Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



MR alebo KF

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

01 Nov 2014, 17:52

Ludia, kto je podla vaás lepší Moja Reč alebo KontraFakt...? Som zvedavý na Váš nazor.. podla mna jednoznačne Moja Reč.. :-)
Obrázok užívateľa
Tava236
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.09.2014

01 Nov 2014, 19:09

Lepší v čom?
Určí kritérium (fame,predaj,koncerty,uznanie scény,technika rapu,lyrika atď.)
To nieje taká jednuchá otázka (v respektíve odpoveď).Teda aspoň pre mňa nie.
Kontrafakt je neporovnateľne úspešnejší a zásadnejší pre vývoj slovenského rapu a zase na druhej strane Moja Reč je kvalitnejšia po tej umeleckej stránke (teda aspoň podľa mňa).
Ja som vyrastal na Kontrafakte (E.R.A,Bozk na Rozlúčku) no v roku 2009 my už prišli už príliš trendovy a popový (hlavne Rytmus,Ego ten sa začal pomalý strácať) tak som prešiel na MR u ktorých ma zaujala hlavne ich lyrika (a prirodzený flow),cenil som hlavne ich texty ako obsah tak aj štylistyku.Hudobne mi sedeli trochu menej.
Na to kto je lepší ne mám jasnú odpoveď do roku 2007/2008 som si šiel Kontrafakt potom zase Moju Reč a v sučasnosti si moc nejdem ani jedných všetci su namočený v amerických trendoch (okrem S.U.P.U) a to mi moc nesedí (asi som už starý).

Inač pridaj hlasovanie!!!
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

23 Máj 2015, 20:37

To sa nedá porovnať Kf ma lepšieho DJ, Jozef v MR je lepší hudobník, Kf robi beaty polka sveta pre MR robia beaty na živo komplot v štúdiu na nástrojoch, rytmus je top flower tak isto ako aj supa, rytmus robí texty úplne iným štýlom a inak supa ide viac do hlbky má prepracovanejšie texty, Delik zo Supom to robia uplne inak čo sa textov týka a celé to mástruje Jozef kdežto u KF je na to celý tým ludí a majú na to iné rozpočty... takže tažko porovnávať
Obrázok užívateľa
SkaZOO
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
2828
Poďakovania:
41
Registrovaný:
03.11.2010
Bydlisko:
Praha

25 Máj 2015, 03:44

ani jedna
Obrázok užívateľa
faeth
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
282
Poďakovania:
10
Registrovaný:
21.11.2008

25 Máj 2015, 08:33

tak obaja su dobry ale za mna KF..
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

29 Máj 2015, 22:35

Talentovani otvorili dvere pre dalsich talentovanych.

Predaj - vzdy KF.
Fame - aj ked MR musi poznat kazdy, kto ceni sk rap, najvacsia slava je pripisana KF. Pravom, lebo drei schmutzige Namen boli znami v case, ked Zverina predstavoval rapovemu svetu dvoch vyjebancov.
Koncerty - na obidvoch som sa rozbil rovnako.
Technika rapu - technika sa zlepsuje praxou a pocet trackov oboch je vysoky. Momentalne maju vsetci styria tak vycibreny rap, ze vedia zarepovat hocico, len ide o to, kto s cim prekvapi.
Lyrika - MR.
Uznanie sceny - ani KF ani MR nepotrebuje. Sami su zaklad sceny/playlistu.

Uz by to chcelo feat.
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
1
Registrovaný:
10.02.2011

14 Júl 2015, 14:14

rubizko: feat KF a MR? Asi ťažko... Z rozhovorou a podobne to vyzerá tak, že Delik k ním síce inklinuje a nemá s nimi problém ale Supa sa snaží držať si od nich zdravý odstup. Rešpektuje ich ale nemusí ich. Takže ak feat, tak jedine ak Delik sám za seba


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Obrázok užívateľa
sten32
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
1
Registrovaný:
02.12.2012


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], vrn1v