Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Monro a jeho pripravovany new EP

Archív príspevkov od februára 2014

29 Júl 2008, 21:18

no tak co ludia co pocuvaju underground by ho mali urcite poznat podla mna je fest dobry producent.....a pripravuje EP uz sa newim dockat sa tesim vac jak na cisla nepusca
male info dozvedel som sa to zjeho profilu ma tam nejaky cover...ale ma vpohode beaty tak cekuj
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
trip
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
253
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.07.2008
Bydlisko:
CiFeR ViLLaG3

30 Júl 2008, 08:50

jooooooo MOnra poznam jasne ma po pici beaty ... pre mojho felaz robil .. uz asi 3 beaty .. a viem o monrovi ze ... BEAT si spravy skoro kazdy den .. a robi beaty podla nalady .. aje to pravda z jeho beatov vies vycitit aku mal v ten den naladu!!.. urcite i ked to znie blbo ... :D .. 8-) 8-)

oukej .. dost filozofie!:D
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

30 Júl 2008, 09:02

jj monro ma dobree beaty :-)
Obrázok užívateľa
AgrresoR
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.07.2008

30 Júl 2008, 09:41

D_i_C_k píše:jooooooo MOnra poznam jasne ma po pici beaty ... pre mojho felaz robil .. uz asi 3 beaty .. a viem o monrovi ze ... BEAT si spravy skoro kazdy den .. a robi beaty podla nalady .. aje to pravda z jeho beatov vies vycitit aku mal v ten den naladu!!.. urcite i ked to znie blbo ... :D .. 8-) 8-)

oukej .. dost filozofie!:D
jj a on mi zdicky napisal ked mal nervy ze ide si zapalit a potom taky beat ppci spravil je to manik jak ja poznam...teda teraz uz ne
Obrázok užívateľa
trip
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
253
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.07.2008
Bydlisko:
CiFeR ViLLaG3


Späť na Archív 2014



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron