Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Matúško...

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

09 Jún 2012, 15:09

Hello Hello Dobrý Ľudia... Tak, ako som vravel, teraz mám už viacej času, lebo známky už mám opravené, takže ostáva my už iba Tvoriť Hudbu :P... Koncom mesiaca, alebo možno aj skôr vypustím 2sladby... Jednu skladbu ukážem teraz ( Text + Beat ... Text ešte nie je dokončený podotýkam ) .. a druhá skladba bude Slovensko-Maďarsko spolupráca.. To je tak.. Môj spolubývajúci tiež píše texty...len po maďarský... Tak ma poprosil, že či s ním nenahrajem dajaké skladby, tak som to neodmietol.. Nerobí my problém s ním dačo vytvoriť aj keď je Maďar.. Je môj taký istý kamarát, ako ostatný... Ale už nebudem ďalej kecať...

1. Text... Tento text je Love Track.. Viem, že je to už veľmi klíše téma, ale teraz už aj ja musím dačo také napísať a aj nahrať... Kvalita bude lepšia, lebo ten spolubývajúci má mikrák za 15Eur..čiže bude to o dačo lepšie.. Nech sa páči TEXT : Ešte nie je dokončený...

Dôjdem domov z intráku utekám hneď von
netušil som, že dneska večer udrie do mňa zvon.
Zbadal som dievča, ostal som ako strom
chodil by som za ňou, stal by som sa poštárom.

Neviem o nej nič, veľmi rád by som to zmenil
večer v parku na lavičke jej krásne vety básnil.
Zrazu sa spamätám, ešte som ju neoslovil
doteraz som iba v hlave moju fantáziu lovil.

REF: 2x
Chcem ťa spoznať lepšie, tak my to dovoľ
stál by som pri tebe, na správne cesty viedol.
Pomocnú ruku dávam, TY my daj tú možnosť
povedať ti čo chcem, ja zachovám vážnosť.


Keď mám problém, hneď spomínam na TEBA
aj preto píšem Text, aj preto vznikne skladba.
Hlavnou postavou si TY, TY si nádherná maľba
daj my šancu, to je moja najväčšia prosba.


Nech sa páči BEAT :

... Je to stiahnutý z internetu...

Tú spoluprácu zatiaľ sem nedávam... Nechajte sa prekvapiť... Ako som vravel, pokúsim sa veľa makať na sebe... Keď dôjdem zvonku... tak hneď píšem a píšem a cvičím a cvičím..aby to bolo čo najlepšie... Dúfam, že zatiaľ ma chápete, čo som sem napísal.. Každý dajako začínal.. ja som začal takto.. a takto budem aj pokračovať... Pekný Zvyšok Dňa Bratia... 8-)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

10 Jún 2012, 10:00

pekny beat a aj text je dobry :) nech sa vydary skladba :wink:
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

10 Jún 2012, 11:01

Ďakujem pekne Skvost, že si sa ozval... Tak dúfam aj ja, že skladba bude lepšie, ako ta prvá... Ako som vravel, stále makám na sebe, tak dúfam, že sa Výsledok dostaví :D Ešte raz Ďakujem ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

12 Jún 2012, 15:23

:) pekny text, skoda ze je to take kratke :D..a beatik je tiez prijemny :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

12 Jún 2012, 15:29

Dakujem velmi pekne enezet..inac ta spolupraca uz je v sekcii
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

12 Jún 2012, 15:31

,jj pojdem ceknut, len momentalne som v tejto sekcii zatial :D..nic sa neboj :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

14 Jún 2012, 22:02

Taký milý dobrý text, veď o mne vieš že takéto témy nemám moc rád ale spracoval si to podľa mňa výborne, aj som si to skúsil dať do toho beatu a podarilo sa, je to celkom plynulé ešte tam máš aj trošku rezervu takže fajn, text je vydarený podľa mňa dokonči to, neviem ako lepšie túto tému spracovať tak ťa ohodnotím 10/10 :)
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

15 Jún 2012, 15:56

Ďakujem Hecky, že si sa ozval... Mimochodom je to už aj nahraté a je to v sekciách ,,Songy Déma Albumy,, ... Takže tak... Ešte raz Ďakujem, tvoje názory má stále potešia... lebo sa vyjadruješ inakšie, ako daktorý... Veľmi pekné opíšeš, že čo sa ti páči na texte, čo by si vytkol a koľko my dáš bodov.... To je Skvelé :P ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

18 Jún 2012, 14:36

okej, tak som si to vypočul, :)

No poviem ti takto, ako textár si už podľa mňa dobrý, teda aspoň z niektorých textov čo sa ti fakt podarili usudzujem, teraz ešte celkovo ku pesničke. Bol si trocha tichý, musel som si to dať hlasnejšie aby som ťa počul, ďalej mi to prišlo akoby si sa do toho moc nevžíval, že si to skôr rozprával s istým flowom, ako niektoré slová keď si mal voľno si tak nápadne predlžoval a inokedy zas si potreboval rýchlo niečo povedať, dobrým príkladom je cca od 1:24 do 1:30 z toho čo som teraz spomenul, ale tak pracuj na sebe, určite sa časom zlepší flow aj všetko ostatné tak pokračuj :) a inak koľko máš rokov?
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

20 Jún 2012, 10:41

Ďakujem pekne HECKY, že si sa ozval k tracku... To ma veľmi teší... inač mám 16rokov... ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

22 Jún 2012, 16:13

No to už je fajn vek, mutoval si už alebo máš taký menej hrubý hlas? :D inak často sa stáva že aj mikrofón ti zmení hlas, kamoš mal napríklad taký cez ktorý keď rozprával to bolo znieť ako keby mal nádchu, ale tak to je jedno :D
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

22 Jún 2012, 16:37

Tak už mám taký hrubší hlas, ale mne sa vôbec nepáči môj hlas :D :D... Ale čo už, to je tiež jedno...
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

27 Jún 2012, 21:44

Veď hej, hlas si nevyberieme :D, potom daj vedieť ak budeš mať niekedy novú nahrávku, nemyslím len tohto textu, akéhokoľvek čo robíš, tvoje sú dosť dobré keď sa snažíš :)
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava

28 Jún 2012, 10:51

Ďakujem ti Hecky za podporu...Neviem neviem, že kedy nahrajem nový track...Na textoch pracujem a takisto aj na sebe...Takže tak...Možno pôjdem v lete do štúdia, ale to sa ešte uvidí...Ale makám na sebe dosť, aby to bolo dobré.. :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]