Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Kontrafakt - JBMNT (Tomer remix)

26 Dec 2015, 23:39

Naposledy upravil DJTomI dňa 28 Dec 2015, 15:11, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
DJTomI
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.09.2009

28 Dec 2015, 14:06

co to ma s rapom?...vela nie, ale nevadi...lacny text a rovnako lacny remix...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

28 Dec 2015, 14:56

:fuckyou:
lacny koment ... zaujaty a mentalne zaostaly moderator ... proste JBMNT :D
Obrázok užívateľa
DJTomI
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.09.2009

29 Dec 2015, 00:14

povedal 3-notovy ,,producent,, s clapkami a hajtkami zo zakladneho setu FL studia??
neodpovedal si mi, co to ma s rapom, ktory je o niecom inom ako henta sračka...s originalnym beatom sa to da aspon pocuvat a je to nakazlive, ale toto...chapem, ze na teba tlačia trendy a tebe z toho teču slzy, tak sa ides do mna navazat ked nepochvalim tvoj ,,beat,, ak to tak smiem nazvat...

neboj, 13 rocni fagani, co si ,,prešli,, svetom, by na tom vlhli


,,nebranim sa novym veciam, no nemusim odpadky,,
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

29 Dec 2015, 11:00

povedal niekto kto ma spoluprace s 30 svetovo uznavanymi menami a niekto kto pocuje clapy tam kde ani niesu, ale HATERS gona HATE ... toto som pridaval do sekcie HIPHOPFORUM.SK > VAŠA TVORBA > SONGY, DEMÁ, ALBUMY .... a teraz mi povedz kde je tam aspon raz spomenuty RAP ked tak silou mocou potrebujes aby som ti vysvetloval co to ma s rapom .... ty jednoducho potrebujes vytahovat uplne odveci temy len aby si mohol picovat ako jebly ... a ked je to nakazlive s tym beatom, tak si pusti origo verziu a vlhni si na tom ... nebol ani nazov prispevku aby si toto vypocul sam velky SOY ... este ani v jednom prispevku si sa nevyjadril k veci, tak sa radsej nevyjadruj vobec, lebo ma to absolutne nezaujima :fuckyou:
Obrázok užívateľa
DJTomI
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.09.2009


Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]