Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Master/Mix

Neviete si s niečím poradiť?

18 Jan 2011, 23:23

Zdravim všetkých ;-)
udělal sem několik songů, sam si udelal master ehm o mixu se moc mluvit nedá :) Zkusil sem už několik postupů, makal sem podle nekterych tutorialu a většinou teda nic moc, prostě vždycky mi přijde hlas oproti podmazu moc udušenej.

na ukazku poslechněte tohle:

respektive u tohohle songu to zas tak špatny neni, ale ja kkt sem zapoměl jakym postupem sem to mastroval :D

kdyby tu byl někdo kdo by mi s tim vedel pomoct, tak pls napište naky tipy co a jak. použivam Adobe audition 3 a k tomu mam izotope ozone 4, ale nevim co s tim udelat aby to znělo :D
Dik za jakykoliv rady ;-)
Obrázok užívateľa
Frozen
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011
Bydlisko:
Olomouc

20 Jan 2011, 16:57

aky mas mikrofon a zvukovu kartu?
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

20 Jan 2011, 17:49

tak techniku mám podlě mě poměrně kvalitní. kondenzatorovej mikrofon HSMC001 a mam to napojeny do PC přes Behringer Xenyx 802. a v kompu mam jen nakej SoundMax nevim co :D :oops:
Obrázok užívateľa
Frozen
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011
Bydlisko:
Olomouc

21 Jan 2011, 17:50

problem je v tom ze nemas poriadnu zvukovu kartu, preto je zvuk nekvalitny. ja mam doma ten isty majk, mixak mam soundking, ale to len koli ekvalizeru, a zvukovku mam m-audio fast track, externa usb zvukovka za cca 100 s dobrym zvukom na domace nahravanie. kym nekupis zvukovku, tak ani mastering neries, pretoze hentie sracky co davaju do PC na maticnu dosku stoja za hovno a ich vyrobna hodnota je cca 15 halierov. a k tomu mastru, odporucam stiahnut nejake pluginy od Waves, na celu skladbu pouzivam L3 Ultramaximizer, a na akapely c1 mono gate compresor a ten si nadstavujem jak sa mi zachce, u teba by som mozno pridal trosku vysky. ak mas nejake sikavky (zvyraznene eska v repe), urcite pouzi deesser, to je asi tak zaklad, ostatne pluginy si uz musis skusat sam...
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

21 Jan 2011, 18:37

oka děkuju moc za rady přesně to sem potřeboval :)) Hned si jdu nakou zvukovku vybrat Diky moc :) :yinyang:
Obrázok užívateľa
Frozen
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011
Bydlisko:
Olomouc

24 Jan 2011, 19:30

niet zac, pls lock
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Haldir11, vrn1v