Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Larry Kubiak Decko hralo sa na rapera....

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

04 Aug 2008, 21:20

nudil som sa na hajzli tak som ti troska napisal daco boyyy....paci sa :joint:
texty zasadne nedavam len tak na forum...ale toto je haluz pre LARRY KUBIAKA 13rocneho rapera...kto neni moc v obraze ceknite si topici ako Intro Ecko,Larry Kubbiak ft Znami a este te jeho tazke texty...a tu mate tu sracku co som vysral spolu s hovnami...pisal som to kym som sral tie hovna ma tak inspirovali ze som to stihol uz pri srani :crazy: :fuckyou:

Larryno si mysli ze ked da si sem texty,
ze my krasne stichneme a povieme zetento chlapec je lepsi.
Chlapec iba sniva vravi co vsetku uz prezil,
no vsetci dobre vieme ze si trapny 13r debil.
Jebe tu na kazdeho lebo on uz zazil vela,
chlapce stop teraz neminie ta tato ostra strela.
Ako povedal uz bacil vek fans sa stale znizuje,
sak 13rocny larry si tu do dospelych picuje.
Nemozem vsak zabudnut co tu chlapec dokazal,
zevraj znamej levickej kapele sa o hanbu tu postaral.
Lary kubiak tazky mc vybavu ma za tisice,
hahaha stymto ta kazdy posle do pice.
Utri si to mlieko co este steka ti po brade,
no ja mam mike za 5tisic uff kazdy ztoho odpadne.
Maly chlapec z dudiniec snazil no neuspel,
trapi ma vsak jedine ze som ho zjebat tak nemusel.
Asi som to prehnal ne chlapec to pochopi,
sak ti co nepoznaju Centrum su pre neho len kokoti.
Neda to spomenut tu tvoju tazku partu,
mcs z geto dudince si robis z nas srandu?
Cakam iba na to ako zjavi sa nick z centra,
kto je ten drbnuty gizmo nech laryna necha.
Dufam ze ti stacilo a zacnes trocha rozmyslat,
lebo ked je dakto kokot zjebu ho a stym by si mal pocitat.
Nezabudni na to kamo a ukaz svoje rapy,
nikto nevidi co dokazal si ci kazdy je z nas slepy.
Povzbudme ho chlapca ten laryno malicky,
je to mc z dudiniec co vypisuje basnicky.
Ma pojebanych 13 a je to tazky raper,
mi otvorene oci sak kukajte jak nam to lary natrel.
Cakam uz len na to ako chlapec mi spat napecie,
lebo on je mc larry ten co to vie z nas najlepsie.

:gangsta:
Obrázok užívateľa
Gizmo Sk
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
36
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.06.2008

04 Aug 2008, 21:25

a tak v pohode Rymy ........... :lol: da sa Diss
Obrázok užívateľa
uljosix
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
31
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.06.2008

04 Aug 2008, 22:00

dobry diss fuckt ... :D da sa dissovat aj bez slov : mama otec rodina prijebem ti a tak .... Good job man ... :D
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

04 Aug 2008, 22:16

:lol: Ako diss sa mi paci, ale nechapem o co vam ide. Ze sa ty nanho nevyseres, sa ti cudujem. Je podla mna dost trapne citat taketo veci na fore (a mnohych to ani nezaujima), ktore sa snazi budovat si svoje miesto medzi ostatnymi forami. Len ho zhadzujete. Ked si myslis ze je kok, tak si to mysli, ved mas na to pravo. Ale preco sa takto navzajom urazat? Napis na temu svoj nazor ak chces, a ked sa autorovi nebude pacit a zacne ta urazat tak ponizuje len sam seba a robi zo seba debila. Je umenie prijat kritiku no este vacsie umenie je vykaslat sa na ludi ktori do teba pitchuju lebo nedokazu zniest nieco zle na svoju osobu, proste ich ignorovat...nehraj jeho hru, ale ukaz mu ako sa treba zachovat...a je to o to horsie ked sa hadas s deckom. Ako ja chapem ako to myslis. Chapem ze on ako 13rocny nemohol zazit setko o com pise, ale ked si to zoberies z tej konecnej stranky tak tie texty neboli az take zle - "len" tolko ze mnoho z tych veci nemohlo byt pravdivych. Ae aj tak, ved o nom nic neviete, mozno ich zazil - mozno nie (ja si ho nezastavam, ani ho nezhadzujem to iste aj v tvojom pripade, nestojim ani na jednej strane). I ked niektore tie jeho vety ma tiez dostali ae toto nejdem riesit. Uvedom si len jedno, zhadzujes len sam seba ze sa hadas s 13rocnym chalanom. Za taketo prispevky si myslim ze kludne mozete dostat ban. Akurat co robite chalanom robotu a v podstate zneprijemnujete ostatnym forum. Kazdy ma pravo sem dat svoje veci, kedze je tu sekcia vasa tvorba, ale preco sa takto strapnovat? Podla mna by v tejto sekcii nemali byt mozne odpovede, bo co sa tu uz deje a co tu pisete neni ani mozne. Tu by sa mi pacil ten respect, len kto vie ci sa to da dat len na urcite sekcie. Ae urcite by mali nieco chalani vymysliet, abo to riesit nekompromisne bannmi a mazanim prispevkov.
Chapem aj to ze clovek obcas vybuchne a nedokaze sa ovladat, ja dobre poznam take stavy ked sa nieco vyskytne, proste si tiez nenecham srat na hlavu. Isto ste si vsimli ze sa mi to stalo aj tu ohladom toho mojho sketchu, ale som nad tym dlho rozmyslala a prisla som na to ze som zo seba urobila blbca v tom smere akoko keby som nevedela prijat kritiku. Dufam ze sa mi to uz nestane.

A hlavne: ospravelnujem sa ti ze som sa vyjadrila prave do tvojej temy, ale ved sme rozumni ludia, tak by sme sa nad tym mali setci zamysliet a pochopit o com je forum! A nerozvijat tu taketo debiliny a podporovat primitivizmus.

A nakoniec (to patri vsestkym): venujte sa radsej uploadovaniu abo rozsireniu nasich vedomosti o formaciach vo svete hudby ako rozoberanim takychto debilin, lebo sa vam to fakt nemusi vyplatit.


:yinyang: PEACE LUDIA, neberte to ako diktovanie toho co mate robit, len sa nad tym skuste zamysliet, bo to tu fakt ide dole vodou... :roll: Proste toto forko mi prirastlo k srdcu, tak sa ho prosim snazte vylepsovat a nie posielat ho ku dnu :blink:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

04 Aug 2008, 22:45

podla mna mrte text.. nejsu tam ziadne detske frazy
Obrázok užívateľa
BUCK
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
36
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.07.2008

05 Aug 2008, 07:27

tak pozri ako som napisal texty na fora nedavam ale tento chlapec to prehnal :joint: a ja sa nim hrat na pieskovisku s formickami nebudem...jebe tu navestkych nie iba na mna hra sa na rapera co vsetko dokazal vytahuje sa ma huste frazy a to nemam rad dakto ho skrotit musel...a PS Buck ak hovoris o tomto disse tak to diki pocta od takeho beatmakera :)))) :gangsta:
Obrázok užívateľa
Gizmo Sk
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
36
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.06.2008

05 Aug 2008, 13:13

Larry neni momentalne pri PC a neiem kolko nebude
Obrázok užívateľa
ENTER
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
107
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.08.2008

05 Aug 2008, 14:17

ani sa mu necudujem a dakujem adminovi ci moderatorivi :fuckyou: vidim ze to fakt dobre funguje flame chapem ale nadavky :joint: ok cakam larry
Obrázok užívateľa
Gizmo_Sk
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.08.2008


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, balog, Bing [Bot], djdrobec, Google [Bot], Loopva, revolutzer, Seznam [Bot], Zippy489