Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Muflon ti picko tu to nebude SPAM!

Freestyle battle

03 Nov 2008, 16:36

Ako som vravel. Skocis do koho chces ale len cez internet. By som ta navstivil by si zutekal. By som ti zlomil vaz. A kokot mi este uberes reputaciu lebo si myslis ze ma to nasere? Decko trapne. Teraz cakas ze ti ju uberem spat co? Neboj sa ne. Na tvoju uroven detiska sa neznizim. A ano kamaratov mas viac jak ja vlasov. Mozno imaginarnych ked si jebnes nejaku chemiu ty narkoman pojebany :D :D :D . A co si taky nervozny v kazdom prispevku? Abstak? Dosli penaze na davku? To je blbe :D . Jebni sa pod autobus. Teda ak v tej "Furt stoke" nejake jazdia :D .
Obrázok užívateľa
underground
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
28
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.10.2008

04 Nov 2008, 22:32

moj hlas ma prospekt..

ale zato ze muflon sa rapu nevenuje ma tiez dobry text..
Obrázok užívateľa
Devonne
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2008
Bydlisko:
Poprad

11 Nov 2008, 14:01

ACH JAAAJ AZSE TO TU MUSI MJA SECKO VYREISIT ?? ROK 2000 PIČA patri MLOKIMU aka PROSPEKTOVI .. ak mi chcete povedat ze frazy tipu gayenko a aine zdrobneniny su trapne?? hej? a co je zaujimave len vipis mi prosim c oje zaujimave ako polozil muflon prospekta na zem? nic so mtam nenasiel??.. a pravdivy battle uz battle nieje ale je to ohovaraniea si tolko!!... takze neviem jebenka moje ale proste je abttler na zivo verim mu a viem ze si nepise textik neviem kolk odopredu a zmierte sa s tym pre boha .. a este sam muflon sa priznaaal ze sa tomu nevenuje ako moze vyhrat ta sak to uplne vidiet ze ten battle je tam pripraveny alebo prsote odpozerany tie slova slohy a prospekt am svojksy styl z kerym da do dola kazdeho!! ...


cize cakam na toto reakciu kto by chcel moze ma zbatlit!!:D .ahha srandujem okrem dickobrazika!!:D


POPRAD FURT STOKA!! . yeaaah!
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

12 Nov 2008, 22:15

no prospekt tak pod kludne proti mne , choj prvy a podla toho usudim či sa znižim na taku nizku uroven, a dam ti možno aj odpoved.
Obrázok užívateľa
kulo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.06.2008

Predchádzajúci

Späť na Freestyle



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron