Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



MoreloKatr feat. Tafrob - Snazim se Nevnimat

Texty českých interpretov

06 Aug 2012, 16:16

Nevnímám plno lidí co nám stojí v cestě,bylo jich hodně a budou vždycky věř mně .
Věř,že každej den raní posvícení .
Věř ,že kudla v zádech dobrej pocit není .
Kritika a upřímnost je to co si cením slova od srdce a v přesným zněním.
Nejhorší je totiž ,nechat se vodit za nos připouštět si starost,pak to nepřejde za noc . Bylo pár těch co za to nestojí sice občas bolelo to ,ale musím přesto jít .Bylo pár těch co za to stály ,nezbývá nic jiného než mosty spálit .Proč to někdo dokáže a jinej ne .Někdo je v pohodě už druhej den .Proč se někdo trápí ještě celej rok a nemůže jít dál ani o jeden krok .Jsou to osudy ,osudy to studi .Musí se naučit nevnímat z posudných .Jestli nic nevchází podle představ ,přestaň řešit minulost a svůj život si představ .

RE:Stojím sám(sám) nevnímám bolest(bolest) .Kurvy ,nálady neustálej dojezd .Život tě dostane až na samej konec ,osud není fér pokud seš dole .

Stojím sám(sám) nevnímám bolest(bolest) .Kurvy ,nálady neustálej dojezd .Život tě dostane až na samej konec ,osud není fér pokud seš dole .

Snažím se přestat nevnímat okolí ,strach,smrad být vůbec v podpory.Dětské podkory a falešné pozdravy .Jedíné co uslyší jsou neustálé pomluvy .Život je krásný,občas není fér .Otec řve ,musíš vypadnout z domu ven .Nemáš na výběr tlačí te strach ,drogy,alkohol,sláva,krach .
Myslíš si ,že tvoje žena je spokojená ,si na omylu kdyžý si myslíš ,že tě nepodvedla .Že je šťastná a baví jí bejt spolu.Věř mi ,nakonec zůstaneš sedět sám u stolu .Nevěra a závist,je jediné co zbylo .Neustálé podvody ti pořád ničí život.Chtěl by si obstát jako největší hrdina.Postav se problému s rovnýma nohama.Přestal jsem vnímat ,zvěř co jen závidí.Sám vím ,že taky nejsem bez chyby.Ale věřím svým a svoji rodině,nejbližším psům a všem co stojí při mně .

RE:Stojím sám(sám) nevnímám bolest(bolest) .Kurvy ,nálady neustálej dojezd .Život tě dostane až na samej konec ,osud není fér pokud seš dole .

Stojím sám(sám) nevnímám bolest(bolest) .Kurvy ,nálady neustálej dojezd .Život tě dostane až na samej konec ,osud není fér pokud seš dole .

Snažím se na plno žít,kokoty nevnímám.
snažím se zachovat klid,někdy tak nestíhám .
Pořád jen nahoru víc,nahoru výš.Přežil jsem další den a cíl je o trochu blíž .Už mi víc neublížíš ,sám nesu si kříž.Byl jsem na kolenou ,už mně na nich neuvidíš .Už na plno být,na nic se neohlížím .Promiňte mi .Nejradši už neumím být.Snažím se nevnímat diskuze,lež ,demence,finanční rezeze ,stres plus deprese.Závist,nenávist ,iluze ,recenze .Anonymní hrdinstvý přez dvěstě sms .
Snažím se nevnímat ,neslyšet pokřiky ,nevidět pohledy jen fotky a podpisi.
Stojim na baru,všechny oči na mně ,mí lidi se mnou a mí jméno v tvý tlamě.
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], Seznam [Bot]

cron