Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Lil Pepperi

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

28 Jan 2008, 16:02

No tak som chalan ktory sa venuje rapu a graffiti. Mam 16 rokov a skupinu Pointa Zameru. Sme z Banskej Bystrice. Davam freestyle battle. V piatok ma mozte zbadat pred lavazzou alebo v nejakom klube davat freestyle-battle. Do leta roku 2008 bude nase demo a tak ho sem pridame a dufam ze sa bude pacit :-) Uz na nom makame a bude nahravane v studiu Wanted Banska Bystrica. :-) SOM OLD SCHOOLER :!: :!: ..tak to je o mne :D :notangel: :oops: Obrázok
Obrázok užívateľa
Lil Pepperi
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.01.2008

28 Jan 2008, 17:23

pocuj mne je inak ta pointa zameru znama.....teda aspon ten nazov, ale si ani za boha neviem spomenut skade.....mozno z dakeho plagatu na nejaku akciu.....ale vazne netusim
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

28 Jan 2008, 17:25

:-) podla toho skade si...ale to tak znamo vyznie..ze pointa zameru..nefim :-) ale kim sme ten nazov vymysleli :D
Obrázok užívateľa
Lil Pepperi
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.01.2008

28 Jan 2008, 18:00

pata vsak som ti raz poslal ich pesnicku. preto ti je to zname
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

28 Jan 2008, 18:06

jaaaj jasne...spominam si.....dakujem risko ze si mi to pripomenul.....uz viem skade mi je to zname....ja som myslela ze ak tak mi este fuggy o nich hovoril....a vy ste tu cela trieda ci co? :lol:
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], maker, MATUS911, Seznam [Bot]