Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



LA , BIN LADIN OPRAVA TRACKU 2 :)

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

28 Máj 2011, 20:38

TRACK 2 : DROGY NEPATRIA K HIP-HOPU :)



Veľa hoperov dostalo nápady jediným dôvodom a to sú drogy ( to sú drogy !!! ) čo si myslíte ten trápny podrbaný veľký trtko kerý repuje jak krtko.
vyrastal v chatrči !!! prečo sa tak preslávil ???? boli to drogy !!! Stích drôg mal KEŠ ,, z KEŠU platil ľudí !!! kerý mu vybavili TEXT !!!
Ja som typ rapera ( TRAPERA ) ktorý nedroguje ,, a nenávidím tích kerý s tím začnú alebo začali . Keď nedrogujem Citim sa fit, dneska pojde karta,energia tu visi vo vzduchu jak šarkan. Cítim sa ako otrhnutý z retaze ,, na piču je len vtedy keď niesu peniaze. Typická vlastnosť raperov sú SNY ( sú sny !!! ) Každý raper si myslí že dokáže veľa
nieje to také ľahké ,, k peknému životu patrí vôľa a viera , tie dve veci dokážu zmeniť veľa ( veľa ,, yeah ) poznám raperov ktorý sa prepracovali len kvôli vôle nedrogovali a
teraz sa majú skurvene dobre !!! makali na repe dosť veľa rokov ,, nebolo to tak že spravili pár krokov a bolo všetko hotovo ... museli tvrdo makať a dať sa do toho .


refrén: K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.
K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.
K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.

Netvrdím že som kráľovský reper ,, som len reper z jednej podrbanej ulice ,, a z jedného mesta ,, mesta menom VK. HIP - HOP robím ako hobby ináč si väčšinov doma
HONÍM !!!
Moja ulica je železničná vyrastám tam od malička od tých faciek čo my dal život ma bolia líca, ( ako koňa ) .



refrén: K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.
K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.
K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.


Toto je koniec tochto tracku ,, zdavím vás všetkých ,, som zhúlený z tochto môjho tuhého BEATU !!! .
Obrázok užívateľa
LA BIN LADIN
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2011

29 Máj 2011, 08:08

noooo tak kirovec ma asi noveho kamarata :D .... je to moc zle
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

29 Máj 2011, 19:20

Energy - a ty si ako začínal ,, tak račej drž viieš čo ,, a ty máš ake repi,, ved sa uz pozri sám na seba ,,, ved ty si šmejd ako ja tak račej ticho

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a Relis ,, je tam iba jedna veta od iného interpreta ,, a každý hoperko kradne texty od druhých ,, a hlavne h16 tak sa račej prebuď ti kokot. !!!
Obrázok užívateľa
LA BIN LADIN
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2011

29 Máj 2011, 19:26

RELIS tak okej máš pravdu ,, ale ja robím to čo ostatný hoperi ,, Sorry za tie na teba nadávky
Obrázok užívateľa
LA BIN LADIN
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2011

29 Máj 2011, 19:27

svojim prispevkom LA BIN LADIN si dokazal svoju inteligenciu, takze ti tlieskam za to :D ,,, je tvoj problem ked nevies prijat kritiku, a ked ju nevies prijat tak ani nic nedokazes ... som zvedavy kto na toto ti da pozitivny koment
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

29 Máj 2011, 19:32

Energy -- ja sa len ,, pýtam ako si ty začínal teraz nejde o prijatie kritiky teraz ide o moju otázku ??? :P
Obrázok užívateľa
LA BIN LADIN
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2011

29 Máj 2011, 19:39

ja ked som zacinal poviem ti mal som lepsie texty, ale aj za tie ma zdrbali zo zaciatku ... a ze som smejd ako ty, co si pisal , tak to si teda nemyslim
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

29 Máj 2011, 19:44

energy píše:a ze som smejd ako ty, co si pisal , tak to si teda nemyslim


ja myslim ze i celkem jo..
Obrázok užívateľa
kirovec
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.03.2010

29 Máj 2011, 20:05

Tak sorry energy za to že som ti nadával ,, máš skúsenosti ,, ja som len debilný začiatočník porad my ako mám pekne začat ??? pls odpis
Obrázok užívateľa
LA BIN LADIN
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2011

29 Máj 2011, 20:08

Vraj, že každý kto začínal tak kradol frázy iným ? :D Možno tak akurát niekto z tvojho okolia ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

29 Máj 2011, 20:10

fester ,, ja nevravím že každý ,, ale týchot čo sú teraz slávni večinov hej
Obrázok užívateľa
LA BIN LADIN
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2011

29 Máj 2011, 20:17

napr si pozri texty niektorych co su fakt dobri textari, napr tu: Stvoritel, Relis, fester ... alebo z raperov napr ako je Kali ... pozri si len tu formu ako to maju napr usporiadane, potom by si vedel ze by si svoj refren mohol napisat takto:

refrén: K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera
bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.
K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera
bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera.
K životu potrebuješ dve veci a to je vôľa a viera
bez tých dvoch vecí si len skurvené zviera. (das takto refren a uz to lepsie vyzera,,, a to iste s celym textom)

- vzdy si pis text na nejaky instrumental, tak sa lepsie tvori
- po tych radach necakaj ze hned budes mat skvely text alebo co, ale bez skusania a snahy to nepojde

- kvalitu svojich textov mozes dosiahnut len tym ze budes vkuse pisat pisat pisat
- netvrdim ze musis byt nejak zvlast dobry textar, ved vela raperov co su na scene nemaju podla mna az tak dobre texty, ale vedia to dobre podat a tak
- hlavne nepouzivaj frazy inych raperov, snaz sa do toho vlozit vlastne myslienky
- vzdy ked pises text a mas pusteny instrumental, tak sa ho snaz precitit
- niekedy su dni ked sa ti dari a pises vkuse vkuse, inokedy su take dni ked to nejde a vtedy to netreba silit
- studovanim dobrych textarov mozes nieco pochytit (nie ako co pisali oni), ale to ze budes lepsie pisat
- v tvojom texte hlavne zla je uprava celkom, vzdy si text upravuj tak ako som ti napr upravil refren aby to vyzeralo nejako ako "basen" nie ze to pises vsetko v riadku za sebou
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

29 Máj 2011, 20:25

Energy - aha tak tá dosť veľká chyba ,, je tá úprava ,, á chcem sa spítať prešo musí biť to do takých riadkov ??? ( len tak sa spitujem od veci )

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Energy - som lepší ako kirovec ( iba tak sa spitujem ) :? ???
Obrázok užívateľa
LA BIN LADIN
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2011

29 Máj 2011, 20:29

-tak mozno v tracku ked to nahras tam to je jedno
- ale ked pridavas text a ma to upravu, tak sa to lepsie cita, ked si takto dal vsetko za sebou tak sa to blbo cita, tazko sa hladaju rymy atd atd... vsetci raperi maju texty upravene v nejakej forme bez toho to nejde

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

- jasne ze si lepsi jak kirovec, toho sa neboj :D ... vacsina si mysli ze to kirovec naschval tak pise resp neviem no, neriesme ho uz, on len toto chce
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

30 Máj 2011, 05:07

LA BIN LADIN píše:Energy - som lepší ako kirovec ( iba tak sa spitujem ) :? ???
ne, nejsi
Obrázok užívateľa
kirovec
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.03.2010

31 Máj 2011, 14:31

Jasne ze si horsi ako kirovec:)...vsetci sme horsi ako on :)...doslova vsetci...lebo on ma nadpozemske rozmyslanie ktore je nad nasu logiku

(myslene ironicky,lebo to aj metalista dalepsie rymy ako kirovec)
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Chaekos, Google [Bot], revolutzer