Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



..::NeiR::..

Všetky vaše diela sem

17 Júl 2011, 07:40

Zdravím vás tu všechny,dost dlouho jsem přemýšlel jestli sem něco z mých prací dát a nebo ne.. rozhodnutí je viditelné,a to že ano.Doufám že mi to zkritizujete a já se budu moci posunou dále,maluji cca 1 a pul roku ,a vím že to není žadná sláva,ale třeba se to někomu bude zamlouvat...

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Naposledy upravil bajkales dňa 27 Júl 2011, 11:29, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

17 Júl 2011, 09:10

Taky oldschool stajl...neviem co by si tam mal zmenit..nepocuvaj kroketa a je to v pohode :)




/edit: lajk za koment hlavne posledna veta :D DD /EMS
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

25 Júl 2011, 08:39

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

26 Júl 2011, 23:37

tvary zle skus na zaciatok jednoduchsie tvary moc zlozite to mas ze sa vtom nikto nevizna iba ti :D skusaj skusaj :wink:
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

27 Júl 2011, 07:03

Tímhle to začalo...
Obrázok

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Prozatím to timhle končí...
Obrázok
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

27 Júl 2011, 13:30

Mne sa tvoja tvorba moc páči brácho, a hlavne ten posledný :D ale podľa mňa by si to nemal robiť také tenké :wink:
Obrázok užívateľa
Nasone
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.07.2011

27 Júl 2011, 16:07

nasone dalsi co sa tomu nerozumie :-?
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

28 Júl 2011, 14:07

esar - súduiš knihu podľa obalu :wink:




//edit: pokial neuvidíme tvoju tvorbu tak ťa tak budeme súdiť, vieš ked tu príde niekto a povie na toyovsku vec že je to dobre a pod. tak si nemôžeme myslieť o dotyčnom, že je skill /emsk
Obrázok užívateľa
Nasone
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.07.2011

29 Júl 2011, 08:50

Obrázok
Tak jsem se včera večer nudil.. tak jsem něco zplodil..
Jinak děkuju všem co přispěli do mého téma.. Cením si vašich komentářů a budu se snažit posouvat dál kupředu.. d=0)
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

31 Júl 2011, 19:02

nulovy posun, nevidim nic nove v tvaroch, jak keby to robis cez kopirak. mam taky dojem ze sa to aj zhorsuje, nie si ty ten typek z farmy co je taky dokonaly ze keby sa chce zlepsit tak spravy krok spat?... chces od tich skecou vela(cacky macky, zbytocne kokotiny okolo) a nedavaju nic. zbytocne tam mas tie picoviny(sipky, canvice, tagy velkosti samotneho pisma) ked sa neda pozerat ani na tie zpatvarene patvary. jeb sa na tie omacky a chod do hlbky, do tvarov. ako povedal rusl "back to basic"
ps: rok a pol kreslis? uhm, ja neviem, bud nemas vobec talent alebo prestan hulit
Obrázok užívateľaCOREsix

01 Aug 2011, 16:50

COREsix to vystihol . Nejde oto kolko tam budes mat farieb sipok atdd..... ale o samotny tvar pismena sus jednoduchsie
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

01 Aug 2011, 21:03

COREsix:
Děkuju moc za příspěvek,konečně mě někdo nakopnul,poradil,a řekl co dělám špatně.. ono se blbě posouvá k lepšímu když u těch strašných skic sklízíš pozitivní věci... Myslím že tu vinu na tom mělo i to.. Takže ti musím odpovědět .. jo maluju rok a pul jenže mi tu tvorbu všichni chválili.. a tak jsem nevěděl.. Jakým že to směrem mám pokračovat.. Budu se snažit se vrátit k základním tvarům a znovu se vyvíjet od začátku .. Jen doufám že bys mi mohl po několika skicách sem znovu hodit příspěvek zda jdu správným směrem. .Pokud Ano... Budu moc rád... Děkuji..

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Tak sem se pokusil o něco jednoduššího.. ale.. Nevim mno.. d=o//
Obrázok
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

05 Aug 2011, 19:36

Obrázok
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

05 Aug 2011, 20:08

do not put it here
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

05 Aug 2011, 20:21

Obrázok











//edit: pracuj dalej niečo z teba bude/emsik
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

05 Aug 2011, 21:47

nerad sa opakujem ale stale nic nove, v kuse ani nie tvary skovor iba trosku zostylizovane normalne pismo. stale tam davas tie pätky(patky)/ precnievajuce zarezy, stale to iste dokola. skus obcas spravit male pismena (napr.: nie R ale r/nie N ale n); skus sem dat skec iba samotneho pisma (mozes pridat aj 3d), ale nie uz dokonceny/ s timi omackami (pri poslednom som si myslel ze tam je P. RinLezna(viem ze tam je princezna), nieco v tom duchu predposledneho skecu, nemusis to ale cistit ani obtahovat). skus experimentovat s 3d, skus ho dat do ubezniku, skus iny smer, stale len rovno dolava. ja nvm cesku graffiti scenu nesledujem tak ti dam priklad zo sr, pozri si tvorbu ymra(ymro), ariel-a, gobes-a, kgb (separ, smart), pistu (pista) alebo uz mnou spominaneho rusl-a(ten neni zo sr, nepozeraj na jeho "omacky" ale jeho tvary)

ps: je to iba moj nazor. jedna sa o konstruktivnu kritiku; do mierneho picungu davam vela rad. to o com hovorim, o style, nepride hned, nepride ani za nejaku periodu casu, nepride ani ked sa budes riadit striktne radami co su ti tu dane- riad sa sebou samim len sa stale posuvja v pred, nepride pod vplyvom hocijakej latky(ale nezavrhujem "pomocne" latky, len sa nemozes spoliehat ze ta vzdy posunu), pride to len po poctivej praci(ani ja este nemam styl), skus si najst "ucitela", niekoho kto ta bude usmernovat (najlepsie niekoho z tvojho mesta). a nezufaj, vsetko ma svoj cas

pss: nejak som sa rozpisal, mozno to je tim ze dnes som poucoval uz jedneho chlapca, mozno tim vinom. neviem, len sa nenechaj opit suchym rozkom, nedavaj na reci ludi co sa do toho nerozumeju(casto krat pocuvam ze som najlepsim z mesta(z mesta kde maluje max 10 ludi))- nikdy niesi taky dokonaly/ nemas taky perfektny styl aby si ho nedokazal vylepsit...
Obrázok užívateľaCOREsix

09 Aug 2011, 09:01

Obrázok
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

09 Aug 2011, 14:56

makaj na tvaroch .. skús ich robiť miestami hranaté..
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

11 Aug 2011, 18:06

uz som pisal...nedavaj to sem....
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

12 Sep 2011, 18:40

Po case jsem se pokusil o neco jednodussiho.. predem diky za pripadnou kritiku..
Obrázok
Obrázok užívateľa
NeiR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.05.2011

Ďalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], ParadoxRS, Seznam [Bot], xxxparadoxXX