Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Marpo se do toho opřel

Česká hip-hopová scéna a všetko okolo nej

07 Okt 2012, 22:31

Názory?

Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

08 Okt 2012, 06:53

Ta kadence je masakr..... Marpa sem tři roky nesledoval, jeho tvorba vždy byla takovým lehčím odvarem amerického jižanského rapu, na který v čechách není moc člověk zvyklej... nicméně registruji, že tu je a nyní o sobě dal celkem zajímavě najevo...Vsadil důraz do textu a rytmiky, nicméně on vs. možná odpověď z Ty nikdy? nechme se překvapit
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

08 Okt 2012, 08:51

jj místama jede dobré speedy, i když třeba Kali má tu techniku výrazně lepší si myslím .. Ale přestože Marpa nemam rád a neposlouchám ho, tak tenhle track seřezal. Opřel se celkem do dost lidí, jenže si myslím, že zrovna do těch, kteří odpověď nedají, což je škoda. Byl bych docela rád, kdyby tu vznikla podobná situace jako na Slovensku GR vs Radikal ...
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

20 Júl 2013, 10:34

"Kdo je Tafrob?" :fuckyou: Správně Marpo, správně! Také jsem Marpa nesledoval, myslel jsem, že se blíží konec, skončil jsem totiž už Rapstarem a Knockout jsem ani slyšet nechtěl. Ale tohle je výborný. Ten českej "mainstream" potřeboval kapánek naložit! To je taková špína, že bych blil.

Nicméně, nejlepší utření toho brněnskýho vola má dosud na svědomí hororcorový Řezník s podobným názvem songu, "Drž hubu". Doporučuji poslechnout. To na Tafroba sedlo jako p*del na hrnec :fuckyou: :fuckyou:
Obrázok užívateľa
Tomikk.90
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.07.2013

20 Júl 2013, 15:10

blázon,blázon ako Marpo :lol: :D
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

30 Okt 2013, 13:00

Marpo super jak vždy, na ten nový album som čakal roky :D pre mňa TOP na CZ scéne
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010


Späť na (CZ) česká



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron