Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Melma - Svine

Vaše nahrávky

14 Nov 2013, 18:44

Zdravíčko, chcel by som počuť váš názor na môj druhý text a druhú nahrávku, ktorú som kedy nahral. Je to komplet zbúchané za pár hodín a nahrávané v izbe na mikrofón za 5 korún, takže ospravedlňte otrasný sound :-) Možno to niekedy prerobím na poriadnom mikrofóne, ale zatiaľ netuším, či sa to vôbec dá počúvať.

Poprosím názory a konštruktívna kritika je vítaná. :wink:

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
melonSVK
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.06.2009

15 Nov 2013, 09:36

Pokud je to teprve tvůj druhej track, tak se divím že docela dobře dodržuješ rytmus - možná by to chvilku chtělo trochu energičtěji, ale na tomhle mikrofonu by to stejně asi nemělo moc cenu... Jinak ale myslím že slušný, zajímalo by mě jak by to znělo trochu kvalitněji zpracovaný :wink:
Obrázok užívateľa
chrchel
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.12.2010

15 Nov 2013, 12:03

Rap počúvam už nejakých pár rokov, takže teoreticky techniku ovládam. :-) Chcel som to skúsiť aj v praxi a nie je to tak ľahké ako som si myslel :D Skúsim pozháňať aspoň kvalitný mikrofón, štúdio je zatiaľ úplne zbytočné. S tou energiou máš pravdu, skúšal som sa do toho oprieť a bolo to otrasné, preto som išiel "strednou" cestou medzi kvalitou flowu a kvalitou mikrofónu, aby to bolo počúvateľné a hlavne aby bolo čo najviac rozumieť textu.
Obrázok užívateľa
melonSVK
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.06.2009

16 Nov 2013, 21:52

Keby tam bol poriadny master a štúdiová kvalita, lepšie by sa dalo počúvať tvoj hlas. Miestami to bolo také nepríjemné, tú farbu hlasu myslím. Skúšal si meniť flow, nech to nie je monotónne, to nie je zlý nápad. S triafaním nemáš problém som si všimol, pracuj na sebe aj naďalej :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko


Späť na Songy, demá, albumy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]