Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Lil Wayne bude mať vlastnú značku šampanského

Americká hip-hopová scéna a všetko okolo nej

27 Aug 2008, 12:23

Raper Lil Wayne, autor rekordne sa predávajúcej nahrávky Tha Carter III, bude podpísaný pod vlastnou značkou šampanského. Luxusný nápoj ponesie názov Halo a predávať sa bude v štyroch podobách - ako Halo Brut, Halo Brut Vintage, Halo Rose a Halo Pinnacle. Hudobník uviedol pre server AllHipHop.com, že je nadšený zo spolupráce so spoločnosťou Milestone Brands a francúzskym vinárskym podnikom Voirin-Jumeh. "Mohol som investovať do hocičoho iného, no šampanské, to je nápoj osláv," povedal autor letného hitu Lollipop. Okrem rozbiehania podnikania so šampanským a promo aktivít okolo nového albumu sa Lil Wayne sústreďuje aj na film Hurricane Season, kde stvárni po boku hip-hopového kolegu Bow Wowa a herca Foresta Whitakera jednu z hlavných úloh.


podla mna je to supa rapper...tesim sa aj na ten film... :wink:
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

29 Aug 2008, 10:10

Hej, mno bro ale spytam sa ťa koľko od neho trackov poznas: --------> 3? :-D :-D to jak ja by som povcedal ze PRODIGY je fajne, ked sa mi loobi len jeden track :-D och joj novacik, 11 ...........





PS: das battle?
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

30 Aug 2008, 14:10

naj su Lollipop, My life, Got money, make it rain, push....ale vsetky jeho tracky su kvalita.....tak nepitchuj...
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

30 Aug 2008, 21:05

lolipop je DISCO HIT!.. radiova vypekacka!!D: .. ale pohode .. inac no tiez nehovorim vela ale ja som zameriky vyberavy!!:D
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01


Späť na (US) americká



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]