Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



mikrofon

Neviete si s niečím poradiť?

12 Aug 2011, 20:45

newem kde to mam hodit som tu novy a nechce sa mi to hladat ked tak admin hodto kde to patri diki :)

a teraz kteme :
chcem si kupit mikrofon a nahavat flow Frekvenčná odozva 50Hz - 15kHz je to dobre?
ale ked song ma 48000Hz? prekrije mito ? ci to zalezi od kvality mikrofonu? jedna sa presne o Behringer XM8500 diki
PS: som v tom lama :)
Naposledy upravil dr.dre dňa 13 Aug 2011, 09:08, celkovo upravené 1
Dôvod: téma presunutá
Obrázok užívateľa
boston
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2011

13 Aug 2011, 09:46

to si na nahravanie ani nekupuj, to je mikrofon tak do skusobne alebo na koncerty...
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

14 Aug 2011, 16:39

hladaj kondenzatorove mikrofony
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

14 Aug 2011, 16:40

a ake bz ste mi mohli odporucit? na domace nahravanie nieco lacnejsie
Obrázok užívateľa
boston
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2011

15 Aug 2011, 16:08

ako ked chces len na domace nahravanie, tak mozes kupit aj hento, ale kvalita bude mizerna. ak to myslis seriozne, odporucam trosku investovat, toto je najlacnejsie co je v ponuke (na inych strankach mozno najdes aj lacnejsie)

mikrofon:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


napajanie na mikrofon
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


a este k tomu budes potrebovat kable, to ta vide cca 10 E a stojan na mikrofon, ten sa pohybuje od 10 do 20 E, ale da sa aj podomacky experimentovat bez stojana :wink:
ak si vsak neplanujes postupom casu spravit domace studio (co ta vide tak okolo 300E aj so zvukovkou a akustickymi penami), tak kup a nahravaj doma cez ten majk co si sem dal a naostro chodievaj nahravat do studia, ak mas nejake po ruke, neviem ako je to inde, ale u nas v Prievidzi sa ceny pohybuju okolo 5E/hod, co vobec nieje zle
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

17 Aug 2011, 14:50

diki no keby aj unas bolo take lacne studio tak to ani nerozmyslam nad kupov mikraku :) ale co som si zistil na jednom studiu tak cena je 15/h a najmenej sa da 3 hodiny objednat studio a za tu cenu si môzem rovno kupit ten mikrak :D
Obrázok užívateľa
boston
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2011


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Loopva, revolutzer, Seznam [Bot]