Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



NajNEOBĽÚBENEJŠÍ uživateľ na fóre

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

28 Aug 2009, 08:56

tak najneradcej? inmoment lebo je to decko co je cez net frajer jak poveal prospekt.. inak vsetci v pohode..
Obrázok užívateľa
lazur
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
226
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2009
Bydlisko:
BR 4ever

28 Aug 2009, 18:46

ano, som decko, priznavam...ty si nebol nikdy? ktovie kolko mad ty :fuckyou: lazur :D hned proti mne, lebo si dam do podpisu, ze je najvacsi spammer tohto fora...to neni detske ? :D

//ak chce tato tema dalej existovat neradil by som aby sa vnej este siril dalsi spam a prilis velky flame
//dotn
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

29 Aug 2009, 19:58

Prospekt píše:HAPPPPPPPPPPY JOIiiiiiiiiiiiinT


A ty si co za kokotka? Ty vidis do mojho sveta? Hej? Tak pod ukaz sa mi, a naucim ta ako sa zije tu pod Tatrami! Ked nevies, neries, inac si sa dojebal! A mozes mi lizat paty sopliak, lebo na mna ocividne nestihas:) a mal by si mi vykat ty kokot!



Vykat? Co si myslis ze si dajaky boh cico a ze ja sopliak taky 16 rocny picus ktory je tu najvecsim curakom na nete mi to bude hovorit...a coby som nemal stihat ta ty ten najvecsi picus ktoreho ani nepoznam bo taki jak ty mi ho mozu podrzat ked idem na zachod...radsej sa chod ucit a nepis tu bludy bo itak namna nemas a ani mat nebudes
Obrázok užívateľa
anonym 1234
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
2
Registrovaný:
11.11.2008

30 Aug 2009, 00:29

HappyJoint......lebo to je nehorazny kok co sa dovsetkeho trepe a vie kolko mam rokov a co som prezil
Obrázok užívateľa
Senojedna
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
348
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2009
Bydlisko:
KN 7micka gettho

30 Aug 2009, 01:36

Mysli si ze je mačo...hraje sa tu na dajakeho gangstra ci stokara alebo neznam naco ale je to ubohy niktos ktoreho kazdy bije...uz len podla toho co tu za bludy pise mozem vediet ze ma v hlave nasrate
Obrázok užívateľa
anonym 1234
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
2
Registrovaný:
11.11.2008

30 Aug 2009, 11:21

varovanie bolo, lockujem tuto temu, robi to tu iba flame...
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]