Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Kultúra Slova - Záver situácie

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

22 Jún 2009, 07:56

Teraz posledný krát ťa varujem
prstom na teba ukazujem
svoj zámer podporujem
na teba si dovoľujem
už spoznal som ťa preto ťa odsudzujem
aby o mojích ľudi nejavila si zaujem
ja si svoje veci idem svoje študujem
svoje produkujem svojích ľudí ochranujem
oni su vyspelý a stoja zamnou
ne jak ludia tvoji jak banda pošahaných bláznov!

+ detail DEFENSE JE defense nenecham si kydat na hlavu loj !
Naposledy upravil F4CT0R12 dňa 23 Jún 2009, 07:10, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
F4CT0R12
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
260
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.05.2009
Bydlisko:
Michalovce

22 Jún 2009, 12:31

sry broo ale mali ste aj lepsie texty no :lol: ale ja to ratam do vasej specialnej kategorie takze klud :wink:
Obrázok užívateľa
write00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
96
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.04.2009
Bydlisko:
Sarisske Michalany

22 Jún 2009, 18:11

ty si akože slaby kookooot :lol: dissovat babu???ty si sa s konom ci s tvojim ocom zrazil :blink: boha som nato cumel jak pedofil do kočika ze ci ti akože važne jebe...no pod čiernu zem si sundal akurat sam seba tymto textom pretože naty ta v tom svojom texte nezdissovala ale napisala ze ta lubi a ty jej zato nadaš do piiič???chalan ty by si sa mal hambit ty riť a to si piš že na tomto fore ti za tento diss neda respect ani jeden stokar...ty by si sa mal uvedomit co robiš ty casanova vijebana-....chcu ta 2 baby a jedna s nich je ako vystrihnuta s kruhu xicht hnusny ako ja riť a druha heska mudra a zlata naty:D..no ty musis byt teda ale slaby kokot ked niečo taketo napises...lebo dissovat babu to si kopeš vlastny hrob ! tymto si s sam seba vyradil z tohto fora...pretože naty tu ma rada večina ale teba ako chalana co ju zdissoval budes len potrat...ja ti nemusim nic dokazovat myslim ze si aj sam uvedomis co si spravil za kktinu..boha za toto byt adminom ta vyjebem smaaahom ruky a to nehovorim len otom ze si zdissovat naty ale otom ze BABU!!! ty si dobry smrad...teba mama aj vychovala???ci sa len hras na gangstra z ulice a doma si cucaš prst !....do piče ti zlomim tu new eru v patek ved sa teš..ako naty povedala "važne som nevedela ze ocove kontakty zo starej mafie budu siahat az do košic...."....maš sa načo tešit....
Obrázok užívateľa
kiku515
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
50
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.12.2008

22 Jún 2009, 18:16

srry kubo si kamos ale disssovat babu tak to je ubohe....a pritom si na vine co sa tyka medzi vami dvoma akurat tak ty......podvadzat sa nema...srry :-(
si si vykopal tymto tak vyzera vlastny hrob....
Naposledy upravil MarcoVT dňa 22 Jún 2009, 18:19, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
MarcoVT
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
694
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2009
Bydlisko:
Vranov nad Toplou-small town when I live:D

22 Jún 2009, 18:19

dozvonilo tvojim 15-tim minutam slavi :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

22 Jún 2009, 18:21

dozvonilo ti kubo :D :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

tak ardsej nedisssuj baby akoze ubohe dostz si myslim ze to je z tvojej strany......na tvojom mieste by som sa hanbil ako pes :lol:
Obrázok užívateľa
MarcoVT
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
694
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2009
Bydlisko:
Vranov nad Toplou-small town when I live:D

22 Jún 2009, 18:41

presne odzvonilo ti :lol:
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

23 Jún 2009, 07:04

kiku515 píše:ty si akože slaby kookooot :lol: dissovat babu???ty si sa s konom ci s tvojim ocom zrazil :blink: boha som nato cumel jak pedofil do kočika ze ci ti akože važne jebe...no pod čiernu zem si sundal akurat sam seba tymto textom pretože naty ta v tom svojom texte nezdissovala ale napisala ze ta lubi a ty jej zato nadaš do piiič???chalan ty by si sa mal hambit ty riť a to si piš že na tomto fore ti za tento diss neda respect ani jeden stokar...ty by si sa mal uvedomit co robiš ty casanova vijebana-....chcu ta 2 baby a jedna s nich je ako vystrihnuta s kruhu xicht hnusny ako ja riť a druha heska mudra a zlata naty:D..no ty musis byt teda ale slaby kokot ked niečo taketo napises...lebo dissovat babu to si kopeš vlastny hrob ! tymto si s sam seba vyradil z tohto fora...pretože naty tu ma rada večina ale teba ako chalana co ju zdissoval budes len potrat...ja ti nemusim nic dokazovat myslim ze si aj sam uvedomis co si spravil za kktinu..boha za toto byt adminom ta vyjebem smaaahom ruky a to nehovorim len otom ze si zdissovat naty ale otom ze BABU!!! ty si dobry smrad...teba mama aj vychovala???ci sa len hras na gangstra z ulice a doma si cucaš prst !....do piče ti zlomim tu new eru v patek ved sa teš..ako naty povedala "važne som nevedela ze ocove kontakty zo starej mafie budu siahat az do košic...."....maš sa načo tešit....




Ocova mafia.....kontakty....kua ooo njééééééé prosím njeeeee nerob to lebo kurva teraz nespím vobec doma :lol: :lol: :lol: new eru nemam jebo :D...ale neva....detail....+ dojebali ste mi tu vsetky kamaratky ste im vypisovali ze su kurvy a kurva to ste prehnali......

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Jednak uvazujte mudrci......
ze baba...A co ako???
keby na teba mierila baba 9mm a mal by si sancu nevyuzil by si ju lebo to je baba???? radsej sa nechas zabit bo to je baba??....hlupa uvaha ak si toho nazoru.....baby su rovnake ..... tak co potom???...uvazuj...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

write00 píše:sry broo ale mali ste aj lepsie texty no :lol: ale ja to ratam do vasej specialnej kategorie takze klud :wink:


write dikes....ale jak kukam preto ze nemohli zniest ze si somnou dali ti ban ale to nevadi oni to nezniesli :D...neva :D ale diki kamo
Obrázok užívateľa
F4CT0R12
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
260
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.05.2009
Bydlisko:
Michalovce

23 Jún 2009, 11:29

nevyjadrujem sa k tebe :P ...traged...zufalec.... :roll: ...mozes sa hambit :lol: a niee za ten teeext ale za seba!

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a na mojich kamaratov si hubu radsej neotvaraj...nevies aky su :lol: nepoznas ich :roll: za to ti tvoji o teba neak nejavia zaujem ked mi dali este aj tvoju adresu :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

23 Jún 2009, 11:34

hiphoper ci nehiphoper tvrdas ci sracka ale baba je baba....keby to videli daky starsi chalani tak by si zato pekne dostal nahubu.... :agrs: keby mi baba aj prijebala facku keby ma kopala ani by som nanu nezdvihol ruku.... A TOBUOS NIE ABY SOM JEJ NADAVAL DO PIC.....ach.....
Obrázok užívateľa
kiku515
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
50
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.12.2008

23 Jún 2009, 11:42

ty si kar ale aj ja som dissoval babu ale za to som snou nikdy nechodil a ked by som podvadzal moju babu a este na nu by som dissoval? ty si kkt odzvonila ti slava
Obrázok užívateľa
Tade_55
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
237
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.03.2009
Bydlisko:
Gbely

23 Jún 2009, 18:17

presne tade broo mas pravdu :wink:
Obrázok užívateľa
MarcoVT
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
694
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2009
Bydlisko:
Vranov nad Toplou-small town when I live:D

24 Jún 2009, 05:53

ja ta tu nejdem zjebavat :lol: ja si to vychuntam v piatok alebo ak ne v piatok na toto je hiphop2009 alebo pridu prazdniny :P :roll:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

24 Jún 2009, 06:52

vychutnavaj si svoj sen dalej :D......furt robis podla seba a mna to uz nebavi nebol som na nete tyzden pridem tam a uz mam od teba sprav na dve strany ze jaky som kokot a co som spravil...chcel som ti povedat ale ta si aj tak sla svoje,ze co som ti slubil bola pravda a to co som jej napisal bolo este pred tym ako som ti to slubil a to pravda je!
Potom som to uz lutoval aj som ti to chcel povedat ze naty napisal som tam jebly komentar, ale pripadal som si jak blby kar. Myslis ze by ma nenapadlo ze si to vsimnes? Mna jedna jedina vec nasrala a to ze nie ty ale kopa tvojich kamaratov zbytocné reci na kamarátky mala.Som ti nieco slubil.....a to aj mienim dodrzat...mienil som ae to nic.....tak dufam ze si to nehas prejjst hlavou.....cel som ti aj volat aby som ti povedal....ale kedze tvoje cislo nemam taaa.......este davno ked sme sa prestali kontaktovat som ho zmazal a ho nemam ani dnes.....a viem ze toto nieje pokec ale tak toto je kua pravda....len som ti ju nestihol povedat....nemal som kedy....ani prilezitost....tak asi tolko...ahoj....
Obrázok užívateľa
F4CT0R12
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
260
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.05.2009
Bydlisko:
Michalovce


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
11AA11, applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]