Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



MaschinenSohn

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

16 Jún 2010, 08:31

Hezkého dne přeji,
už dlouho jsem hledal nějaké fórum, kde bych si dobře popovídal o hip hipové muzice a podobných věcech a hlavně si rozšířil obzory. Snad nebude moc vadit, že píšu česky :wink:
Jinak něco málo o mne - je mi skoro dvacet jedna, studuji vysokou školu v Brně, jinak pocházím z východních Čech. Z hip hopu (pokud se to dá říci, mám hodně rád i horrorcore) jsem si oblíbil následující uskupení - Jedi Mind Tricks, Dälek, The Roots, Wu-Tang Clan, Swollen Members, ICP, Easy -ERa, Mc Řezníka a Sodomu Gomoru, Necra, MC Bushpiga a jeho australský bordel, něco od ICE CUBa a pak různé mixy jako třeba Flobots. Doufám, že si zde repertoár trochu rozvinu.

Jinak samozřejmě poslouchám i jinou muziku, můj "mainly" žánr je Neofolk, Industry, Noise, Rock (Post-, Art, Acid, Stoner, Suicide, Brit...), dřív velká obliba v metalu (dodnes si rád poslechnu - nějaký ten progresivnější, avantgardnější black, prog, post metal...), punku, HCčku, nepohdnu ani shoegaze, ambientem, taneční elektronickou hudbou, starým country a různými experimenty. Snažím se o to, abych v každém žánru našel nějakou kvalitní hudbu a ničemu se nebráním.

Jako mladší jsem byl docela pařan PC her - dodes mi to zůstalo :wink: Poměrně dost rád čtu, převážně poesii, ale nepohrdnu ani kvalitní prósou. občas listuju magnu (převážně hentai), líbí se mi lolita, VK, FK (obecně Harajuku, ale moc tomu nerozumím). Zajímám se o historii a ve volném čase si něco čmárám do bločku.

Povahově jsem myslím člověk docela tolerantní, dokážu být i milý :D , nicméně občas asi trochu bohorovný a docela i hádavý - ale v mezích. Rád diskutuji, ale jsem i pro jakoukoliv špatnost :joint:

Inu, snad bude mé představení stačit a budu si tu s Vámi rozumět :afro:
Obrázok užívateľa
MaschinenSohn
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2010
Bydlisko:
Jaroměř/Brno

16 Jún 2010, 15:48

Vítame ťa tu a cíť sa tu ako doma :-)
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

19 Jún 2010, 15:04

vitam ta tu konecne ze tu je nekdo novy dufam ze aj ty sa zaujmas o graffiti ze by si sa mohol aj ty pripojit do battle nho vitam ta tu a ako sa vlastne volas?
Obrázok užívateľa
RkiPs
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
274
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.10.2009
Bydlisko:
city

20 Jún 2010, 08:27

Díky za přivítání :yinyang: Grafitti se mi samozřejmě líbí, ale nemohu říci, že bych se o něj nějak zajímal nebo mu rozuměl. Zkrátka když je něco hezky vytvořené, rád se na to podívám.
Jinak jmenuji se Jakub 8-)
Obrázok užívateľa
MaschinenSohn
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2010
Bydlisko:
Jaroměř/Brno

22 Jún 2010, 16:29

Ahoj :)
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

24 Jún 2010, 09:17

Nazdar :D
Obrázok užívateľa
dAiLER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
494
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], janco45615, MMAG_CZ, revolutzer, Seznam [Bot], vrn1v