Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



MalýMan - Indigový chlapec

Texty českých interpretov

03 Aug 2012, 14:30

Aha, aha..
Aha, aha..
MalýMan - Indigový Chlapec 2011, Neires...

Dávej toto Man, dávej toto Man.. Jou..

Vyrůstat ve městě, kde hlavní byla závist, netřeba hovořit nic nebylo jako má být..
Na každym rohu drogy a ti co je brali vlastní svůj pomník..
No, zažitý sračky kolem rozjebaných rodin otec bez matky, v hlavě nápady co chcou uskutečnit často věci kterí se dělati nesmí...
Ale na to jebat, ví, že svojí kůži musí na sobě nechat..
Stát za svými činy i když nejsou svaté, minulost neovlivní jee už dávno pasé..
A nejeden průšvih při kterém moh lehce přijít o zuby Man, místo školy skrytý v baru, pak na káry s kolou hned po ránu..
Dost zažil posměchu, nevěry špíny předbíhal fronty a byl lepší jako jiný, věděl, že musí z malýho města zmizet a neskončit jako oběšenec z osudu viset...
Vítr ho odvál daleko od rodiny, přestal dělat ty zkurvený píčoviny. Cíle co si dal si snažil plnit, něco dokázat, být na sebe kurva hrdý!..
Častokrát přišel o to nejcennější přehlížel jak slepý idioty nejcennější věci.
(Na to seru) Za chybi zaplatil, poučil se, zamakal, zanedlouho se mu vrátilo usilí co hudbě dal..
Od mala podporovaný rodinou Fella, bez nich by to nešlo, bez nich bych to nedal..
Proto cenim všechny co stály při mě - Indigový chlapec vyrost a neni dítě...
R: Já jsem Indigový chlapec MalýMan, podívej jak dáám, svojí cestu sem si vyšlapals a mám v píči co se o mě povídá..
Já jsem Indigový chlapec MalýMan, podívej ten káár, posílám pozdrav všem mojim lidem se stále ten samej a jednim z Vás..


Rozkrot u kolena, hnus, kšilt na bembeřici, nosil si to venku, povinnosti měl fakt v píči, školu doháněl vždy na poslední chvíli, radši ho zajímali ženy v jeho chvílích..
A tak to asi mělo být, podle mě si musíš mládí naplno užít, vyřádil se jako já, pak najít směr jako já, chytit tempo jako já, začít vraždit jako kár.. ( ha ha )..
Ty když si vybral ten správnej směr, já si jedu hudbu prostě nemam jinak na výběr, urvaný ze řetězu, chytam co je šance, proto dělám s Instrem cokoliv se mi zachce..
Dneska vím, že se talent nedá koupit ani kdybys byl Malý maker a chtěl rozjet rap- diss, pokud na to nemáš koule, tak to nejde, píča nejsou koule v hlavě si to srovnej šmejde...
Věř, Indigový chlapec 2 0 11 ( čti "dva" " nula" "jedenáct" ) právě stojí před tebou tak tu mě máš.. 2 roky první album k tomu vítěž Rap Fight, freestyle mi dal styl který kriplové nemaj.. Papír mi dal vlohy který má mít muzika, jak neumíš na nic hrát tak se tě to netýká, můžu hovořit že odteď je to dřina, dlouho rostou křídla než se naučíš lítat..
R: Já jsem Indigový chlapec MalýMan, podívej jak dáám, svojí cestu sem si vyšlapals a mám v píči co se o mě povídá..
Já jsem Indigový chlapec MalýMan, podívej ten káár, posílám pozdrav všem mojim lidem se stále ten samej a jednim z Vás..
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

Späť na (CZ) české



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot]