Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Lúčim sa

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

03 Mar 2008, 22:53

Sa lúčim s tebou ja,darovať ti trochu pokoja.
Lúčím sa neni to tvojou vinou,Lúčim sa nejdem nict s inou.
Lúčím sa s tebou,si mojou potrebou,ale rozmotavam vztahy.
urok je moc drahy,sice srdce boli,možno ma to skoli.
Ale musím už,musím tak pusť,Necem byť na silu muž.
Ale prosim ta už ma pusť,ja si musim isť svojou cetou jedinou
Ne zemiak byt spojeny zelinou,Obklopuje dno s holou dolinou

Ahoj,to som ja.Ten isty,cez vsetky hlisty a ty si moja.ty si moja jedina,ty si mesto ja dedina.
Ale niečo co mne zapina,niečo mi nervy napina.Musím tebe dať zbohom,Skončím na zemy za rohom.
Možno neviem,ale musím ta opustiť.Nechcel som aby som toto dopustiť.Moje srdce ide dalej.No tak sud mi osud nalej.
Toto moc boli,zahodiť vsetko A ostať sam jak holi,jak cisty jebko.Teraz budem priatel s depkou.Nechcem,necem,musím ece,meče krv teče,Vie že modra poteče.Mrzí ma to,zlato.Nepytaj sa jak to?
Moje srdce je napekači a chyta tisic watou,každou otazkou tvojou.Zaživam sto bojovou.Jak som to dovolil.
Jak som srdce povolil.Chyba neni v tebe,to mne tu jebe.Prepač že to tak musí byť,Prečo musim teraz bez teba žiť.
Duša nechce,mozog trusi,že srdce musí.davať ti zbohom.Nevid mna vo svetlom zlom.Raní to nas oboch,jak to dovolil boch.Dovolil toto jeho ovečkam,že pojdem bohcie kam.Bez teba uplne sam.Ja už neviem ako dalej,Ja som stratil aj nadej.Prosim ta odpusť mi vsetko co som kedy spravil,Prosimt a odpusť mi vsetko co som nenapravil.Viem je to moj štit,Vsetko,čím som chcel byť.Vraví to o mne za mna,Ale pomaly ruca sa mi bana,pomaly preteka mi vana.
Už je toho namna moc,taha ma to von každu noc.Na kery truc,im ide to slova z pluc.taky kruc,musim ti dat poslednu muc.Rozpuštam s tebou vztah.
Taky zatah,taky krach,som svoj vlastny vrach,menim sa na prach,Ostavam len pach,V tychto hrach,čo osud nam dava.
čo nam pred oči hrava,som rephral zase,zase som v zlom jase.Som človek na otroka baze,To je moja zivotna basen.

Sa lúčim s tebou ja,darovať ti trochu pokoja.
Lúčím sa neni to tvojou vinou,Lúčim sa nejdem nict s inou.
Lúčím sa s tebou,si mojou potrebou,ale rozmotavam vztahy.
urok je moc drahy,sice srdce boli,možno ma to skoli.
Ale musím už,musím tak pusť,Necem byť na silu muž.
Ale prosim ta už ma pusť,ja si musim isť svojou cetou jedinou
Ne zemiak byt spojeny zelinou,Obklopuje dno s holou dolinou

Davaš do mna moc vela, čo maja duša nechcela.
Stavam sa niečim,čim nechcem byť,Neviem prečo to tak musi byť.
Je to tažke medzi nami,Pekne pani a damy.život,utrapy to nejsu famy.
Je to tu jak pojebane kramy,Vsetko je v piči,este k tomu krvaca.Každy tu len kriči,a facky navraca
To je ta praca,kera mna o mur stlača.Musím isť het mojka mača.Robím ti naviac problemy.
prosim ta teraz ver my.Ja musím ísť,musím odisť,Toto neni žiaden drizd.Toto je moj vlastny krist.
Ktori je tu so mnou od narodenia,Jetu bol tu a je tu do mojho spotvorenia.teraz dava my signal,aby som sa priznal.
Moja cesta mna laka,nejdem tam kde je mlaka.Chcem byť cenny jak makkak.Preto musim teraz makať.
necem s tebou plakať,cas je to jedine čo nemozme flakať.Preto teraz dovidenia,konieč bdnienia.Osdchadam,svoj vlastyn smer nachadzam,a s nim kontakty navadzam.ty už niesi tu,rychlost beatu,mam hlavu opitu.bojím že skončim s holu ritu.Niči ma opušťať vsetko to stastie,vsetko co vo mne rastie,hlava mne blaznie,cakam kym tvoj hlas zaznie.
a potom vidiet nas,nie.
Obrázok užívateľa
Kanikallaa
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2008

07 Máj 2011, 14:01

zbytocne dlhy text .....a je na kokot
Obrázok užívateľa
idea543
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.12.2010

07 Máj 2011, 14:07

nevim proc komentujes veci co tu sou 3 roky...:D zamer se spis na ty novejsi ne? takhle se diky tobe ty novy uplne ztrati
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

07 Máj 2011, 14:24

presne tak nevidim zmysel komentovania 3 rocnych textov :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]