Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Maskér - Pilot (prod. Maskér Muzzik) PRVÝ SINGEL Z CD

Vaše nahrávky

21 Sep 2013, 02:02

Zdravím HHF, tak po dlhšej dobre pridávam niečo nové. Ide o prvý oficiályn singel k pripravovanému albumu, alebo skor ďalšiemu EPčku. Každopádne tvorím čo cítim a myslím. ohodnotte sami. Vopred diyk za všetky koment, či zlé bo dobré.



ospravedlnujem sa za kvalitu videa ale nebola k dispozíci lepšia technika a bolo to na rýchlo robené

DOWNLAOD:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil

21 Sep 2013, 22:39

od veci rymy...aj vsetko asi
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

24 Sep 2013, 20:24

rychlosť - minulosť ? top - stok - hip hop ? Sranduješ nie ? :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

24 Sep 2013, 21:21

Ako môjmu rodákovi ti samozrejme fandím ale musíš popracovať na lyrike :)
Obrázok užívateľa
Guthix
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
144
Poďakovania:
20
Registrovaný:
04.02.2010

25 Sep 2013, 17:36

nemáš zlí flow, ale je ešte na čom pracovať..., ale text ma nezaujal, mal si v minulosti lepšie..., niektore rýmy boli slabé dosť..., se-káš to dosť..., pár krát si šiel dosť mimo beatu jak keby ani by nebol... :D , a čo ja viem, beat ma moc nezaujal...
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

26 Sep 2013, 19:19

soy
pre niekoho od veci, pre niekoho track na zvonení. :wink: aj to sa mi stava a aj stalo pri tomto tracku. samozrejme 100 ludí 100 chutí. na budúce sa posnažím viac a možno ťa prekvapím.

pausal269
asi nie ak dobre počuješ :wink: hh :D viem klišé, ale aj to je rým. nezabúdaj, v jednoduchosti je krása ako sa hovorý a hodilo sa mi to tam, aspoň podla mňa.

Guthix
konečne koment k veci a joo, samozrejme budem stym niečo robiť :) diky za podporu

tomasil635
diky za názor, cením a určite neprestávam pracovať na rape. pokúsim sa postupne odstrániť chyby a zlepšiť to. čo sa týka trafenia, hm, asi som ušiel párkrát, no posnažím sa to eliminovať na budúce. :)

DIKY VŠEM ČO SA ZATIAĽ VYJADRILI :yinyang: MIER
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil

26 Sep 2013, 20:02

v jednoduchosti je krasa no ale ja si myslim ze o rymoch to neplati
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

26 Sep 2013, 22:49

neviem kto by si to dal na zvonenie...tvoji blizki asi nie su uprimni...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

26 Sep 2013, 23:27

uprimne nepaci sa mi to sorry :)
Obrázok užívateľa
Pneus
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2009

27 Sep 2013, 01:15

Ako ja nie som s tých, ktorý si nejako extra potrpia na rýmoch, ale tu sa to nedalo, strašne okato si ich použil a sú naozaj slabé, keby to malo aspoň nejakú hlbšiu myšlienku, aby ma to zaujalo, aspoň obsahovo, ale nič.. ako takto, flow nemáš vôbec zlú, len na tej lyrike treba zamakať, ako ja nepoznám tvoju tvorbu, ale podľa tohto, by som sa nad lyrikou vážne zamyslel a video mi prišlo zbytočné, aj keď v 2:23 to celkom ušlo..:P (sorry nemohol som si to odpustiť) tak to by bolo asi všetko, držím ti palce v budúcej tvorbe, čo viac..
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

27 Sep 2013, 12:50

ale beat sa mi paci
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

27 Sep 2013, 16:34

Maskér, tvoju tvorbu sledujem už dlhšie. Niektoré nahrávky sa mi páčili až veľmi, niektoré menej. Podmaz je dobrý. Nezaujal ma názov skladby. Ale dôležité je, čo chceš ty. Máš aj lepšie nahrávky...určite pracuj na sebe. Vidím, že ťa hudba opäť začala baviť naplno, takže sa jej venuj. Držím ti palce :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

27 Sep 2013, 22:36

heroin159
o tej jednoduchosti by sa dalo polemizovať donekonečna ale berem na vedomie, dik a beat som si produkoval ja. som rad ze sa ti paci.

soy
soy, prepáč, ale ja som známich a priateľov namysli nemal. píšu mi ľudia čo nepoznám, že majú moju hudbu aj na zvonení a prajú nech mi to víde s ňou..
svet je zvláštne miesto :) čo ti poviem

Pneus
úprimnosť si vážim

Grafó
diky za názor. určite si niečo vezmem z tvojich slov do budúcna a zapracujem na lyrike ako aj na rýmoch. čo sa tíče videa, viem, že to neni bohvie čo. predstavoval som si ho inak ale čo teraz s tým a jo v 2:23 je klenot celého klipu :) moja žena.

AmígO
diky braček, šak ja pracujem stále len som mal zlé obdobie istú chvíľu tak to vyzeralo tak ako vyzeralo v tedy a teraz chem to dať speť dokolají len to nejde tak ako by som si predstavoval. no čoraz viac sa venujem produkcii beatov ako rapu.. potom zaostávam v rape, ale to neni výhovorka. všetko sa dá. inak diky :) opatruj sa bro
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot]

cron