Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Lexikon - čo sa to deje (krutá realita)

Vaše nahrávky

13 Sep 2014, 11:24

Obrázok užívateľa
bboycrew
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
54
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.09.2013
Bydlisko:
žilina

13 Sep 2014, 19:18

kruta realita len kvoli tomuto som tu klikol... a vypočul som si to a som s toho v pi.. ale naozaj.. stale ma to dostane ak niekto/ niejaky rapper čo nema ani album rapuje o tom čo sa tu deje (snaziš sa povedat pravdu ale nevieš) napr.. ten ma toto on ma take handry on take auto a on nema nič prečo ten štat je taky na piču?... take slova su u mna iba odpad...(ale už stači iba sa opakujem) o ničom nevieš inom rapovat iba, ake je to napiču a že pojebeš večer dajaku pipku ? no nič nebudem dalej pisat lebo som len naštvany
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

13 Sep 2014, 21:39

Vieš čo neodpisal by som ho úplne, pretože téma je aktuálna. Ale beat sa nehodí k danej téme, dalej používaš detské rýmy, nie je dobrý mastering. Preto to znie ako to znie.
Obrázok užívateľa
MayoM
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.09.2010

25 Sep 2014, 10:04

nepocujes, ze ti to nejde s dychom? popracuj na tom a potom to upni na ytb...
amaterske, velmi
aj flow nic moc, mas pomaly beat...mozno to je dobre, lepsie sa ti dava, ale teraz by som na tvojom mieste skusal klasiku 90 bpm...

kebyze mas flow, potom by sme sa mohli porozpravat o texte hlbsie
niektore rymy fakt napiču...ine mega

vsetko mozne co ich trapi zapijaju alkoholom
jeden trci za mrezami, dalsi sedi na drogovom

taketo texty tu chybaju!

medzi nimi su tiez tazko pracujuci ako my (A-O-Y)
ale to uz nevidime, sme tak hnusne z[color=#FF0000F]a[/color]kerni (A-E-I)
vsimaj si tie samohlasky...to ti znicilo pekny rym...hladaj ine slovo...ja neviem...ja som cakal ze tam das LAKOMÍ
dokonala zhoda rymu...AKOMY - LAKOMI...iba 1 pismenko je ine ale zmysel je uplne iny, takze to nie je shitny rym jak davaju chlapci co vraj vsetko prezili...a co sa tyka obsahu, skor mi tu sedi este viac to LAKOMI...je mnoho slov, ktore si vies dopasovat, ale rad ti pomozem s cimkolvek...

...ides furt level za levelom
nezalezi ci si kokot, ci mas titul pred menom

neviem, ale jednu vetu dojebes uplne, druhu das jak spisovatel...zbav sa zlych riadkov, s ktorymi nie si na 157% spokojny

a flow ti chyba, ale ten sa da ziskat trenovanim...davaj si, ked si sam doma atd...nie len v studiu a blbosti, ale predovsetkym sa musis prirpavovat do studia...je to jak v skole s domacimi ulohami
studio je skusta ci test, ktory ti ohodnotia ti, ktori si to vypocuju


PS: vyjadrim sa k tomu, ze vraj zle vybrata tema...
kvoli comu? Prave takymito temami sa musis predrat...cakas snad (Axeapollo, ty), ze sa ma dostat do povedomia nejakym TRAPom o marihuane a party a potom dat take nieco? pičoviny...

vlastne, pre mna je kvalitny rap taky, takze aj keby sa predral, tak by podla mojho nazoru nemal robit nikto take hovadiny ako som teraz spomenul...ale for mi bihajnd me...nech si kazdy robi co chce, ale nech necaka, ze ho budem pocuvat/cenit (nehovorim, ze by to niekto chcel, aby som ho cenil :D)...

takze...socialne problemy, kazdodenny zivot, rozne situacie zo sveta terajsieho ci minuleho...co sme zazili...o tom je rap...fajn, chapem, ze niekto okrem PARTY nepozna nic...ale potom nech necaka, ze spravi dobry rap :)

majte oci otvorene!
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

25 Sep 2014, 13:12

iné meno ale shit stále ten istý...
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

28 Sep 2014, 19:01

soy važne to co si povedal že toto považuješ za kvalitny rap? preto že toto ma od kvality daleko.. ale ak si myslel temu v pohode.... a ja som nenarazal na zly vyber temy ale na zle spracovanie, tema je pohode ale to spracovanie je strašne
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

01 Okt 2014, 14:27

dam ti par otazok
co je zle na spracovani tejto temy?
co napisal zle?

a hlavne ma zaujima toto:
akou temou by mal podla teba zacat MC? This is swag? alebo Hustlin everyday? ach boze...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

01 Okt 2014, 15:00

v podstate nič... ale ked sa ti taky,,kvalitny,, rap pači tak ho počuvaj, nehovorim, že mam ine hodnoty sam cenim takyto rap(pouličny) ale toto? toto je nič moc a vieš prečo? pretože kvalita musi aj niejako vyzerat a porovnavat tuto vec s kvalitov tak to mi sam daš za pravdu že to ma od toho daleko...ale asi hovorim blbosti no takto tema nieje od veeci lebo je aktualna ale čo keby tuto temu rapoval povedzme že aj ten isty text niejaky iny raper čo je na scene 10 rokov ako by to vyzeralo?

1.a čo je zle na spracovani?... no ja by som zmenil uplne všetko flow, beat, techniku,
2.a k textu no vedz že umelec/basnik by to takto nenapisal ale nech si každy piše robi čo chce
edit:

oh aj ešte som poslednu otazku zabudol no ako možes vidiet jeho(lexikon) posledne skladby su iba laske a laskeeee tak takto maju vyzerat skladby ktorymi sa dredraš hore ??? 1 z troch je možno ok
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]