Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



NAUR

Všetky vaše diela sem

23 Nov 2011, 21:04

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

nwm no, urobte si názor, mam 17 a aktivne sa grafom venujem asi tak 1/2 až 3/4 roka, aj ked prvy "skeč" som spravil asi v piatej triede....to jest setko, btw: nechcem sa vyhovarat na skener, ale aj on ma za pricinu troska znizenie kvality danej veci, ak niake Q, pytajte sa

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Obrázok

zelena bola zelena pokial to nepreslo skenerom
Obrázok užívateľa
23MOntanacans
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.11.2009

24 Nov 2011, 13:39

po lopate: pravitko rules, nekomplexnost stylov, mrte stylov, nejasnost niektorich liniek kt. robia "ine" pismena n->t,u; r->k, krive 3d a pokokot sipok uz su tak povediac povinnost v dnesnej dobe, stewie? budis, podoba tam je btw hlavu nema ako vajce, ale tie linky... crew? ffs preco? eh co? "srestr one crew"? to ako fakt? a tu sa vynara dalsia povinnost dnesnich toys, byt *tag*ONE
Obrázok užívateľaCOREsix

24 Nov 2011, 20:02

kamo sklamem ta, ale pravitko rules si odpusti lebo pravitko okolo mojej ruky neslo uz od 6 triedy ked sme sa ucili rysovat trojuholnik, a je to STR crew, a to ONE tam mam uz celkom dlho, takze predtym ako sa ides rozculovat si zisti co a ako, ale aj tak dik za kritiku, isto mas v niecom aj pravdu :afro:

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a to SRESTR crew je CRES STR len som to spojil do CRESTR :)...
Obrázok užívateľa
23MOntanacans
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.11.2009

14 Dec 2011, 21:08

spam premazaný...

to "one" nepoužívaj, nemáš na to styl a ani skill
Snaž sa používať aj niečo iné ako šípky
a nevrav že nič si tam nerobil pravitkom ved to je vidno ojebuj šmajdovu mamku a nie nás.
mier s tebou
pozdravuje ta pišta lakatoš
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]