Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Laxy- Ranná lyrika

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

25 Feb 2013, 09:35

Vstaň jak fanúšik mužstva, hudba je balzám na uši,
Za huč si a daj ruky hore smerom k oblakom,

Daj ruky hore a ukáž nám kto dal top, kto si zaslúži,
Potlesk a bordel a kto pár bómb, kto to odflákol?

Kto má flow? a kto? dá si zopár bong a napíše text?
Mám lyriku z ríše rozprávok a navyše česť,

Zdolal som zopár motákov a znova som zobral mic,
Total strike, ešte pod perinou píšem zo sna vám,

Zostávam sám sebou, sám s perom a s papierom,
Niekedy je to lepšie jak byť sám s tebou, lebo,

Dnes nejde o sex, dnes podstata je rap a posteľ,
Postreh, ďalší bar letí nebom k vám, okéj,

Dnes možno nejde ani o to a mám len hadie oči,
Už dlhšie tu niečo viazne a toto vážne končí,

Baby dnes ide o pivo a futbal, pri telke ma napína,
Dnes, keep the blue flag, flying high!!

Toto je keď o pol piatej ráno nemôžem spať, ach,
Toto je hra, ranná lyrika, moje ranné emócie, zas,

Čas beží pomaly, ležím zostaviť sa mi nechce ešte,
Dáme refrén ešte, refrén ešte, refrén ešte raz!!


Toto je keď o pol piatej ráno nemôžem spať, ach,
Toto je hra, ranná lyrika, moje ranné emócie, zas,

Čas beží pomaly, ležím zostaviť sa mi nechce ešte,
Vstanem ak dáš refrén, ak dáš refrén ešte raz,
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

25 Feb 2013, 13:17

Za huč :D to ma dostalo
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

25 Feb 2013, 13:23

Neviem či sa na toto oplatí aj reagovať ale zase si nepovedal dokopy nič ale potreboval si niečo vytknúť tak si sem dal úplnu maličkosť ako pri každom jednom texte ku ktorému nevieš čo povedať tak tam napíšeš úplnu kravinu .. ale beriem na vedomie že si úprimný a toto je konštruktívna kritika :D
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

25 Feb 2013, 19:14

necital som cely text...citam len ked sa mi zachce a co ma pobavi tak to napisem...
nepotrebujem nic vytknut, ale obcas sa mi rozum zastavi ked tu nieco take vidim...

keby som tu rozoberal kazdy text podrobne ako niektore, tak ani spat nestiham...vy vidite len to, ze pridem, napisem a odidem...to neni len tak poradit niekomu, povedat nazor a aj to vysvetlit...davam si namahu to vysvetlovat tak, aby porozumel kazdy, nie len ten komu to smeruje...vidim, ze uz viac ludi si to zobralo k srdcu, viaceri pochopili o com to je...to bolo mojim cielom

keby to bol zaujimavy text tak to tu mas rozobrate este dnes...na prvy pohlad ma nezaujal...
+ sanca ze napisem nieco dlhsie sa zvysuje s tym, ze das beat
pri prvom pohlade si precitam 1. strofu, a zbytok ceknem rymy a tvoje mi za to rozhodne nestoja

a toto nebola ziadna konstruktivna kritika, takze tu ironiu si prosim ta strc laskavo niekam, vdaka.
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

25 Feb 2013, 21:42

Podľa mňa si ten refrén (Ak sa nemýlim, refrén je označený červenou farbou) odflakol na maximum. Klišé rýmy si tam použil a veľmi si sa nepohral zo slovami. V texte sa mi páčili niektoré riadky, všimol som si, že často krát použiješ v textoch slovo "Flow". Je to už také otrepané. Pohraj sa s tým ešte. Určite máš aj lepšie texty. Viem, že si dobrý lyrik, toto dielo sa mi až tak nepáčilo ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

25 Feb 2013, 22:05

Soy okey beriem to že sa ti to nepáči a uznávam aj to že sa bavím na tvojich komentoch a niekedy si neodpustím zarýpať ale v tomto prípade keby si sa zdržal toho komentu by sa také nič nestalo tak musíš aj ty uznať že robíš to isté .. A už je to jedno keď nechceš rozoberať nemusíš nevyžadujem to .. myslím že by sme si už mali dať pokoj na vzájom bo vždy keď ťa oslovím alebo ty mňa to dopadne rovnako .. MF díky .. pravdupovediac na tvoj koment som kvôli poslednému riadku aj trošku čakal .. A Amígo slovíčko flow používam v poslednej dobe dosť často pretože mi v poslednej dobe záleží viac na flowe jak na texte .. .. zas nechcem povedať že na texte vôbec .. keby je to tak sem text určite nedávam .. Neviem možno sú tam klišé rýmy ale je tam viac poprepájaných slov ale je pravda že na slohe som si dal záležať viac .. A ešte k tým rýmom by som povedal že málokedy tvorím rým z jedného slovíčka a nie vždy dávam rým na konci riadku takže ak to prebehneš len očami tak je absolútne logické že ťa to nezaujem .. netvrdím že keby to čítaš by to bolo o inom .. To je asi všetko zatiaľ čo by som povedal a ak niekto niečomu nechápe tak sa kludne spýtajte a nevyhadzujte mi hneď na oči že si niečo o sebe myslím .. ČO SA TÝKA TEJTO ODPOVEDE .. viem že o texte to nikto nepovedal .. zatiaľ ďakujem za komenty ..

A ešte Amígo ak si si mohol všimnúť tak v textoch vždy používam slová a myšlienky ktoré patria do môjho života od narodenia či už čo sa pridalo časom a hlavne to čo sa ma týka/ čo robím teraz .. vlastne vo väčšine textov píšem o sebe .. v hoc ktorej osobe furt je ten text o mne a myslím že tak to má byť a toto meniť nebudem :)
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

25 Feb 2013, 22:55

ked som si precital jeden text (aj som sa tam vyjadroval) od blazna123, resp. presiel som rymy...bolo to tak krutoprisne, ze som si to dal aj v beate, skusil aj v inych beatoch, napisal som vsetko co som mal na srdci a tak dalej...ked das rym Peter-meter-sveter tak necakaj, ze to bude niekoho bavit...+ vecsinou si citam celu aspon 1 strofu

este 1 vec..."myslím že by sme si už mali dať pokoj na vzájom bo vždy keď ťa oslovím" ..ehm, neviem ktoru debatu som mal s tebou, nepozeram na meno...momentalne mi napada len to s dvojhlaskou, ale inac fakt, nepozeram kto pise...je mi to jedno, pretoze to co pisem nezavisi od druheho komunikanta...takze nadalej cakaj objektivne nazory, aj keby si mi nadaval na psa...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

25 Feb 2013, 23:10

Ešte jednu otázočku mám na teba .. Čo si ty predstavuješ pod pojmom rým keď toto je podľa teba Peter sveter ? :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A MF díky :) .. budem aj naďalej písať texty na tento štýl :)
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

26 Feb 2013, 07:20

Ďakujem za vysvetlenie. Samozrejmé všimol som si tvoj štýl, ako spájaš slovné spojenia. To je dobré. Robíš to tak, ako Sám chceš a to je základ. Som k tebe úprimný, môj názor na tento text ja taký, ako som vyššie napísal. To, že som dostal naspäť správnu odpoveď si cením. Držím palce aj naďalej :-)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

26 Feb 2013, 23:59

predstavujem si toto: foneticku zhodu slabik na konci versa a nech to nie su slova s rovnakymi gramatickymi kategoriami (napr. podstatne mena konciace na osť su rymovo nic moc, dost suche a napisem ti 20 rymov za minutu kde ja ten akoze rym...vlastnost-schopnost-hojnost-vecnost (toto vsetko by sa vam rymovalo lebo je na konci nost))...

ak spravis rym, ktory ma prekvapi, dozvies sa o tom
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

27 Feb 2013, 16:13

Netúžim po tom .. a ty už toľko nefrajer a čiň sa :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A fakt si myslím že to že sa rým zhoduje na konci riadku nie je umenie .. a nemyslím si že tam mám také rýmy jak si ty vypísal a ani na ten štýl .. ale ako som už povedal .. vďaka za názor beriem aj ten tvoj :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A Amígo ďakujem ti :)
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

27 Feb 2013, 18:46

Nevybilo mi to síce oči ale celkom sa mi to páči,, a inak "soy"... neviem prečo sem ti nehodíš aspoň jeden text, tak vieš - ty tu nemáš nič a tváriš sa ako najväčší "kritik" ;) ale to len tak na okraj.. tento text by sa dal zvládnuť aj na rýchlejšie tempo, myslím že by to nerobilo také problémy vo výslovnosti na pomalý beat si to predstaviť až tak neviem :)) Nech sa darí, pokračuj v tom
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
449
Poďakovania:
2
Registrovaný:
16.04.2012

27 Feb 2013, 19:02

ja poviem iba tolko ze ak Soy tu nema ziaden text myslim si ze to je len a len jeho vec, komenty su tu na to aby sa to komentovalo, kto chce radu si zoberie kto nie tak nech to neriesi ;-)
Obrázok užívateľa
ErroR98
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
36
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.02.2013

27 Feb 2013, 19:14

tak ak sa môžem vyjadriť aj ja, :) niektoré riadky mi prišli také divné čo ja viem, proste že by mohli byť aj super riadky keby viac sa s nimi pohráš..., refŕen take trocha kliše rýmy mi prišli, ale aj tak ako si spracoval bary sa mi to ľúby možno aj najviac z celého text sám to nechápem ale je to tak... :) , niektoré bary by ale ešte zišli prerobiť, proste si sadnúť nad to a porozmýšlať lebo neiktoré mi prišli trocha odfláknute už sa opakujem ach celí ja :D . TOŤ SIO
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

27 Feb 2013, 19:43

Okey chalani ja síce Soya nemám príliš v láske ak ste si všimli ale zase si ho musím aj zastať hodil mi sem názor a ja na to možno trošku prehnane reagujem a vy ho nechajte tak .. aspoň v tejto téme .. Vďaka za názory Looney ty si to celkom stručne napísal pochopil som tak že je to fajn ale nie úplne dobré a vďaka :) .. Tomasil chápem len to že je to odfláknuté a viac nič :D .. ale díky :)
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

27 Feb 2013, 21:16

Keby to dáš do 4 barových strof tak sa to lepšie číta ale aj mne tie rýmy v refréne prišli klišé.
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

27 Feb 2013, 21:36

Úprava je pre mňa a mne sa to takto lepšie číta tak to tak bude :D .. A ako som povedal klišé to môže byť takto som sa pokúsil vystihnúť čo som v tom čase práve robil .. vďaka za vyjadrenie :)
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron