Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

MC_KUBESS !!! :) DVA NOVE TRACKY !!

Vaše nahrávky

01 Jan 2009, 22:54

pockat pockat ... vratme sa trocha do minulosti .... par mesiacov dozadu neviem prestne :blink: ... nebol si to ty kto vravel ze ho miso poriadne uz sere ? nebol si to ty co hovoril ze mu povies ze sorry ale crew chceme mat len ja a ty ?? nebol si ten co porusoval stavku ? .... kto si teda zachoval tvar??? :shock: nedavno si na misa kydal a teraz ste naj kamosi :agree: .... bohuzial miso to zobral z tej zlej strany a ja sa s nim nemozem priatelit bohuzial ale to uz nenapravim .... :x
Obrázok užívateľa
Kubess
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

02 Jan 2009, 11:48

Vies co Kubo ? o com tu tocis ? bud sa normalne spravaj ako chlap a vysvetlime si to secko a daj sa do kopy alebo sa na mna vyser a daj mi pokoj ak som uz taky nezaujimavy a seriem ta

a k tej stavke ja som sa misovi priznal a rifle som mu vratil ak neveris kludne si to over :lol: .....rifle mu kvasia pekne dlho doma...a s tou crew to som misovi davno povedal ze by bolo lepsie ze iba ty a ja :!: a som mu povedal aj dovody ze preco...to ze ma s tym serie to som mu povedal napriamo do oci po tej nasej hadke ze ma serie povedal som mu aj preco vysvetlili sme si to a preto sme teraz taky kamosi...narozdiel od teba keby si povedal domo dost spravas sa jak debil pome si to vysvetlit tak ok....ale ty si musel konat takto...Kubo a s tym priatelenim je to tak ze to ne ze som ja taky kkt jak je to s tvojho pohladu ale aj miso si to mysli...a je to jeho nazor ja som mu do hlavy nevbijal sračky... :blink:
PS :agrs: :takze pred tym nez ma budes chciet zase z niecoho obvinit tak sa spytaj vopred nez to vyjebes von s tlamy ok ? :yinyang:
Obrázok užívateľa
hiphop
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

02 Jan 2009, 12:10

ide o to ze si vravel ze ja som nadaval na gajdiho ... co ak sme si to tiez vysvetlili ??? hm ?? to ti nenapadlo ?? to je toiste .... a dobre nezaujimas ma takze konec konverzacie ok ?
Obrázok užívateľa
Kubess
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

02 Jan 2009, 20:21

ale nahravanie u gajdiho je nieco uplne ine ako to s mišom sa uvedom....a ked ta nezaujimam tak mi potom aspon neodpisuj ok ? :lol: Lebo mi v ksue odpisujes tak to je ten nezaujem ...ches vojnu tak mas ju mat
Obrázok užívateľa
hiphop
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

02 Jan 2009, 22:56

Ale prestane kurva rieste si to cez PM alebo vonku z oci do oci ked sa poznate a nezajebavajte forum takymito debilinami.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

02 Jan 2009, 23:06

OK muflon ty sa do toho neser.... nevies-nerieš....a z očí do oci sa rozpravat dotycny nechce
Obrázok užívateľa
hiphop
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

02 Jan 2009, 23:40

ja sa do toho vobec neserem len som napisal aby ste si to riesili cez PM.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

17 Jan 2009, 17:42

co keby ste si to vyriesili medzi dvoma ocami a ne pred celim narodom
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

20 Jan 2009, 08:57

Si dobry :lol: ze pred celym narodom....sorry ludia ale tak no...a olsincko dotycny cize Larry kubiak alebo kubess alebo ako chces prsote dotycny sa nechce rozpravat
Obrázok užívateľa
hiphop
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

Predchádzajúci

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], bubbo, caisik, Don Mateo, Exabot [Bot], fejzbuk, flacco666, Google [Bot], Google Feedfetcher, graadr, JurajHeath, Lukyy77, nokia3100, ofuz821, palcos, pharoame, romant666, stepan1994, Tomko87, Yahoo [Bot]