Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Mám v tom pokračovať alebo sa na to vysrať

Všetky vaše diela sem

04 Júl 2010, 13:11

Na začiatok sa vám predstavím volajte ma cris mám len 13 rokov kreslím asi 1 mesiac .
Takže toto je moje 10 minútové "dielo" :-? . Takže prosím súďte nadávajte a prosím povedzte čo mám zlepšiť a vôbec že či mám budúcnosť práve som v dánsku takže nemám skoro žiadne fixi :-) .
Takže žertee :-D
Obrázok

A to by mi tam dala sestra :-D no pokus bol :-D Aj tú vec slimáka takže to si nevšímajte :-P
Obrázok užívateľa
Cris-9
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2010

04 Júl 2010, 14:16

A tak teda mám v tom pokračovať ? .-D A to zelené neviem čo je :lol: .
tu je niečo nové :-) tiež asi 5 min. som to robil lebo nemám čas a robené zvíraznovačkami :-D lebo nemám fixi (som v dánsku)

Tu to máte

V tom sir také čudné 3d že wšetko bi malo byť do jedného bohu :-D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cris-9
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2010

04 Júl 2010, 18:30

bart je jeden z tých čo ti aj "kvalitne" poradia... sice ma pravdu ale :)
no takže to takzvané tridé čo tam máš sa za tridé ani považovať nedá .. naštudovať si proporciu 3d...
. k tvarom .. klasicky zaostalé tvary.. ale aspon máš obťah,, furt lepšie ako niektoré "master sketches" na fóre
- chce to tréning typujem tak cca 4-6 mesiacov. . postupne sem dávaj veci raz za mesiac nie každý den, ako to robia niektorí teda aj ja a majú ptm 250 strán :)
- hm dufam že ti táto rada pomôže, lebo neexistuje lepšia rada ako trenovať :)
- vždy je lepšie žiadať rady od skúsenejších .. ako od toyaz :)
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

04 Júl 2010, 18:44

suhlasim s cru manom nesarom raz za mesiac to sem dawaj takico si mislis ze je najlepsi
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

04 Júl 2010, 19:14

ďakujem vám za radu chlapci :-) .
Veď jasné že len a len trénovať :-) takže potom a to 3d Na tom ris Nieje 3d :-D . To je len taká chujovina a aj na tom prvom je 3D zlé ? :-/

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A ešte by som vás poprosil aký tag si mám dať naozaj nič ma nenapadá a Cris sa na P... sketchuje :-D :lol:
Obrázok užívateľa
Cris-9
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2010

04 Júl 2010, 21:06

hocijake slovo si daj a potom neskor ked sa ti bdue njake tego pacit tak si ho daj . slovo najdes aj v bettloch si mozes od tial :notangel:
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

04 Júl 2010, 21:11

OmG.. Mega toys: Naco sa pytate ci to ma zmysel. To sa neda este povedat ci hej alebo nie ! Mozno o pol roka sa to bude dat povedat a aj keby nemalo zmysel tak to rob ked ta to bavi neriad sa podla ostatnych !! :)
Obrázok užívateľa
TheIwQo
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
272
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.06.2009

05 Júl 2010, 10:06

ďakujem za rady :-) Fakt chlapci ,, tak neskôr sem budem dávať nejaké obrázky ktoré sa mi budú páčiť najviac :-P .
Obrázok užívateľa
Cris-9
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
43
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.06.2010

08 Júl 2010, 17:01

btw zabudol som pripomenúť že cris už dáva jeden writazz teraz nevim rpesne asi je z prahy alebo neako týmto smerom :)
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

08 Júl 2010, 20:08

ak ta to robis zo srdca tak pokracuj a skecuj a uvidime ako sa to vyvyja a potom po polroku alebo neskor mozes sem dat ete raz tuto otazku :))
Obrázok užívateľa
dworky95
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
140
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2010


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], petrik pedro