Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Moloch Vlavo - Exelentný úkaz

Texty slovenských interpretov

09 Mar 2011, 12:14

Môj úkaz ako dôkaz teraz naraz robiť dôraz,tak to odraz alebo to čekni ako svatý obraz veď nejsi mamľas,ak si sa dostal na tejto doske až po túto vec,musel si počuť to čo je božské,nikomu to nepovedz na obale stojí totiž jeden chlapec,on je v maske kontaktuje vás k jednej otázke,prečo tento rep neni o láske,on veru ale je len každý človek to zneho nepočuje,mňa to zato veľmi pekne obohacuje,kultúru slovenskú zas skrášľuje keď niekto v slovenčine pekné rýmy hlašuje,úctu k našej reči týmto naznačuje,čo obsahuje vulgárnosť tým dedukuje obscennosť,mám pocit že vás načapala skutočnosť,no ja už toho mám vážne dosť,moja akosť je pre vás zlosť to je hlúposť,robím radosť generáciam v tomto storočí,odomňa slovenský rep stále útočí

refren:toto neni pop,house,regge,ani dance ale bláznivý beloch,jeho meno moloch on je privát,ktorý je repový homosapiens,toto neni punk,rock,techno ani trance ale bláznivý beloch,jeho meno moloch on je privát,ktorý je repový homosapiens

generácia čo vyrastala na eláne alebo nagyovy,smrť ju má postupom času vpláne povie jej dovi,možno potom ostane aj molochovi,pre všetky generácie mladé chcem stále tvoriť repové veci,možno bude koncert aj na hrade to ale myslím skôr na čas budúci,hej pojáci,moji parťáci majú pripravené veci tak otvorte oči,nech to k vám vkročí iba do vašich uší,hudba zaútočí ona nahlas zakričí,otvorte dvere chcem ísť medzi vás ona ťa neosere utvorí si vlastný obraz,to bude dôkaz že máš intuíciu tak skús najsť svoju vlastnú pozíciu,úkaz exelentný môžeš nadobudnúť keď na zaujatosť dokážeš zabudnúť,lyrické ustanovenie ako poučenie vyletí na každého ako rozhrešenie

refren:toto neni pop,house,regge,ani dance ale bláznivý beloch,jeho meno moloch on je privát,ktorý je repový homosapiens,toto neni punk,rock,techno ani trance ale bláznivý beloch,jeho meno moloch on je privát,ktorý je repový homosapiens

už pomaly každý ko*ot bez talentu,chce za love repovať,kam sa to bude ďalej skilovať,nechcem ale čerta na stenu malovať,chcem ho privolať (poď),aby mohol degešov poje*ať,trh je preplnený všetci sú pripravený,podávať veľké výkony ale vačšina z nich sú vščalár dený dílini,táto hudba zdola je zo sídliska zedzte veĽke chlpaté vajčiská,lebo tu vznikla kolíska pouličného repu čo likviduje hrdinov z bopu...tak čo je degeši?samé pipiri pipiri pipiri,robíte trendové komerčné hudby a hovoríte že vy ste ulica?že vy ste stoka?to je omyl,čo vo vás žije a vo vnútri vášho svedomia,to dobre viete,toto je exelentný úkaz je to živý dôkaz že hudba zdola existuje naozaj
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron