napísal Delika,tak skôr na neho platí to,že ho veľa fans starších prestáva rešpektovať,kvôli tomu,že mu to začína hrabať. Ja nevravím,že je to zlý MC,ale AK bude robiť teraz už stále to,čo robí momentálne,tak to bude veľmi zlé.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

26 Okt 2014, 07:54

Tak ale stále nebude na takom zlom leveli jak druhá strana... Mosignor pozri si interview s MR, kde delik všetko objasňuje, prečo robí hento tamto ;-)
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

26 Okt 2014, 07:57

A tí 12-15 roční fans súhlasím s mato-m, pretože v BA som v lete stretával 13 ročných chlapcov s mikinami a tričkami pirát, zatial čo väčšina ludí, ktorých poznám starších sa im ten album nepáči, pritom si uplne išli separ od jeho začiatku. Zo separa sa pomaly no isto stáva spirit pre 12-15 ročných mokrých chlapcov.. Čo už
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

26 Okt 2014, 11:02

O tomto sa tu možme hadať do nekonečna vlastne to čo si mosignor napísal na Delika uplne platí aj na Separa ....
A pravdu má okoartik že samé deti nosia Pirat bundy a trička a starší fanúšikovia nadávaju na nový album že je uplne o ničom
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

26 Okt 2014, 17:14

To,že vydávate 13-ročných v mikine Pirát :D To je argument :D Ach jaj,nebavme sa o tom radšej už... Každý nech počúva hudbu,ktorá sa mu páči :-)
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

12 Nov 2014, 09:12

Rytmus , Ego , Miky Mora , Moloch Vlavo , Otecko , Cigo , Majk Spirit , celý NS , este zopar by ich bolo keby ma napadne , v podstate vacsina tragedov ktorych som pocuval ako pubertak , ale vtedy za nieco stali , to co robia dnes vsetci menovany nestoji za nic , mali by to zabalit
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

01 Feb 2015, 14:46

Delik robi hento tamto...to je velmi dobra strategia...budem tvrdit, ze to je to, co som chcel a kazdy bude z toho v pán...a vy tomu verite...boze :D lebo je to ine...hej, kto iny a hlavne normalny by robil taketo kraviny? Keby som chcel byt iny, urcite by som nechcel byt zly a robit uplne nepocuvatelne veci...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

23 Máj 2015, 20:28

Vec - trosky a veci okolo super velký rešpekt ale už by sa radšej mal venovať len hraniu
Bacil - za čias NS bol na vrchole ale teraz je to hrozné a z legendy je tragéd
Zvuky ulice - ich staré veci super ale doba už je inde a v roku 2015 hentaké flow a veci no neviem ako spomienka pekné ale teraz...
Suvereno - :cry:
Obrázok užívateľa
SkaZOO
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
2828
Poďakovania:
41
Registrovaný:
03.11.2010
Bydlisko:
Praha

29 Máj 2015, 23:33

Vec - s uctou
Miki Mora - zcasti s uctou
Moloch s korytnacku a dalsimi....- ked to nejde, tak to nejde
Kali - na zaciatku ok, teraz zaujimavy a urceny pre zenske publikum.
Rakby - nepatril do slovenskeho hiphopu
Sutereno - nemal si davat tolko toho pod jazyk
AMO - zlaty vek presiel, teraz sa to ako tak da, ale nechcem, aby skoncili vysmechom
Bacil - spolocna cesta so Segim by bolo lepsie riesenie
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
1
Registrovaný:
10.02.2011


Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], kingpin8888, revolutzer