Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Miky Mora

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

05 Mar 2014, 17:11

Miky Mora zaujímavý to raper v minulosti keď bol mladší mi prišlo ako keby sa snažil s časti kopírovať vtedajšieho Rytmusa (svojho dobrého kamaráta a vzor) plno vulgárnosti,primitívnosti a dissovačiek aj keď Moloch ho v Druhej Strane ťahal k tradičnému undergroundu.No prišiel my aj ako jeden z najlepších raperov tej doby 2004-2008.(jednoznačne lepší člen Druhej Strany)Necelé 4 roky pauzy mu podľa mňa pomohli a ukázal čo znamená byť dospelý a uvedomelý raper,(a nemusí sa chovať ako Spirit,Suveréno alebo Ego)jeho hlavnými problémami už niesu párty,love a Kardinal Škorec s Michalom Dušičkom ale rapuje o vážnych spoločenských problémoch,proste tradičný rap (nie že by predtým o tom nerapoval).S jeho posledným sólom som spokojný a teším sa čo predvedie na Druhej Strane 2014.

Najlepší sólo album:

Miky Mora & Peter Pamm - Rap vol. 2

Najlepšie sólo skladby:

Moraton
1.6 TDI (diss H16)
Sen ulice
Pod rúškom
Generácia revolúcie
(V najlepších skladbách ma poväčšine nejaký feat. preto som ich neuviedol)
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

05 Mar 2014, 18:18

Tak Miky to už je taká slovenská klasika. Druhá Strana je pre mňa vyrastanie (z časti),albumy DUO a Výpoveď o tom čo je tu vidieť patria medzi moje obľúbené a najlepšie na slovenskej scéne. Čo sa týka Mikyho mal kopu konfliktov s H16 či už v DS aj sólo. Čo sa týka sólo tvorby tá je tiež veľmi kvalitná,je tam kopa egotripov,ale zasa aj kopa trueschoolových skladieb. Rap vol.2 dokonca prekonalo Moráton,čo ma veľmi prekvapilo.Veľmi sa teším na ďalší album od DS :-)

Najlepšie sólo:

Rep vol.2

TOP skladby:

Rýchlo preč ft.Slipo,Čistychov
Generácie revolúcie
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

08 Okt 2014, 23:32

Mora bol v onych rokoch TOP. V čase Moratonu(album top) nedaval vobec zle. Zaebal ako sa patri.
Vypočuj featy s Luzou Kto do teba teba kamen tiež
s Drvivou menšinou Tak ja na to
s MOmom- Svojich kryjem cudzich bijem
s I.Co - K.I.G (ft.Spliffa & Miky Mora)
s AMOom - otvor šampus
.....atď ved tam to rosekal šetko jak s mačetu. Jeho zamenitelny flow.
A ked nie, tak si hluchy, tvoj problem. Tie roky si idem aj teraz. DS som moc nemusel, aj ked 2-3 skladby sa najdu. Vadia mi tam beaty a Moloch. Miki bol lepši.Potom prišlo druhe solo. Stale na urovni. Potom sa na chvilu odmlčal. Potom vyšli dve bomby Kam zmizol a Momentalny stav, kde som myslel že sa vratil stary miki a nakope každemu prdel. Ohlasil novy album Ortodox. Ktoreho som sa nedočkal dodnes, lebo v rap vol a vol2. nebol to ten pravy pouličny Miki ako kedysi. Rapoval väčšinou o kktinach.
nejak začal socialne preciťovať :lol: (novinka) https://soundcloud.com/smartdms/lkabo-l ... prod-lmart
Novu DS ani nekomtujem. To čo dali ? :hh: Nepripada vam to moc decke ? 4 riadky v zošite a sloka hotov. Ved tam už nemali o čom rapovať obaja.
Mne je jedno či je nacek abo nie. Ja ho uznavam za hudbu čo robil v 2004-2009. Každy ma svoje roky, a potom asi je lepšie to už nehať. MORATON 2 asi už nebude, Len spomeniem delika ktory tiež mal svoje roky šiel som si ho moc aj na featoch išiel ako buldozer. A za terajšu hudbu ho moc nemusim. Radšej zapnem staršie tracky.
Obrázok užívateľa
MATy
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.11.2009

11 Nov 2014, 18:55

Podla mojho nazoru bol miky jediny sk raper ktory sa mohol vyrovnat Rytmusovi, top flow, top temy, vedel sa predat atd. Jeho vrchol bol 06-07 kedy ziskal 2 zlate platne, album 20.08 ho pochoval, egotripovy album az moc si ulietol na slave si myslim. Bodajby sa vrátil starý Miky ale to sa s najvacsou pravdepodobnostou nestane. Skoda aj tak v nasej scene zanechal velky odkaz.
Obrázok užívateľa
JurajHeath
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.11.2013

Predchádzajúci

Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Ghostbaz, Google [Bot], Seznam [Bot]

cron