Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Môj Nápad ;)

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

10 Júl 2012, 13:43

Hello Hello...Tak prišiel my na um taký nápad, že komunikácia medzi Nami....Čiže kto by mal záujem, by dal svoj ,,skype nick,, (Ak samozrejmé má)...a by sme mohli kecať....lepšie by bolo, keby sa pridali aj viacerí a bola by väčšia sranda :)....Témy by sa určite nášli...čiže s tým by nebol problém a takisto by sme sa aj lepšie spoznali podľa mňa...Toto je len môj nápad, čiže netreba by hneď zjesť hlavu, ak nesúhlasíte.... ;) ĎAKUJEM :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

10 Júl 2012, 13:48

Keďže si mi aj písal tak by som bol ZA.
Neviem ako ľudia odtiaľ ale na skype mám problém chytiť pár ľudí s ktorými niesom v osobnom kontakte, nie každý má čas. Ale nápad dobrý, treba ho rozvinúť . . .
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

10 Júl 2012, 13:56

Tak to som rád, že si sa vyjadril....Ani som to proste nečakal (Keď viem, že to budú viacerí ignorovať)...ale aj podľa mňa by sa o tom malo diskutovať...Som zvedavý na odpovede ostatný ľudí.... ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

10 Júl 2012, 14:27

co ja viem, ja moc skype nepouzivam, skym chcem si pokecam aj tu cez sukromne spravy, p ripadne sa stretnem ako napr s tebou tokeah :-)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

co ja viem, ja moc skype nepouzivam, skym chcem si pokecam aj tu cez sukromne spravy, p ripadne sa stretnem ako napr s tebou tokeah :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

10 Júl 2012, 14:39

:D....Tak Energy, hej hej, to si pamätám, aj toho Ujka, čo chcel Nám dať mäso, či čo :D...Takže, ako vieš...jasné, že môžeme pokecať aj cez SS, ale vieš, cez skype je to predsa lepšie....lebo proste, netreba stále čakať, kým ten druhý odpíše....ale každý máme svoj názor a ja ho neberiem nikomu...čiže v pohode braček ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

10 Júl 2012, 19:22

icq-pokec-zoznamka-t1685.html

LOCK, DUPLICITNA TEMA
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava


Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]