Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Mocheck

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

25 Júl 2009, 13:00

Zdravim seckych volam sa Miso,mam 14 a som zo Zvolen city. Volaju ma Mocheck..ani nevem ako a kedy to vzniklo :wink: Mnoo takze hip-hop ma sprevadza uz od mojich detskych cias, ale asi len rokom a pol som sa mu zacal venovat naplno, zacali ma okrem hudby zaujimat graffity, ktore som ale nikdy nekreslil na ulici..mno a potom ked som videl tych dobrych ludi co my zmenili zivot ako sa "rozbijaju" so svojim hip-hopovymi choreografiami na parkete., tak som vedel ze chcem aby sa moj zivot uberal tymto smerom...Preto som od noveho skolskeho roku nastupil do jednej tanecnej skoly...Tanec sa mi od tej chvyle stal vsetkym...Ja a takmer vsetci sme boli v skupine novi, ale dokazali sme si ze to co robime myslime vazne a vyhrali sme sutaz v Ziari nad hronom v kategorii hip-hop choreografie...Takze toto som asik ja a dakujem tomuto skvelemu foru za to ze ste :afro:
Obrázok užívateľa
mocheck
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.07.2009

26 Júl 2009, 08:56

no tak ta tu vitam :D
Obrázok užívateľa
Kazisvet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
372
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.11.2008
Bydlisko:
BN :D

26 Júl 2009, 12:32

VITAJ :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

VITAJ :D
Obrázok užívateľa
MISOS
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
152
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.05.2009
Bydlisko:
VRANOV NAD TOPLOV

26 Júl 2009, 15:27

zdravim...
Obrázok užívateľa
El_Koberec
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
403
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2009
Bydlisko:
Moskva

26 Júl 2009, 17:29

Kazisvet píše:no tak ta tu vitam :D

diki moc bracho...snazim sa prispievatz tomuto webu
ceknite totu tu, oplati sa
Obrázok užívateľa
mocheck
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.07.2009

26 Júl 2009, 21:06

cauko cauko a ja som tu vpodstate novy :D mnoo inak aj ja som chodil na hip hoppp ako taneec fakt supaa :D
Obrázok užívateľa
Markymen
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.06.2009
Bydlisko:
Kosice

27 Júl 2009, 08:15

Cawes zdravim aj ja teba =D konecne miesto na nete kde sa da do pohody ze pisat o hip-hope...Toto je pre mna nieco ako domovska stranka =))

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

mocheck píše:Zdravim seckych volam sa Miso,mam 14 a som zo Zvolen city. Volaju ma Mocheck..ani nevem ako a kedy to vzniklo :wink: Mnoo takze hip-hop ma sprevadza uz od mojich detskych cias, ale asi len rokom a pol som sa mu zacal venovat naplno, zacali ma okrem hudby zaujimat graffity, ktore som ale nikdy nekreslil na ulici..mno a potom ked som videl tych dobrych ludi co my zmenili zivot ako sa "rozbijaju" so svojim hip-hopovymi choreografiami na parkete., tak som vedel ze chcem aby sa moj zivot uberal tymto smerom...Preto som od noveho skolskeho roku nastupil do jednej tanecnej skoly... :afro:
Obrázok užívateľa
mocheck
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.07.2009


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot], norwell, revolutzer, Seznam [Bot]