Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

06 Máj 2011, 19:54

predtym ked nasi prehrali nemrzelo ma to tak, lebo boli aktivny snazili sa ale teraz co robia ZOMBIE hokejisti :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Máj 2011, 20:38

Česko-Dôchodcovia 1:1 :D, snad vyhrame
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Máj 2011, 20:39

1:1, infarktové stavy, nepremenený útok 2ja na jedného.. škoda :) Ale hrajme, hrajme ešte... 1 bod z predĺženia by nam v prípade výhry nad Fínmi a prehre Fínmi s Ruskom stačilo bohato ;) (+ samozrejme naša výhra nad Dánskom)

btw. ale zase nehráme až tak zle.. v obrane konečne niečo hráme ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

06 Máj 2011, 20:42

hej to ano ale nasi hraju moc staticky a vidno na nich ze uz nemaju tu vybusnost ako kedysi, no som zvedavy na 3 tretinu, lebo neviem co mozem cakat
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Máj 2011, 20:44

Práveže v obrane podľa mňa (až na ten tlak väčši) nehráme staticky. Pristupujeme k hráčom, ale bohužiaľ nám to berie sily a potom nevládzeme do útoku.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

06 Máj 2011, 20:46

tak ako malo pristupujeme ku hracom a ked uz tak ich len pohladkame, malo hrame do tela a chyba nam ta vybusnost, zisli by sa nam viac mladsich hracov si myslim, ale problem je ze mladych talentovanych nie je moc na vyber :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Máj 2011, 20:49

Tak to zas hokej sa tak nedá hrať, že budeme len na telo resp. nemôžme pristúpovať hneď k hráčom. Lebo ak vyštartuje niekto na hráča ten hráč spraví stahovačku a má ho "na lopatkách". Takisto ako hovoril komentátor napr. Jágr chce aby sa hralo naňho na telo, keďže vtedy môže rukou odstaviť hráča a prepchať sa k zakončeniu/prihrávke. Tím je dobrý, ale treba ešte aj hrať no :) A ani nie tak hrať ako vyhrávať :P
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

06 Máj 2011, 20:52

PS: fester kde je ta nasa dobra obrana? :D - Cesko-Dôchodcovia 2:1 .... no uz tu nepisem nech tolko nespamujem :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Máj 2011, 21:32

Ja by som chcel vidieť chlapíka, ktorý tých debilkov retardovaných, hlúpych, čiernobielych, pružkovaných dáva do zápasov... To nie je už fakt pravda.. ani jeden zápas náš čo sme hrali sme nemali dobrého rozhodcu.. okej zaslúžili sme si prehrať, ale toto čo dnes predviedol ? Jasné bránenie brankárovi ten druhý či tretí gól.. V prvej tretine možno vzájomné vylúčenie by som prijal... Vysoká hokejka na Višňu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

06 Máj 2011, 21:45

bojovali jste hoši, ale my jsme lepší (a teď se budete muset hodně modlit, abyste postoupili aspoň z 4. místa)
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

06 Máj 2011, 21:53

Biedny výkon v druhej a tretej tretine. Miesto toho aby sme ich v závere zatlačili sa sereme v našom obrannom pásme. Dnes bolo dobrých prvých 10 min a posledné 2. To na výhru nemôže stačiť. Druhý gól jednoznačne nemal platiť, neviem kde rozhodca pozeral... Nemám slov...
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

06 Máj 2011, 21:54

majgli píše:bojovali jste hoši, ale my jsme lepší (a teď se budete muset hodně modlit, abyste postoupili aspoň z 4. místa)


Modlenie príliž nepomôže. Skôr výkony na ľade :))
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

07 Máj 2011, 02:20

to my tych zasranych čurakov z CZ nikdy neporazime? nemam slov fuck Czech Rapublic :lol: to ich zasrane štastie,dufam ze nebudu majstri fuck :D
Obrázok užívateľa
shadow-g
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
373
Poďakovania:
5
Registrovaný:
22.07.2009
Bydlisko:
SouthSide

07 Máj 2011, 07:40

ludia tiez som bol vo fan zone,ale uz nikdy viac.20minut rada kym som sa tam dostal a tam,nemas si kde sadnut,ked sa chces dostat ku pivo tak sa prirpav na 45 min cakania..proste hroza...a k hokeju,rozbili nas.mozme byt radi,ze to skoncilo len tak tesne.nevedeli sme si vy nutit tlak a ked sa hralo 5on5 tak som mal pocit,ze cesi hraju presilovku
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

07 Máj 2011, 08:22

shadow-g píše:to my tych zasranych čurakov z CZ nikdy neporazime? nemam slov fuck Czech Rapublic :lol: to ich zasrane štastie,dufam ze nebudu majstri fuck :D

to není štěstím, vole..my prostě hráli líp, to musíš uznat
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

07 Máj 2011, 09:04

zbytocne tu budeme nadavat na rozhodcov ti nie vzdy rozhodnu spravodlivo, ale nasi hraci mali predovsetkym dokazat dobre zahrat aj zvitazit
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

07 Máj 2011, 13:55

Samozrejme.. písal som, že prehra je oprávnena, ale tí rozhodcovia naozaj dojebujú celé MS tohto roku. Pozeral som veľa zápasov a vo väčšine to proste buď rozhodcovia flákajú alebo sú vážne slepý. Hlavne, že po zápasoch si užívajú relax v saunách, výrivkách,...
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

07 Máj 2011, 21:36

Katastrofálny výkon. Nepresné prihrávky, nedokázali sa dostať do pásma, stále len nahadzovali puky... Nič sme nevytvorili, 60 minút čistého bránenia nemôže priniesť úspech. Oproti Fínom o tiredu pomalší, jednoducho celé zle. Všetci im verili a takto to posrali...
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

07 Máj 2011, 21:39

Takto to nejde proste :) Nedarilo sa tento rok vôbec nič. Vyhrávali sme síce 1:0, ale to v druhej tretine s obrovskou božou pomocou a bola len otázka času kedy padne gol. Som rád za túto generáciu a možno im nie je súdene zopakovať rok 2002.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

07 Máj 2011, 21:53

ak neratam tie prve body so Slovincami, kt sa nam aj tak neprenasali tak mohli zavolat do repre aj mna, urcite by som nestratil viac bodov :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron