Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Najviac premrhaný talent na slovenskej scéne

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

22 Feb 2014, 14:36

Zaujímalo by ma koho považujete za najviac premrhaný talent na našej scéne.
Kto mohol dokázať oveľa viac ale nedokázal.


Ego (Kontrafakt) - k nemu som sa už vyjadril viac krát ale tak vyjadrím sa znova.Bližšie predstavovať asi netreba.Podľa mňa je to najviac premrhaný talent na scéne perfektný flow aj lyrika a podmienky na tvorbu ako vyšité,hoci patri komerčne k najúspešnejším raperom svoj talent nevyužil ani s polovice.Hoci už 10 rokov hrá prvú ligu (a to doslova) jeho meno je stále v tieni Kontrafaktu a Rytmusa mimo nich na ničom inom ani nerobil.Ma len zopár featov a jeden slabší mixtape.Všetko síce ešte môže dohnať no album aký mohol vydať za zlatej éry Kontrafaktu už nikdy nevydá a to ma dosť hnevá.

Tesla (Tragikomix) - ďaľši pre mňa obrovský premrhaný talent.Keby sa Tesla viacej venoval hudbe a menej drogám a iným hovadinám a bol aspoň trochu prispôsobivejší mohol dnes patriť medzi Slovenskú elitu.Chalan z nehoráznou lyrikou ktorý vie zajebať absolútne choré,nechutné texty ale aj texty ktoré ta chytia za srdce (to by si naň ho ani nepovedal) a ma tiež veľmi dobre počuvatelný flow.Tragikomix ohlásil camback v novom zložení a som strašne zvedavý čo Tesla predvedie.
Naposledy upravil Pepe II Dragon dňa 23 Feb 2014, 12:36, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

22 Feb 2014, 14:47

EGO- Fakt mohol spraviť viac,ale podľa mňa len baží z Rytmusovho úspechu.

Supa- Obrovský pán,zatiaľ ale bohužiaľ v tieni Delika a MR. Uvidíme keď urobí sólo.

Rebel- Veľmi talentovaný,ale zasa v tieni GR. Keby vydal viac sóloviek,bol by som rád :-)
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

22 Feb 2014, 15:20

LVCAS DOPE - Flow ma jak drák užasny hlas všechno kolem toho,ale mohl by přestat rapovat o trave? víme uš hulí ale chceme taky neco v jínym stylu,a moh by to dotahnout uš na nake to EP
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

22 Feb 2014, 18:42

pre mňa je to jednoznačne Ego, taktiež musím súhlasiť aj s už spomínaným Supom, snáď v blízkej budúcnosti vydá sólo a zmení sa to
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

23 Feb 2014, 03:28

ano tesla je natom dobre ale to nejde o tych drogach ale ako mohol davat ked bol 5 rokov v Spanielsku
Obrázok užívateľa
tyrus
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
1
Registrovaný:
25.04.2013


Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, DrinkCityP, Google [Bot], MMAG_CZ, Seznam [Bot]