Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Lil Wayne-Tha Carter III

16 Sep 2008, 13:20

Co hovorite na tento album??? co sa tyka mna, je to moj najoblubenejsi album... lil waynov flow ma v kazdej pesnicke zabija... Carter trojka sa mi paci cela!! ani jeden track nie je slabyy...proste trieda... naj songy, ktore odporucam su:: 3 Peat, kde ma hned na zaciatok super flow a rytmus, A Millie, kde opät ukazuje svoj super hlas, hlavne v refrene, Lollipop, pesnicka, ktora sa dostala na prve priecky celosvetovych hitparad a paci sa mi uz mesiac vkuse pri neustalom non-stop pustani, Got Money, kde hostuje s T-Painom... tento song u mna opät zabodoval... T-Pain zaje*al super refren a co sa tyka Wayna, ma tam neskutocne dobry hlas..., Mr. Carter, kde opät Wayne super rapuje a velmi sa mi tam paci refren, dalsou peckou je Phone Home a nakoniec aj song La La, ktory ma vyborny a rytmicky beat a Waynow super hlas....samozrejme aj ostatne tracky su vyborne a kvalitne!! ... Takze ked to cele spojim, tento album sa fakt oplati podporit, pretoze nema chybu!! Co vy nanho??!
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

02 Máj 2009, 11:34

v pohodke album...da sa to pocuvat..ma rad lil wayna
Obrázok užívateľa
-Praktik-
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
143
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009
Bydlisko:
PO City


Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]