Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Mirush - Vidím Ta

Vaše nahrávky

22 Sep 2015, 16:50

Obrázok užívateľa
Mirush2233
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.09.2015

22 Sep 2015, 19:18

Text je dobrý.... skús radšej spievať ako rapovať, pretože ti to nejde... je to len také rozprávanie (básnenie)... proste rozprávaš do beatu :) príde mi to skoro ako ten ženský hlas z google translate :D nič v zlom, môj názor
Obrázok užívateľa
chriss
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
46
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.04.2015

24 Sep 2015, 17:42

text pekny tipycke pre zlomene trinacky či sestnacky ale pre mna nie:D :DD čo ocenujem je jak sa triafaš do beatu presne, presnejšie jak 50% poniektorich čo tu davaju svoje veci kvalitu až tak neriešim ale mik by mohla byt aj lepšia čim to bolo nahravane mobilom alebo mikrofónom do 5€ :) no ak bude mikrofon lepši sa kvalita zlepši vermi nič moc
Naposledy upravil dejavu917 dňa 24 Sep 2015, 19:51, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

24 Sep 2015, 19:32

Vdaka za komenty, no text bol na rychlo a taky o nicom , taky pre male deti :D zvuk je desny lebo som to ahravala na fotak ale uz som sa polepsila a dostala som mikrak tak za 20e.... hadam bude stacit.... skusim nieco nahrat a uvidime ci bude lepsie ci horsie :D
Obrázok užívateľa
Mirush2233
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.09.2015

14 Okt 2015, 10:16

Never im, chcu ti zle a preto ti klamu...text neni dobry a vobec sa netriafas do beatu (aj ked je pravda, ze vacsina sa tuna nevie trafit vobec, ale to ste na jednej vlne)

ja sa neviem rozhodnut, co z nasledovnych je najhorsie:
vyber beatu
tema
text (vratane rymov)
technika (slabe recitovanie slabej basnicky so silnym sekanim)

ale najhorsia je asi ta nesebakritickost, ze si to aj po vypocuti dokazala zverejnit...
kazdy so zdravym sluchom by mal pocut ake to je...myslim, ze aj ti, co maju ten sluch trosku naruseny...

viac k tomu hadam netreba, staci si to vypocut...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]