Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Mr.cotol

Všetky vaše diela sem

12 Nov 2011, 21:11

po dlhej dobe som kreslil a tak som sa chce aj svami o to podelit postupne pridam viacej graffitov Obrázok :-)
Obrázok užívateľa
.CotoL.
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.11.2011

13 Nov 2011, 12:45

vyjeb sa na vyfarb,stači ti ceruzka a guma skušaj robit tučne pismena taketo tenke prešipkovane tvary su uplne o kokote začinaj z niečim lahšim ne hned taketo zložite veci kreslit a potom to tak aj vypada... ...ani to neviem prečitat poriadne iba to F teda aspon myslim že je to F.... a to že pridaš viacej GRAFFITOV si chcel dat do uvodzoviek že ?
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

13 Nov 2011, 12:54

Ked uz tak ochotne radis..ukaz aj ty nejake skece SLOW...
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

13 Nov 2011, 15:23

A sea ty čo na to hovoríš ?

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok cotol 2 take jednoduche :notangel:
Obrázok užívateľa
.CotoL.
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.11.2011

13 Nov 2011, 18:25

viacej graffitov? paneboze len to nie. pockat, co to do pice je, ten GRAFFIT? je to piece? je to sketch? je to throw up? "does it make me throw up"? tie deti su cim dalej tim sprostejsie, jak ked zahlasia ze hip-hop je hudba, ffs nemylte si pojmy s dojmamy.

ou jea, Mr. Cotol. I havn´t seen worse shit for a while. Keby neviem co tam mam hladat ani netipnem "wo co go" w/k/r/?-e/?-retardovane f/?-o(neuveritelne ale podoba sa to, fakt)-c/d/e/?. Aj ten Cotol(uén) tam vydim s vypetim vsetkich sil. Vyfarb? hah? vodorovne pasy s uplne nezladitelnymi farbami? vtip tyzdna.

po dlhej dobe si kreslil, co je podla teba dlha doba? tyzden? mesiac? a chces sa s nami podelit? o co?
Obrázok užívateľaCOREsix

13 Nov 2011, 18:30

jaj core pýš normalne lebo ja tebe apsolutne nerozumiem lol

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Ale ved oka je to tvoj názor aj keď som tomu moc nerozumel konec
Obrázok užívateľa
.CotoL.
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.11.2011

15 Nov 2011, 21:54

Sea2 - určite su lepšie jak tieto "graffiti" jak to povedal sam velky "mr.cotol"...ale nemam potrebu ich davat na net ...malujem zatial len 7 mesacov a ešte to neni ono ;) a ked maš vyhrady k tym radam... tak ma dopln alebo oprav ak som tam napisal niečo zle...
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]

cron